آموزش

حل مشکل ورود به اینستاگرام

حل مشکل ورود به اینستاگرام : یکی از خطاهایی که کاربران گاها هنگام ورود به اینستاگرام با آن مواجه می شوند ارور Sorry There Was a Problem With Your Request اینستاگرام است. ارور ورود به اینستاگرام معمولا زمانی رخ می دهد که آدرس آی پی شما توسط اینستاگرام مسدود شده باشد.

اینستاگرام امروزه یکی از پرکاربردترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است. این یک روش عالی برای بیان خود و به اشتراک گذاشتن خاطرات گرانبها شما با عزیزانتان است.

با این حال ، حتی بهترین سایت های رسانه های اجتماعی نیز با مشکلات و خرابی روبرو هستند. یکی از رایج ترین مشکلاتی که کاربران در اینستاگرام با آن روبرو می شوند ، مشکلات ورود به سیستم در برنامه آنها است. حتی اسناد خاصی در مورد مرکز راهنمایی Instagram در مورد این مسئله وجود دارد. دهانه>

در این مقاله در سایت منوجان ، ما می خواهیم چند نکته و ترفند برای شما نشان دهیم که چگونه هنگام ورود به اینستاگرام با خطای ورود به اینستاگرام مواجه می شویم و به بررسی حل مشکل ورود به اینستاگرام در اندروید می پردازیم.

اما در ابتدا ، اجازه دهید چند دلیل را که چرا با برنامه Instagram چنین مشکلاتی را تجربه می کنید ، بحث کنیم.

فهرست

چرا اینستاگرام اجازه نمی دهد وارد سیستم شوم؟

درصورت عدم دسترسی به حساب اینستاگرام خود ، می توانید لیست زیر را بررسی کنید تا در مورد چرایی این اتفاق برای حساب خود تصور کنید.

 • نام کاربری یا گذرواژه اینستاگرام اشتباهی وارد کردید.

اگر برای دسترسی به حساب خود در اینستاگرام مشکلی دارید ، اطمینان حاصل کنید که تمام جزئیات ورود به سیستم را که ارائه داده اید دوباره بررسی کنید تا از صحت آنها اطمینان حاصل کنید. مهم است که بخاطر داشته باشید قسمت گذرواژه اینستاگرام حساس به حروف کوچک است. بارها و بارها وارد کردن اعتبارنامه های اشتباه نیز می تواند حساب شما را مسدود کند زیرا برنامه از آن به عنوان شخصی که قصد دارد حساب شما را هک کند تفسیر می کند.

 • حساب شما در اینستاگرام غیرفعال یا مسدود شده است.

دلیل دیگر مشکلات ورود به سیستم در اینستاگرام این است که حساب شما به دلیل نقض شرایط و ضوابط ، گزارش توسط چندین کاربر و / یا مدتها غیرفعال بودن غیرفعال یا مسدود شده است.

 • برنامه Instagram در دستگاه شما قدیمی است.

همچنین اگر از نسخه قدیمی برنامه استفاده می کنید که اینستاگرام دیگر از آن پشتیبانی نمی کند ، می توانید با مشکلات ورود به سیستم در اینستاگرام روبرو شوید. این برنامه دیگر نمی تواند با سرورهای اینستاگرام ارتباط برقرار کند که این امر باعث بروز مشکلات ورود به سیستم در برنامه می شود. اطمینان حاصل کنید که همیشه آخرین نسخه Instagram را در دستگاه خود داشته باشید تا در آینده از مشکلات ورود به سیستم جلوگیری کنید.

 • سرورهای اینستاگرام در لحظه با مشکل روبرو می شوند.

آخرین دلیل ممکن برای مشکلات ورود به سیستم اینستاگرام این است که سرورهای آنها از کار افتاده است و در حال حاضر مشکلات فنی دارند. اگر سرورهای اصلی آنها خراب باشد ، برنامه Instagram نمی تواند با سرور ارتباط برقرار کند و نمی تواند داده ها را برای ادامه روند ورود کاربر جمع آوری کند. p >

اکنون که می دانید دلایل احتمالی اینستاگرام به شما اجازه نمی دهد وارد حساب خود شوید ، می توانید به راهنمای زیر مراجعه کنید و به شما نشان می دهد که چگونه می توانید با برنامه اینستاگرام خود این مشکل را برطرف کنید.

چند روش وجود دارد که می توانید خطای ورود به سیستم را در اینستاگرام برطرف کنید. اما ، در این راهنما ، ما م mostثرترین راه ها را در مورد چگونگی حل مشکل ورود به سیستم در اینستاگرام ذکر کرده ایم. در پایان این پست ، شما می توانید بدون هیچ مشکلی وارد حساب اینستاگرام خود شوید. 🙂

بیایید غواصی کنیم!

نحوه رفع مشکل ورود به اینستاگرام

1. دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید.

اولین کاری که می توانید در صورت عدم عملکرد صحیح اینستاگرام انجام دهید ، راه اندازی مجدد دستگاه است.

بله ، بعضی مواقع کلیشه صدا ایجاد می کند ، اما مهم است که بدانید اگر دستگاه شما مدت زیادی است که کار می کند و بسیاری از فرآیندها در پس زمینه اجرا می شوند ، این احتمال وجود دارد که این کار را نکنید منابع سیستم کافی برای اجرای صحیح برنامه اینستاگرام را داشته باشید.

در این حالت ، با راه اندازی مجدد تلفن ، منابع سیستم در دستگاه شما آزاد می شود تا اطمینان حاصل شود که برای اجرای درست برنامه Instagram به اندازه کافی کافی دارید.

مراحل زیر به شما نشان می دهد که چگونه می توانید در هر دو دستگاه Android و iOS (iPhone و iPad) دوباره راه اندازی کنید.


نحوه راه اندازی مجدد دستگاه Android خود

  1. در دستگاه خود ، دکمه پاور را پیدا کرده سپس آن را فشار داده و نگه دارید تا گزینه های روشن منوی strong> بر روی صفحه ظاهر می شود.
  2. اکنون بر روی دکمه راه اندازی مجدد ضربه بزنید و منتظر بمانید تا صفحه دستگاه شما کاملاً خاموش شود.

حل مشکل ورود به اینستاگرام

   1. در آخر ، منتظر بمانید تا دستگاه شما کاملاً راه اندازی شود. ممکن است انجام این کار چند ثانیه طول بکشد.

پس از راه اندازی مجدد دستگاه خود ، برنامه اینستاگرام را باز کنید و وارد حساب خود شوید تا بررسی کنید آیا مشکل ورود به سیستم در برنامه برطرف شده است.


نحوه راه اندازی مجدد iPhone یا iPad.

   1. اکنون دکمه روشن را فشار دهید و نگه دارید تا گزینه “Slide to Power Off” در صفحه نمایش شما ظاهر شود. span >

بهترین راه حل مشکل ورود به اینستاگرام

    1. بعد ، دکمه قدرت را رها کنید. سپس ، لغزنده را به سمت راست نگه داشته و بکشید تا صفحه iPhone یا iPad شما سیاه شود.
    2. پس از خاموش کردن دستگاه ، حداقل ده ثانیه منتظر بمانید ، دوباره دکمه Power span> را فشار داده و نگه دارید تا آرم Apple در صفحه ظاهر می شود.
    3. سرانجام ، منتظر بمانید تا دستگاه شما کاملاً راه اندازی شود و سعی کنید وارد حساب خود شوید تا بررسی کنید آیا مشکل در اینستاگرام برطرف شده است. دهانه>

اما اگر بعد از راه اندازی مجدد دستگاه هنوز نتوانید به حساب اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید. می توانید به روش بعدی در زیر ادامه دهید.

2. سرورهای Instagram را بررسی کنید.

وقتی برنامه Instagram شما به درستی کار نمی کند یا اگر قادر به دسترسی به حساب خود نیستید ، لازم است بررسی کنید آیا سرورهای Instagram به درستی کار می کنند یا خیر.

ممکن است خرابی در سرورهای آنها باعث ورود به سیستم در حساب اینستاگرام شما شود.

با این حال ، اینستاگرام صفحه اختصاصی در وب سایت خود ندارد که وضعیت سرورهای خود را ارائه دهد. از این رو ، شما باید از یک وب سایت نظارت بر وب سایت شخص ثالث مانند Downdetector استفاده کنید. برای بررسی وضعیت سرورهای اینستاگرام.

Downdetector یک سرویس عالی است که اطلاعات رایگان و بی درنگ در مورد سرورهای اینستاگرام را ارائه می دهد و هر گونه مشکلی را که برنامه طی 24 ساعت گذشته با آن روبرو شده است نمایش می دهد.

در

حل مشکل ورود به اینستاگرام

این واقعیت را می پسندیم که در عین حال بالاترین مشکلات گزارش شده توسط کاربران را نیز به نمایش می گذارد. بنابراین اگر می بینید که یکی از مهمترین مشکلات گزارش شده “مشکلات ورود به سیستم” یا موارد مشابه است ، پس احتمال دارد مسئله ورود به سیستم گسترده باشد.

3. اتصال اینترنت خود را بررسی کنید.

مشکل دسترسی به حساب شما می تواند نتیجه اتصال ضعیف اینترنت باشد. اگر برنامه اینستاگرام به یک شبکه قابل اعتماد دسترسی نداشته باشد ، نمی تواند به درستی با سرورهای اینستاگرام ارتباط برقرار کند.

کاری که می توانید انجام دهید این است که سعی کنید راه اندازی مجدد روتر اینترنت خود را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که به درستی به ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت) شما متصل است.

در

حل مشکل ورود به اینستاگرام

برای راه اندازی مجدد روتر ، کابل برق آن را پیدا کرده و آن را از برق جدا کنید از روتر. پس از آن ، 10-15 ثانیه صبر کنید تا استراحت روتر فراهم شود. سپس کابل برق روتر خود را به برق متصل کرده و منتظر بمانید تا راه اندازی کامل شود.

اکنون دستگاه خود را دوباره به اتصال شبکه متصل کنید. برنامه Instagram را راه اندازی کنید و سعی کنید به حساب خود دسترسی پیدا کنید تا ببینید آیا با راه اندازی مجدد روتر مشکل ورود به سیستم در اینستاگرام برطرف شده است.

با این حال ، اگر راه اندازی مجدد روتر مشکلی را برطرف نکرد. به روش چهارم زیر ادامه دهید و اطمینان حاصل کنید که مراحل را به درستی دنبال کنید.

4. تاریخ و زمان دستگاه خود را بررسی کنید.

اگر دستگاه شما تاریخ و زمان اشتباهی دارد ، در هنگام اتصال با سرورهای اینستاگرام می تواند مشکل ایجاد کند.

اینستاگرام برای برقراری ارتباط با سرورهای خود به اینترنت متکی است و این سرویس زمانی خاص می شود که ببیند دستگاه شما تنظیمات تاریخ و زمان اشتباهی دارد. در نتیجه ، ممکن است دسترسی شما به سرورهای آنها را رد کند زیرا این فعالیت را به عنوان فعالیت مخرب شناسایی می کند.

مراحل زیر نحوه تنظیم صحیح تنظیمات تاریخ و زمان را برای هر دو دستگاه Android و iOS (iPhone و iPad) به شما نشان می دهد.


نحوه تنظیم تاریخ و زمان در دستگاه های Android.

اگر از دستگاه Android استفاده می کنید ، می توانید با دنبال کردن روش زیر ، تنظیمات تاریخ و زمان را تغییر دهید.

  1. در دستگاه Android خود ، به برنامه کشو بروید و تنظیمات را راه اندازی کنید > برنامه.
  2. بعد ، در برنامه
  3. تنظیمات ، پایین بروید و برگه مدیریت عمومی را پیدا کنید.

حل مشکل ورود به اینستاگرام

 

   1. اکنون ، بر روی تاریخ و زمان ضربه بزنید تا تنظیمات تاریخ و زمان دستگاه خود را تغییر دهید. لی>
   2. در آخر ، تنظیمات تاریخ و زمان خودکار را روشن کنید تا اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما همیشه از تاریخ و زمان صحیح برخوردار است. 

حل مشکل ورود به اینستاگرام

پس از تنظیم تاریخ و زمان به صورت خودکار ، برنامه Instagram را باز کنید و سعی کنید به حساب خود دسترسی پیدا کنید تا ببینید آیا این روش مشکل را برطرف کرده است.


نحوه تنظیم تاریخ و زمان در دستگاه های iOS.

در دستگاهی که در iOS کار می کند ، می توانید تاریخ و زمان خود را با دنبال کردن راهنمای دقیق زیر تنظیم کنید.

 1. دستگاه iOS خود را باز کرده و به صفحه اصلی بروید.
 2. اکنون ، برای راه اندازی آن ، روی برنامه تنظیمات ضربه بزنید .
 3. اکنون ، روی برگه General در داخل برنامه Settings ضربه بزنید .

حل مشکل ورود به اینستاگرام

 

  1. روی تاریخ و زمان ضربه بزنید.
  2. سرانجام ، سوئیچی را مشاهده می کنید که دکمه تنظیم خودکار را روشن یا خاموش می کند. این تنظیم به طور خودکار مکان شما را تشخیص می دهد و تاریخ / زمان را بر اساس آن تنظیم می کند. حتماً آن را روشن کنید تا دستگاه شما همیشه یک تاریخ و زمان دقیق داشته باشد. حل مشکل ورود به اینستاگرام توجه کنیداگر تنظیم تنظیم خودکار از قبل روشن بود ، سعی کنید بین مناطق زمانی جابجا شوید و برگشت و سپس سعی کنید تنظیم خودکار را دوباره خاموش و روشن کنید. ببینید آیا این کمکی می کند.

   پس از انجام اصلاحات بالا ، برنامه Instagram را دوباره باز کرده و سعی کنید به حساب اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید تا بررسی کند آیا به شما امکان می دهد وارد حساب خود شوید.

   درصورتی که هنوز با ورود به سیستم حساب Instagram خود مشکلی دارید ، می توانید داده ها و حافظه پنهان برنامه را برای دستگاه های Android پاک کنید.

   5. داده و حافظه پنهان Instagram را پاک کنید (فقط دستگاههای Android).

   اگر مدت زیادی است که اینستاگرام را بر روی دستگاه Android خود نصب کرده اید ، ممکن است برخی از پرونده های سیستم آن هنگام استفاده یا هنگام به روزرسانی برنامه خراب شده باشد.

   در این حالت ، پاک کردن داده ها و حافظه پنهان برنامه ، هرگونه تغییر در پرونده های سیستم برنامه را بازگرداند که به شما اطمینان می دهد نسخه جدیدی از برنامه را دارید و به درستی کار می کنید.

   می توانید مراحل زیر را در مورد نحوه پاک کردن حافظه پنهان و داده های اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

 1. در دستگاه خود ، به App Drawer بروید ، سپس روی برنامه Settings ضربه بزنید تا باز شود.

 

حل مشکل ورود به اینستاگرام

 

 1. در حال حاضر، در داخل تنظیمات برنامه، پیدا کردن و شیر آب بر روی نرم افزار تب.
 2. بعد ، در تب Apps ، روی برنامه Instagram کلیک کنید تا تنظیمات آن باز شود.
 3. اکنون ، روی Storage کلیک کنید و روی دکمه Clear Data ضربه بزنید . به خاطر داشته باشید که ممکن است بسته به دستگاه Android که از آن استفاده می کنید ، قرار دادن دکمه Clear Data متفاوت باشد.

حل مشکل ورود به اینستاگرام

6. گذرواژه حساب Instagram خود را بازنشانی کنید.

در برخی موارد ، این احتمال نیز وجود دارد که رمز عبوری که برای حساب اینستاگرام خود به خاطر می آورید نادرست باشد. می توانید رمز ورود حساب اینستاگرام خود را مجدداً تنظیم کنید تا مطمئن شوید که اعتبار ورود به سیستم حساب اینستاگرام خود را به درستی وارد می کنید.

برای بازنشانی گذرواژه حساب خود ، راهنمای زیر را دنبال کنید.

 1. در دستگاه خود ، برنامه Instagram را باز کنید و بر روی ضربه بزنید برای ورود به سیستم راهنمایی دریافت کنید
 2. اکنون نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید تا Instagram سپس بر روی Next ضربه بزنیدمشکل ورود به اینستاگرام
  1. پس از آن ، روشی را انتخاب کنید که چگونه پیوند را برای تنظیم مجدد رمز ورود حساب Instagram خود دریافت کنید.
  2. در آخر ، به پیوند دسترسی پیدا کرده و یک رمز عبور جدید برای حساب خود ایجاد کنید.

  پس از بازنشانی گذرواژه حساب خود ، سعی کنید در برنامه وارد شوید تا بررسی کنید آیا مشکل در برنامه Instagram از قبل حل شده است.

  اگر هنوز موفقیتی ندارید ، بررسی کنید که آیا به روزرسانی در انتظار برنامه Instagram وجود دارد.

  7. برای به روزرسانی

  بررسی کنید

  مطمئناً بررسی و نصب و به روزرسانی های معلق می تواند در رفع مشکلات ورود به سیستم با برنامه Instagram کمک کند.

  به ویژه ، اگر از نسخه منسوخ برنامه استفاده می کنید ، ممکن است نتواند به درستی با سرورهای اینستاگرام ارتباط برقرار کند که هنگام ورود به حساب شما خطایی ایجاد می کند.

  همچنین ممکن است اینستاگرام تا زمانی که این پست را می خوانید ، به روزرسانی کرده است که به مسئله خطای ورود به سیستم می پردازد.

  مراحل زیر به شما نشان می دهد که چگونه می توانید به روزرسانی برنامه Instagram را در هر دو دستگاه Android و iOS بررسی کنید.


  نحوه بررسی بروزرسانی در دستگاه های Android.

  1. در دستگاه Android خود ، فروشگاه Google Play را پیدا کرده و باز کنید.
  2. بعد ، روی دکمه سه خط افقی واقع در قسمت سمت چپ نوار جستجو ضربه بزنید.
  3. بعد از آن ، منوی کناری روی صفحه ظاهر می شود. روی برگه برنامه ها و بازی های من در منوی کناری ضربه بزنید.
    1. قفل دستگاه iOS خود را باز کرده و فروشگاه برنامه را باز کنید.
    2. بعد ، یک نوار پیمایش در پایین صفحه خود پیدا خواهید کرد. روی برگه به روزرسانی واقع در قسمت سمت راست نوار پیمایش ضربه بزنید.
    3. سرانجام ، فروشگاه برنامه به طور خودکار از نظر بروزرسانی برای اینستاگرام و همه برنامه های نصب شده در دستگاه شما بررسی می کند. اگر به روزرسانی در دسترس است ، بر روی دکمه به روز رسانی واقع در سمت راست برنامه اینستاگرام کلیک کنید. سرانجام ، فروشگاه Google Play به طور خودکار برای به روزرسانی تمام برنامه های نصب شده روی دستگاه شما بررسی می کند. اگر به روزرسانی نرم افزاری برای برنامه اینستاگرام در دسترس است ، بر روی دکمه به روزرسانی ضربه بزنید.مشکل ورود به اینستاگرامپس از به روزرسانی برنامه Instagram ، برنامه را راه اندازی کنید و سعی کنید وارد حساب خود شوید تا بررسی کنید آیا مشکل ورود به سیستم برنامه قبلاً برطرف شده است.

     نحوه بررسی به روزرسانی در دستگاه های iOS.

     1. قفل دستگاه iOS خود را باز کرده و App Store را باز کنید .
     2. بعد ، یک نوار پیمایش در پایین صفحه خود پیدا خواهید کرد. روی برگه Updates که در قسمت سمت راست نوار پیمایش قرار دارد ضربه بزنید .
     3. سرانجام ، App Store به طور خودکار از نظر بروزرسانی برای اینستاگرام و همه برنامه های نصب شده بر روی دستگاه شما بررسی می کند. اگر به روزرسانی در دسترس است ، بر روی دکمه Update واقع در سمت راست برنامه Instagram کلیک کنید .
  4. مشکل ورود به اینستاگرام

 

اکنون منتظر بمانید تا به روزرسانی کامل شود ، سپس برنامه اینستاگرام را باز کنید و به حساب اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید تا بررسی کنید آیا مشکل ورود به سیستم برطرف شده است.

 

چند روش دیگر برای حل مشکل عدم ورود به ایسنتاگرام

ارور Sorry There Was a Problem With Your Request اینستاگرام که هنگام لاگین به حساب کاربری رخ می دهد به معنای “متاسفیم، در درخواست شما خطایی وجود دارد” می باشد. این خطا به دلایل مختلفی رخ می دهد از جمله:

 • اتصال اینترنتی ضعیف یا پوشش اینترنتی نامناسب
 • مشکل با سرورهای اینستاگرام
 • خطا در هنگام ورود به سیستم
 • نقض شرایط و ضوابط اینستاگرام

حال که دلایل احتمالی وقوع خطای Sorry There Was a Problem With Your Request در اینستاگرام را فهمیدیم می خواهیم بدانیم چگونه می توان به رفع خطای ورود به اینستاگرام پرداخت وآن را رفع کرد؟ در ادامه روش های حل مشکل ورود به اینستاگرام را به شما معرفی می کنیم.

please wait a few minutes try again later یکی دیگر از خطاهای رایجی است که اخیرا گزارشات متعددی مبنی بر آن دریافت کردیم. اصولا این خطا زمانی رخ میدهد که آیپی شما از سمت اینستاگرام بلاک شده یا امکان ورود میسر نباشد. چند دلیل عمده برای بروز این مورد مورد توجه است:

 • لاگین و لاگ های نزدیک
 • استفاده از فیلتر شکن
 • استفاده از برنامه های سوم شخص مربط با اینستاگرام

در چنین شرایطی می باست مدتی صبر کنید، شبکه اینترنت را تعویض کنید، اگر برنامه سوم شخص دارید آن را غیرفعال نمایید.

1- بررسی سرورهای اینستاگرام

قبل از اینکه هر روش فنی دیگر را مورد بررسی قرار دهید بهتر است ابتدا بررسی کنید آیا سرورهای اینستاگرام به درستی کار می کنند یا خیر؟

می توانید از دوستان خود سوال کنید که آیا هنگام ورود به اینستاگرام با خطای Sorry There Was a Problem With Your Request مواجه می شوند یا خیر؟ اگر آنها هم در ورود به اینستاگرام مشکل دارند به این مفهوم است که سرورهای اینستاگرام از کار افتاده است. در چنین حالتی بهتر است منتظر بمانید و ببنید مشکل توسط اینستاگرام برطرف می شود یا خیر. اگر مورد از سمت سرور باشد با گذشت چند دقیقه مشکل رفع خواهد شد.

2- بررسی دیگر دستگاه ها و شبکه ها

اگر هنوز در هنگام ورود به اینستاگرام مشکل دارید می توانید از طریق دستگاه های دیگر و تغییر منطقه شبکه اینترنت خود مجدد برای ورود تلاش کنید.

جهت حل مشکل ورود به اینستاگرام می توانید از طریق وب سایت اینستاگرام به اکانت خود لاگین کنید و یا اگر گوشی تلفن همراه دیگری دارید با آن وارد اکانت خود شوید. اگر در هنگام ورود با خطای ورود به اینستاگرام مواجه نشدید ممکن است آی پی تلفن شما به دلیل نقض قوانین توسط اینستاگرام مسدود شده باشد اما اگر همچنان با خطای ورود به اینستاگرام مواجه شدید روش دیگری را امتحان نمایید.

3- حل مشکل ورود به اینستاگرام از طریق فیس بوک

همان طور که اشاره کردیم اپلیکیشن اینستاگرام نیز با وجود محبوبیت زیادی که بین کاربران پیدا کرده خالی از خطا و مشکل نیست. در هنگام استفاده از این برنامه ممکن است با خطاهایی مواجه شوید. یکی از این خطاها ارور Sorry There Was a Problem With Your Request اینستاگرام است. گاهی هنگام ورود به اکانت چه در گوشی های اندروید و چه گوشی های ios ممکن است با این خطا مواجه شوید. حتما بارها و بارها رمز خود را وارد کرده اید اما موفق به ورود به اکانت خود نشده اید. این مشکل می تواند در گوشی شما ایجاد شود و یا بعضا بخاطر مشکلات فنی در سرویس اینستاگرام باشد.

علت بروز خطا هر چه که باشد همیشه راه حلی وجود دارد. ما در این مطلب روش های حل مشکل ورود به اینستاگرام را به شما نشان خواهیم داد.

نکته: با توجه به اینکه دسترسی به شبکه اجتماعی فیس بوک در ایران با محدودیت همراه است لذا لازم است برای انجام مراحل گفته شده از روش های تغییر آی پی استفاده نمایید.
 1. برای انجام این کار وارد اینستاگرام شوید به اکانت خود لاگین کنید و اتصال اکانتتان به فیس بوک را قطع نمایید.
 2. اکنون به فیس بوک بروید و یک اکانت فیس بوک دیگر بسازید.
 3. با یک گوشی تلفن دیگر وارد حساب اینستاگرام خود شوید و اکانتتان را به اکانت فیسبوکی که به تازگی ساختید متصل نمایید.
 4. سپس داده های اپلیکیشن اینستاگرام را از گوشی خود پاک کنید. (برای انجام این کار به مسیر settings> applications> applications manager بروید. اپلیکیشن اینستاگرام را از لیست برنامه های موجود انتخاب نمایید. گزینه storage را انتخاب و در نهایت گزینه clear data را بزنید.)
 5. در نهایت با اکانت جدید فیس بوک وارد حساب اینستاگرامتان شوید. با انجام این کار به احتمال زیاد مشکل ورود به اکانت اینستاگرام شما حل خواهد شد.

4- غیر فعال کردن موقت اکانت اینستاگرام

برای چند ساعت اکانت خود را غیرفعال نمایید تا خطای عدم ورود به اینستاگرام رفع شود. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به سایت اینستاگرام بروید و به اکانت خود لاگین کنید.
 2. به بخش پروفایل کاربری تان بروید و گزینه edit profile را انتخاب کنید
 3. در پایین صفحه لینک آبی رنگ  Temporarily Disable Account را انتخاب نمایید.
 4. در مرحله بعد علت غیر فعال کردن اکانت خود را از لیست موجود انتخاب نمایید و مجددا گزینه Temporarily Disable Account را بزنید.
 5. بعد از گذشت چند ساعت از طریق اپلیکیشن موبایل به اکانت خود لاگین کنید. به احتمال زیاد مشکل ورود به اینستاگرام حل خواهد شد و دیگر خطای Sorry There Was a Problem With Your Request را مشاهده نمی کنید. با انجام این کار حساب کاربری شما برای مدت کوتاهی غیرفعال می شود اما اطلاعات اکانت شما از بین نمی رود.
نکته: توجه داشته باشید حساب شما تنها یک بار در هفته غیر فعال می شود.

5- حل مشکل ورود به اینستاگرام به کمک برنامه

یکی دیگر از راهکارهای حل خطا هنگام ورود به اینستاگرام استفاده از نرم افزار Parallel Space است. با استفاده از برنامه Parallel Space می توانید خطای ورود به اینستاگرام را برطرف کنید. برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. نرم افزار Parallel Space را از گوگل پلی دانلود و سپس نصب کنید.
 2. سپس برنامه اینستاگرام را پیدا کرده و گزینه Add to Parallel Space را بزنید تا یک کلون از آن در لیست برنامه های گوشی ایجاد شود.
 3. روی آیکن اینستاگرام انگشت خود را نگه دارید و گزینه Create Shortcut را بزنید تا یک آیکن از اینستاگرام ایجاد شود.
  1. سپس با کمک این آیکن وارد اینستاگرام شوید و اطلاعات اکانت خود را وارد نمایید. اکنون می بایست مشکل ورود به اینستاگرام حل شده باشد.
نکته: توجه داشته باشید در صورت استفاده از این نرم افزار دیگر نمی توانید از اپلیکیشن اصلی اینستاگرام استفاده کنید.

6- بازگردادن گوشی به تنظیمات کارخانه

اگر با هیچ یک از روش های گفته شده موفق نشدید به اکانت اینستاگرام خود وارد شوید این روش را امتحان کنید و گوشی تان را به تنظیمات کارخانه برگردانید. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

نکته مهم: توجه داشته باشید با انجام این کار تمامی اطلاعات گوشی تلفن همراه شما از جمله مخاطبین، داده ها، برنامه ها و… حذف خواهد شد. بنابراین قبل از انجام این کار از اطلاعات گوشی تان نسخه پشتیبان تهیه کنید.
 1. برای تهیه بکاپ از تلفن همراه به بخش تنظیمات گوشی تلفن بروید و با انتخاب گزینه backup and reset از اطلاعات گوشی خود بکاپ بگیرید.
 2. حال وارد تنظیمات گوشی تلفن همراهتان شوید. گزینه Factory Data Reset را انتخاب نمایید و تنظیمات گوشی تلفنتان را به تنظیمات کارخانه بازگردانید.
 3. سپس اپلیکیشن اینستاگرام را دانلود و نصب نمایید و به اکانتتان لاگین کنید.

7- تنظیم مجدد شماره تلفن برای حل مشکل ورود به اینستاگرام

یکی از بهترین راه ها برای حل مشکل ورود به اینستاگرام تنظیم مجدد شماره تلفن همراه در اکانت اینستاگرام است.

 1. برای انجام این کار وارد نسخه وب اینستاگرام شوید.
 2. آیکن آدمک را در گوشه بالا سمت راست صفحه انتخاب کرده و گزینه edit profile را بزنید.
 3. در قسمت phone number شماره تلفن جدید را جایگزین شماره موجود نمایید.
 4. به منظور ذخیره شماره جدید روی دکمه submit کلیک کنید.
 5. حال اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود باز کنید. در صفحه لاگین اینستاگرام روی لینک forgot password کلیک کنید.
 6. در مرحله بعد برای حل مشکل ورود به اینستاگرام گزینه ورود به برنامه از طریق شماره تلفن را انتخاب نمایید.

کد ارسال شده به شماره تلفن خود را وارد کرده و سعی کنید به اکانت خود لاگین کنید.

شما موفق شدید به سادگی شماره تلفن اکانت خود را تغییر دهید. اکنون باید خطای sorry there was a problem with your request نیز رفع شده باشد.

ارور Sorry There Was a Problem With Your Request یا همان خطای عدم ورود به اینستاگرام به دلایل مختلفی اتفاق می افتد. در این مطلب به بررسی علت خطای ورود ب اینستاگرام پرداختیم.

8. برای پشتیبانی با اینستاگرام تماس بگیرید.

 

آخرین کاری که می توانید انجام دهید اگر تمام مراحل بالا کار نکرد ، مراجعه به مرکز پشتیبانی اینستاگرام برای یافتن برخی نکات و اطلاعات در مورد اینکه چرا این نوع خطاهای ورود به سیستم برای شما اتفاق می افتد است.

حل مشکل ورود به اینستاگرام

اینستاگرام دارای یک مرکز کمک قوی است که در صورت بروز مشکل در برنامه آنها ، راهنماهای مفید بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد. این موضوع خاص را در مرکز راهنمایی اینستاگرام در مورد رسیدگی به مشکلات ورود به سیستم در حساب اینستاگرام خود بررسی کنید.

این راهنمای ما را در مورد چگونگی رفع خطاهای ورود به سیستم Instagram در دستگاه شما خلاصه می کند. اگر راه حل های دیگری می دانید که ممکن است به دیگران نیز کمک کند ، لطفا آنها را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید ، خوشحال می شویم با به روزرسانی این مقاله اعتبار شما را به شما بدهیم

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا