کتاب دعا نویسی علوم غریبه

دانلود کتاب کلید گمشده حضرت سلیمان (ع)

دانلود کتاب کلید گمشده حضرت سلیمان (ع)

در این پست از سایت منوجان دانلود کتاب کلید گمشده حضرت سلیمان (ع) را برای شما عزیزان قرار دادیم . در کتاب کلید گمشده حضرت سلیمان با ساحران و جادوگرانی آشنا خواهید شد که برای انجام نیت ها و اهداف شوم خود از شیاطین بهره می گیرند 

آلیستر کرولی در کتاب کلید گمشده حضرت سلیمان به معرفی شیاطینی پرداخته است که ساحران و جادوگران از آنها برای انجام مقاصد شیطانی خود استفاده کرده و یا آنها را مورد پرستش قرار می دهند. این ۷۲ شیطان همان شیاطین مطرودی هستند که حضرت سلیمان آنها را به غل و زنجیر کشید. هر نوع فتنه و فسادی که در دنیای امروز رخ می دهد بنوعی به این ۷۲ دیو و سپاهیان آنها ارتباط دارد .

هیچ سحری در دنیا انجام نشده مگر پای قدرت شیطانی یکی از این ۷۲ پلید در میان بوده است. خسارات بسیار زیادی از این ۷۲ پلید در طول تاریخ به بار آمده است. شیطان مالک هیچ چیزی در عالم نیست حتی مالک نام خود نیز نمی باشد .

همه چیز ملک خداوند است و هیچ چیزی در عالم رخ نمی دهد مگر به قدرت او. آنهای که برای پیش برد مقاصد خود به این ۷۲ دیو متوسل می شوند سخت بر گمراهی خودافزوده اند . آنها نیستند در این عالم مگر برای امتحان بشر.

در معنای این جمله با دقت تفکر کنید:

۴۳۲۱ پیامبر بر بنی اسرائیل مبعوث شد، آنها هدایت نیافتند، چون پدری نبود که آنها را هدایت کند. معنای پدر چیست؟ ابوبکر از دنیارفت، نقطه از نور دید، بسوی نور دوید، هرچه می دوید به نور نمی رسید، محمد آمد با ظرفی پر از شیر، اگر ابوبکر از آن شیر نمی نوشید هرگز به نور نمی رسید (درک این معنی نمی کنند مگر اهل دل).

شیاطینی که حضرت سلیمان آنها را به و قل و زنجیر کشید.

در کتاب کلید سلیمان (کلید گمشده سلیمان )جن ها (شیاطین ) خبیثی که از آغاز خلقت بشر از آسمان به روی زمین سقوط کرده اند معرفی شده اند که تمامی آنها برای انسان مضر بوده و هستند. اینها همان شیاطینی هستند که به فرمان حضرت سلیمان به قول و زنجیر کشیده شده و پس از مرگ ایشان آزاد شده و تا به امروز با سپاه خود مشغول گمراه کردن انسانها هستند.
درواقع تمامی قدرتهای شیطانی ساحران و جادوگران از این ۷۲ شیطان منشاء گرفته است.

لینک دانلود :

http://s5.picofile.com/file/8119849950/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF_%DA%AF%D9%85%D8%B4%D8%AF%D9%87_%D8%AD%D8%B6%D8%B1%D8%AA_%D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86.pdf.html

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا