تعبیر خواب

تعبیر خواب غرق شدن در آب

تعبیر خواب غرق شدن در آب چیست تردیدی نیست که رویای غرق شدن یکی از موارد ترسناکی است که باعث اضطراب ، تنش و انتظار همه چیز در اطراف ما می شود.

اما شناخته شده است که هر رویایی ممکن است خیر یا شر را به همراه داشته باشد و این با جزئیات موجود در آن و وضعیت فرد بینا ، خواه یک زن یا یک زن تعیین می شود.

در زیر توضیح جامعی از غرق شدن در آب آورده شده است.

تعبیر خواب غرق شدن در آب

 • غرق شدن در خواب تعابیر و مفاهیم زیادی دارد. چشم انداز مرد صالح و او با او گروهی از دانشمندان و مردان مشهور به خوبی خود بود ، و او توانایی مقابله با قدرت آب دریا را دارد ، این بدان معنی است که خدا خیر فراوان را برای او فراهم می کند ، و زندگی او ممکن است تغییر کند و او به حاکمان و مقامات کشورش نزدیک باشد.
 • از طرف دیگر ، هنگام دیدن شخصی که در دریا غواصی می کند و در واقع او مرده است ، این نشان می دهد که او به دلیل شرایط بد خود به دعا و صدقات نیاز دارد و اگر بتواند از این مکان خارج شود دریا بدون غرق شدن ، پس این یک انسان در شرایط خوبی است.
 • در مورد افراد مجرد ، این موضوع برای او توضیح داده می شود که او غرق در خواسته ها و لذت های این زندگی دنیوی است ، یا اینکه در گناهان و گناهان شناور است ، به عنوان مثال مرتکب عمل غیراخلاقی زنا می شود.
 • تعبیر خواب غرق شدن در آب نشان می دهد که رویابین شخصی است با توانایی ها و توانایی های فردی و فکری ضعیف ، و او در حال حاضر در شغلی کار می کند که قوی تر از سطح جذب او است و بنابراین احساس می کند که غرق شدن در دریا زیرا او قادر به مواجهه با آن نخواهد بود و نیازهای آن را برآورده می کند مگر اینکه از این شکست بلند شود و تصمیم بگیرد مهارت های زیادی را با توسعه خود ، فقط در این حالت او شرایط خود را به بهتر تغییر می دهد. “
 • یک حقوقدان گفت که غرق شدن در آب در خواب نماد شامل پنج علامت اساسی است:

اول: اگر بیننده در خواب غرق می شد ، دوباره روی سطح شناور می شد و دوباره برمی گشت ، زیر آب شیرجه می رفت و بین آب و زیر آب اینگونه می ماند ، دیدگاه این بود که او در زندگی با چالش ها و مشکلات زیادی احاطه شده است و باعث اختلال در تعادل روانی و فکری وی خواهد شد.

دوم: اما اگر او به آب افتاد و از هوش خود برای رهایی از آن استفاده کرد ، این رویا به آشفتگی های ناگهانی برمی گردد که به زودی زندگی خواهد کرد ، اما قوی تر از آنها و بر آنها غلبه خواهد کرد علاوه بر این که خود را در برابر هرگونه آشفتگی در زندگی دیگران ایمن می کند. P>

سوم: غرق شدن در خواب این به یک بحران نزدیک به رویاپرداز اشاره دارد و با توجه به زندگی رویابین و نیازهای آن ، نوع آن بحران مشخص خواهد شد. به عنوان مثال ، قوی ترین بحران ها برای بازرگانان رقابت های شدیدی است که به دنبال آن یک رکود تجاری و خسارات سنگین مالی و غرق شدن در خواب نشانگر این است.

چهارم: غرق شدن در خواب مادر بیانگر مشكلاتی است كه فرزندان وی در كار و همسر و به طور كلی در زندگی خود تجربه خواهند كرد و اگر مادر بچه های كوچك باشد ، غرق شدن در خواب او ممکن است نشان دهنده بیماری ، عدم موفقیت در کار یا رابطه زناشویی باشد.

پنجم: همانطور که غرق شدن در خواب یک فرد بیکار است ، به دنبال آن نجات نشانه ای از اندوه بزرگ است که زندگی او را در گذشته به عنوان یک نتیجه از پریشانی زندگی او نابود کرد ، و نماد نجات نشانه این است که به زودی او توانایی های خود را نشان می دهد و خدا شغلی را به او می دهد که از پول حلال لذت می برد و بدست می آورد. P>

توضیح غرق شدن در یک استخر آب

 • مفسران بزرگ معتقدند كه غرق شدن در استخر آغشته به خون نشانگر آن است كه بيننده اعمال خشونت آميز و ساديستي دارد و باعث آسيب رساندن به اطرافيان مي شود و اين اقدامات منجر به نابودي او خواهد شد.
 • از طرف دیگر ، اگر پر از آب باشد ، این نشان دهنده باطل و مجاز بودن آنچه خداوند منع کرده است ، ریا و ریا و همچنین بسیاری از گناهان و گناهانی است که باید توبه شود.
 • تعبیر خواب در مورد غرق شدن در چاه آب نشان دهنده مرگ است ، به خصوص اگر این چاه باشد تاریک است و پر از ناخالصی یا حشرات سمی است.

معنی خواب غواصی و شناور شدن در سطح آب

 • هر کس خود را در حال غواصی و شناور شدن در سطح آب ببیند و سخت تلاش می کند تا از آن شرایط دشوار فرار کند ، پس او بشارت دهنده پول ، معیشت فراوان و خوبی وضعیت این جهان است ، همانطور که برای خودش تلاش می کند و از هر چیزی که ممنوع است دور می شود.
 • اگر غرق شدگی باعث مرگ شود ، این یک درس و خطبه است در مورد ضرورت ترک بداخلاقی و گناهان و توبه خالصانه به خداوند متعال قبل از اینکه زمان تمام شود.
 • اگر شخصی از غرق شدن بترسد و موفق به بیرون آمدن از آب شود و لباس زیبایی بپوشد ، این بدان معنی است که او مردی صالح و با تقوا است ، از گناهان و خطری که او را از پروردگار خود جدا می کند دور می شود.

تعبیر خواب غرق شدن در و خارج از آب

تعبیر خواب غرق شدن در آب سپس بقا با بیش از یک تعبیر با توجه به معضلی که بیننده خواب در حال حاضر رنج می برد ، تفسیر می شود:

 • اول: اگر چندی پیش زن مجردی با مرد جوانی نامزد شده بود که برای او مناسب نبود و از طرف او احساس عشق و راحتی نمی کرد و در خواب دید که او غرق شد ، اما خدا او را از مرگ نجات داد ، این نشانه این است که به زودی رابطه عاطفی او با آن مرد جوان قطع خواهد شد ، شما از این اتفاق خوشحال خواهید شد.
 • دوم: فرد متاهل ، اگر در خواب از غرق شدن نجات یابد ، این صحنه نشان دهنده نجات زندگی زناشویی وی از نابودی یا فرار از شکست شغلی است و در همه موارد ، رویا خوش خیم است برای او و هر رویاپرداز دیگری
 • سوم: نجات دانش آموز از غرق شدن در خواب ، نشانه نجات وی از افت تحصیلی و خوشحالی وی با موفقیت فوری است.
 • چهارم: زنده ماندن بیمار در اثر غرق شدن نشانه بهبودی وی است. هرچه تلاش او برای بیرون آمدن از آب دشوارتر باشد بیماری سخت تر می شود اما قدرت خدا قویتر از هر بیماری است و به زودی او را بهبود می بخشد.
 • پنجم: مظلوم در زندگی بیدار. اگر دید که در خواب از غرق شدن نجات یافته است ، با بدست آوردن حقوق غصب شده وی و دادن نیرو و جسارت به او قدرت بینایی پایان می یابد حق خود را از متجاوزان بدست خواهد آورد.

تعبیر خواب غرق شدن در آب برای یک زن تنها

اگر یک زن مجرد در خواب دید که او در کشتی مسافر است و این غرق شده است کشتی در خواب ، این خواب نماد خشکسالی است که به زودی در آن زندگی خواهید کرد.

اگر ببیند که امواج دریا زیاد است و هنوز کشتی در آب فرو نرفته است ، رویا استعاره ای از قدرت و قدرت او در مقاومت در برابر فشار و حل مشکلات است ، و او با زندگی خود زنده خواهد ماند به زودی به ایمنی برسید.

 • این همچنین نشان می دهد که او مشغول احساساتی است و مشغول نشان دادن زینت خود و اغوای اطرافیان خود در مردان است و از اخلاق خوب ، اصول و ارزشهای والا به دور است.

تعبیر خواب غرق شدن در استخر برای افراد مجرد

اگر زن مجرد دید که به استخر افتاده و تقریباً در آن غرق شده است ، اما با آرامش بیرون آمد و دید که لباسهایش با لباسهای سبز و گشاد دیگر عوض شده ، خواب نشان می دهد که او ترک خواهد کرد دایره گناهان و گناهانی که مدتی است فرسوده شده است ، و به زودی او هرگونه رفتار بد را متوقف می کند و به انواع رفتارهای مذهبی تبدیل می شود تا عشق و تأیید خدا را برای آنها بدست آورد. p >

تعبیر خواب غرق شدن در آب برای یک زن متاهل

 • اگر زن متاهل در خواب ببیند خانه اش پر از آب است تا جایی که غرق شود و هیچ عضوی از خانه آسیب نبیند ، این چشم انداز نشان دهنده هدیه خدا به او است زیرا او فرزندان خوب خود را اعم از زن و مرد عطا خواهد کرد. .
 • هرچه آب آشامیدنی بیشتری در خواب پر از خانه متاهل شود ، بینایی بیشتر نشان دهنده پول فراوان است.
 • اگر می بینید که آب دریا با شن ، میگو یا غذاهای دریایی به طور کلی به خانه او وارد می شود ، پس این رویا امرار معاش زیادی دارد زیرا شن های زرد دریایی نمادی مطمئن از نمادهای افزایش پول و همچنین میگوها است.
 • غرق شدن یک زن متاهل در خواب بیانگر درد او و مشکلات عدیده در زندگی زناشویی او است ، او با همسرش احساس راحتی نمی کند و بارهای زیاد خانه اش باعث ناراحتی او می شود و همچنین قادر به تحقق آن نیست تمام خواسته های اعضای خانواده اش. بنابراین ، او خود را غرق در چشم انداز دید.
 • اگر زن متاهل این را ببیند ، پس او را از لزوم توجه به زندگی زناشویی و محافظت از خانه خود در برابر هرگونه شر و شروری که ممکن است آن را نابود کند هشدار می دهد.
 • و در مورد زن باردار ، در آن خبر خواب که او در آینده مهم و معتبر خواهد بود ، خبر می دهد.

تعبیر دیدن غرق شدن پسرم در آب

این چشم انداز دارای شش برچسب است:

 • اول: کودک کوچک اگر مادرش او را در غرق شدن ببیند و در واقع بسیار ترسیده است که آسیب ببیند. این خواب بیانگر اضطراب و وحشت اغراق آمیز است که اگر زندگی او را نابود کند او آن را کنترل نمی کند زیرا رویا در این لحظه است. این چیزی نیست جز رویاها و ترس هایی که در اطراف کودک وجود دارد اما در واقعیت صدمه ای نمی بیند.
 • دوم: مادر ، اگر فرزندش در واقعیت بود ، و او را در خواب غرق شده دید ، اما او بدون مرگ از آب بیرون آمد ، این صحنه نشان دهنده درد او است که در طی آن احساس می کند بیماری او ، اما با بهبودی پایان می یابد و او دوباره سرگرم خواهد شد و در خانه خود بازی خواهد کرد.
 • سوم: پسر بزرگتر ، اگر مادرش او را در آب شیرین غرق می دید و می توانست در آن شنا کند تا وقتی که بیرون آمد. ترجیح داده می شود اگر او با این آب از این آب بیرون بیاید نوع سنگهای قیمتی مانند مروارید ، مرجان و غیره ، این رویای حمید است و نشانه ای از جاه طلبی های بنوال و معنای آن در علم ، پول و موقعیت بالا است. Li>
 • چهارم: اگر مادر پسرش را در دریا غرق می کند ، در گل و لای فرو رفته و لباس هایش تا گردنش کثیف است ، پس این رویا نشان دهنده سهل انگاری وی در شغل یا یک مشکل بزرگ حرفه ای است. که در آن سقوط خواهد کرد و شهرت خود را آلوده خواهد کرد و این باعث ناراحتی و شوک او برای مدتی خواهد شد ، و اگر مادر می دید پسرش پس از افتادن در گل و لای آب بیرون رفت و روی زمین ایستاد ساحل لباس های خود را تمیز می کند ، این رویا نشان می دهد که زندگی او دوباره مورد تجدید نظر قرار می گیرد و از کار خود مراقبت می کند و اگر در شرایط فعلی در مشاغل حرفه ای قرار داشته باشد ، آنها را با خواست خدا حل خواهد کرد.
 • پنجم: اگر مادر دید که امواج به طرز وحشتناکی زیاد است و پسرش درون آن افتاد ، اما با وجود دشواری شرایط قادر به شنا بود ، رویا قدرت و قدرت او را نشان می دهد سختی در زندگی و برخورد او با موقعیت های دردناک ، اما او از آنها جلوگیری خواهد کرد. >
 • ششم: همانطور که اگر دیدید پسرش بدون اینکه از آن خارج شود در آب دریا غرق شد ، مثل اینکه آب او را بلعید ، این رویا بد است و مشکلات زیادی را نشان می دهد که پسر تجربه خواهد کرد و ممکن است در دریای دوستان بد غرق شود و پشت شیطان و نجواهای شریرانه او حرکت کند.
 • هفتم: همچنین ، رویا نشانه بیماری وی یا افتادن او در یک رابطه عاطفی سمی با دختری است که برای او مناسب نیست ، که باعث می شود او روزهای سخت و بی دغدغه ای را زندگی کند.

تعبیر خواب در مورد آبگرفتگی خانه ای از آب

 • تعبیر خواب در مورد غرق شدن خانه در آب ، نشان دهنده یک فاجعه بزرگ است که اگر بیننده ببیند که خانه پر از آب است به زودی آن را تجربه خواهد کرد تا زمانی که کاملا مانند کشتی غرق در دریا غرق شود و در اعماق آن غرق شود. .
 • همچنین ، اگر آن آب پر از گل و لگن باشد ، رویا بدتر خواهد شد زیرا نشان دهنده بحرانی است که فقط مربوط به خواب بیننده نیست ، بلکه شامل همه اقوام او که در خانه با او هستند نیز می شود.
 • این چشم انداز ممکن است نشان دهنده یک سکه و فقر باشد که بر کل خانواده حاکم باشد ، و مشاغلی که قبلاً از آن زندگی می کردند به شدت شکست بخورد و دوباره به صفر بازگردد.
 • این بینش نشان دهنده یک اپیدمی است که ممکن است در همه اعضای خانواده گسترش یابد و همه آنها یک دوره درد و ضعف روحی و جسمی را تجربه کنند.
 • اگر بیننده خواب خانه خود را مانند رودخانه ای از آب در آب دید و باعث ناراحتی یا غرق شدن کل خانه نشد و کاملاً واضح بود و اگر پر از ماهی باشد ترجیح داده می شود. این پول و خوبی است به او می آید و تمام اعضای خانه از آن راضی خواهند بود به شرطی که خواب بیننده از آن صحنه در بینا ناراحت نشود. li>

تعبیر خواب درباره غرق شدن خانه ای در آب دریا

 • اگر زن متاهل می دید که سطح آب در آن بالا می رود تا جایی که باعث غرق شدن خانه اش می شود ، اما او و فرزندانش به بالای خانه می روند تا از شر غرق شدن در امان بمانند ، بینایی خوش خیم است و خطری را نشان می دهد که ممکن است به زندگی او وارد شود ، اما او بدون هیچ گونه بحرانی از آن نجات می یابد ، همانطور که فرزندانش نیز می نویسند که خداوند آنها را نجات دهد و از آنها محافظت کند.
 • در مورد غرق شدن خانه در آب دریا و بالا رفتن خواب بیننده به پشت بام خانه ، اما موج های آب بالا می روند تا اینکه به او می رسند و باعث مرگ او می شوند ، دید بد خواهد بود و نشان دهنده آسیب خاصی است که متوجه او و خانواده اش شود.
 • اگر زن متاهل دید که خانه اش در آب دریا غرق شده و به دلیل سنگینی آب قادر به حرکت در خانه نیست و او نیز می خواست نزد شوهرش برود اما سخت شد ، آب دریا در این رویا نشانه یک فرد متناسب است که می خواهد رابطه خود را با همسرش خراب کند یا مشکلات بزرگی را ایجاد می کند که مانع تفاهم بین او و شوهرش می شود و بنابراین روابط زناشویی آنها به تدریج از بین می رود. Li>
 • مجرد ، اگر خواب دید که خانه اش در آب دریا غرق شده و آب در آن زمان سیاه است و شکل آن وحشتناک است ، بنابراین چشم انداز در اینجا او را از یک رابطه عاشقانه هشدار می دهد که با یک دختر زشت وارد خواهد شد و رفتار بد او ، و اگر او با او ازدواج کند ، این امر باعث آلودگی اعتبار وی خواهد شد.

تعبیر خواب درباره طغیان یک آپارتمان با آب

 • اگر خانه لیسانس خواب بیننده در خواب غرق شود تا جایی که آب از پنجره ها عبور کند ، این صحنه نشان دهنده نگرانی های او در زندگی ، به ویژه نگرانی های مادی و خانوادگی است ، شاید این رویا به معنای بدهی های زیادی باشد که به زودی با آنها روبرو خواهد شد یا یک بزرگ درد و رنجی که او با آن برخورد خواهد کرد و ممکن است به خاطر آن ظلم شود. >
 • یکی از دختران گفت: من خانه ام را دیدم که در آب غرق شده و آن آب پر از الماس است. رویای موجود در آن منادی است برای نابودی نگرانی و فراوانی امرار معاش و ازدواج با یک جوان مرفه. مرد.
 • اگر خواب بیننده دید که خانه اش در خواب غرق می شود و کسی از خانواده اش مانند پدر یا برادرش در آن غرق می شود ، پس این چشم انداز نشان دهنده بحران فردی است که در خواب غرق شده است ، و خواب بیننده غمگین خواهد شد نتیجه این که این فرد در آن بحران سقوط می کند حتی اگر تلاش کند او را از غرق شدن نجات دهد و در تلاش خود موفق شود ، سپس صحنه ای که وی نشان داد نقش مثبتی در کمک به خانواده اش برای رسیدن به امنیت دارد.
 • اگر آب بینایی از دیوارهای خانه بیرون آمده و آنقدر شدید جریان داشته باشد که باعث غرق شدن کل خانه شود ، این رویا نشانه یک بحران شدید برای رویاپرداز و خانواده اش است. لی>

توضیحات مهم برای تعبیر خواب درباره غرق شدن در آب

تعبیر خواب درباره اتومبیل غرق در آب

 • اگر بیننده خواب در خواب خیلی سریع اتومبیل خود را رانندگی می کرد و نتیجه این سرعت سقوط او به دریا و غرق شدن بود تا زمانی که در داخل بدن درگذشت ، این صحنه امیدوار کننده نیست و نشان می دهد که او از برخی ویژگی های بد شخصیتی رنج می برد ، به ویژه بی پروایی و عدم شنیدن توصیه دیگران ، و او در زندگی خود از تمام جنبه های عاطفی و علمی و دیگران شکست خواهد خورد. Li>
 • این صحنه نشان دهنده عشق رویاپرداز به افرادی است که لیاقت این عشق را ندارند. همچنین اعتماد به نفس زیادی به آنها می دهد ، اما او فریب آنها را خواهد خورد زیرا آنها شایسته این اعتماد نیستند.
 • چشم انداز نشان دهنده شگفتی های بد یا نتایج غیر منتظره ای است که بیننده خواب در حرفه یا تحصیل خود تجربه خواهد کرد ، و کاملاً نامطلوب خواهد بود. اگر می خواهد به موفقیت برسد ، باید برای او برنامه ریزی خوبی داشته باشد و سپس زندگی او اصلاح می شود و بهتر خواهد شد.

آرزو داشتم در آب غرق شوم

 • اگر خواب بیننده در رودخانه غرق شد ، در اینجا رویا نماد درماندگی و ضعف او در مقابل مسئولیت های شخصی ، شغلی و خانوادگی است.
 • اگر آبی که خواب بیننده در آن خواب غرق شده است گرم باشد ، این صحنه نشان دهنده یک معضل خشونت آمیز است که او در آن زندگی خواهد کرد ، و اگر آن آب به نقطه جوش رسیده باشد ، این یک بدبختی است ، و خدای ناکرده ، او به زودی با آن برخورد خواهد کرد.
 • اگر خواب بیننده چه در رودخانه و چه در دریا به آب می افتد و توسط فردی از دست آشنایانش نجات می یابد ، در اینجا این صحنه نشان می دهد که بیننده از بحرانی که به زودی وارد زندگی او می شود و آن را نابود می کند ، اجتناب کرده است. چه کسی در خواب به او کمک کرده است ، دلیلی برای نجات او از آن مشکل در زندگی بیداری خواهد بود. یا مستقیماً به او کمک خواهد کرد یا او را راهنمایی خواهد کرد. توصیه ای ارزشمند برای کمک به او در خارج شدن از این فاجعه.

تعبیر خواب غرق شدن در آب باران

 • اگر باران در خواب چنان فراوان بود که موجب غرق شدن رویابین می شود ، صحنه خوب نیست و نشان دهنده وسوسه ای است که در آن سالک سقوط می کند و ایمان او به خدا متزلزل می شود.
 • اگر باران به خانه رویاپرداز نفوذ کرده و باعث غرق شدن همه افراد در آن شود ، پس این خواب نشانه فساد خانواده بیننده است که در میان آنهاست و آنها در حق خدا و رسول او سهل انگاری می کنند.

تعبیر خواب درباره شخصی که در آب غرق شده است

 • اگر خواب بیننده کسی بود که باعث غرق شدن آن شخص در خواب شد ، بینایی زشت است و نشانگر حسادت شدید او نسبت به او و تمایل شدید او برای آسیب رساندن به او است.
 • شاید این فرد باعث ایجاد رنج و گیجی در زندگی رویابین شده باشد و این رویا نشان می دهد که او می خواهد از او انتقام بگیرد تا احساس راحتی کند.
 • اگر شخصی در خواب غرق شود و بیننده بدون ابتکار عمل برای کمک به او ، از دور صحنه را تماشا کند ، این نشانه آن است که او فردی بدون برادری و جوانمردی است و به درد مردم اهمیتی نمی دهد ، و برخی از حقوقدانان گفتند که او شخص بخیل است و اطرافیان از او شکایت دارند.

تعبیر خواب غرق شدن در فاضلاب

این بینش بد است و نشان می دهد که بیننده خواب از نظر اخلاقی افراد بد را می شناسد و ذهن او پر از ایده هایی است که زندگی او را نابود می کند و بنابراین باید به راحتی موفق شود زندگی خود را از هر شخص یا شخص بدی پاک کند.

تعبیر خواب درباره کودک غرق در آب

دیدن غرق شدن یک کودک ماده در خواب خوشحال کننده نیست. اما در مورد غرق شدن یک پسر پسر ، این نشانه این است که نگرانی های او به زودی توسط خواب بیننده برطرف خواهد شد.

تعبیر خواب غرق شدن در آب کثیف

همانطور که در گذشته اشاره کردیم ، غرق شدن در آب کثیف نمادی از هیچ فایده ای است ، اما اگر خواب بیننده در آن غرق شود و بدون لباس خود کثیف بماند ، رویای اینجا خوش خیر است و حاکی از آن است که او را با بحران های زیادی احاطه کرده و افرادی با نیت های کثیف. در واقع ، او به یک بحران سقوط خواهد کرد ، اما بدون اینکه حتی چیز ساده ای را در زندگی خود از دست بدهد ، از آن خارج می شود.

تعبیر خواب غرق شدن در استخر

 • اگر سالك مرتد دین اسلام بود و می دید كه در استخر كثیف افتاده و در آن غرق شده است ، پس این خواب نشان می دهد كه او با اشتباهات و گناهان خود ادامه خواهد داد و از گناه خواهد مرد. / li>
 • اگر استخر تمیز و آب آن شفاف باشد ، این نشانه امیدبخشی است که وی بار دیگر به آیین خود باز خواهد گشت و از پروردگار بندگان طلب بخشش و عفو خواهد کرد.
 • ابن سیرین گفت: سقوط خواب بیننده در استخر در خواب و غرق شدن در او نشانه این است که او از بیماری دوام نخواهد آورد و به دلیل آن خواهد مرد و خدا بهتر می داند.

تعبیر خواب در مورد خانه ای که برای یک زن باردار در آب فرو می رود

 • تعبیر خواب به نوع آبی که خانه را در خواب پر کرده باشد بستگی دارد ، اگر روشن بود و به او آسیبی نمی رساند ، یا خفگی در خواب ، بینایی خوش خیم خواهد بود و شاخص خوبی برای تسهیل بارداری و زایمان است.
 • اگر خانه او از آب پر از ناخالصی غرق شده باشد ، این صحنه امیدوار کننده نیست و نمادی از شکست در کار ، سلامتی و پول است و رویا او را از دشواری زایمان آگاه می کند.

توضیح رویای غرق شدن در آب ناب

 • مطلقاً اگر در آب غرق شود ، خواه آب زلال باشد یا کثیف ، بینایی به بحران هایی تبدیل می شود که به زودی به دنبال آن خواهد آمد و دلیل اصلی تشدید این مشکلات رایگان خواهد بود.
 • اما اگر در آب گل آلود غرق شوید ، خدای ناکرده این مشکلات تا حد بلاها افزایش می یابد.
 • اگر رویاپرداز در آب زلال غرق شد و توانست در اعماق دریا یا رودخانه ای که در آن غرق شده بود نفس بکشد ، این صحنه نشان دهنده سازگاری او با بحران های زندگی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *