کتاب دعا نویسی علوم غریبه

کتاب از جنین تا جنان کتابی کامل در زمینه روح و حیات پس از مرگ و ارتباط با ارواح

کتاب از جنین تا جنان کتابی کامل در زمینه روح و حیات پس از مرگ و ارتباط با ارواح

در این پست از سایت منوجان کتاب از جنین تا جنان کتابی کامل در زمینه روح و حیات پس از مرگ و ارتباط با ارواح را برای شما عزیزان قرار دادیم . کتاب از جنین تا جنان کتابی کامل و نایاب در زمینه آموزش ارتباط با ارواح و حیات و زندگی پس از مرگ و نیروهای نامرئی و وقایع و اتفاقات جلسات روحی و حالات فرد در حال مرگ می باشد …

کتاب از جنین تا جنان تالیف استاد مولانا میر قطب الدین محمد عنقا(پیر اویسی) است. این کتاب شامل دو بخش است که بخش اول آن مربوط به تحقیقات علمی نویسنده پیرامون روح و حیات پس از مرگ, نیروهای نامرئی, حالات یک محتضر, ارتباط با ارواح و وقایع شگفت انگیز از جلسات روحی و…است .

میرقطب الدین محمد عنقا ۱۳۰۶ هجری برابر با ۱۲۶۶ شمسی تولد یافت. مدتی رئیس کتابخانه مجلس بوده و به کلیه سلاسل روی آورده و مدت درازی با انجمن روحی تهران مراوده داشته، در عالم رویا تحت تربیت و ارشاد پدر قرار و در اواخر حیات، علی عنقا فرزند ارشد خود را به مریدی پذیرفته و ده سال به مرض قلبی مبتلا بوده و در سی و یکم شهریور ۱۳۴۱ شمسی وفات می یابد. تالیفات وی به این شرح می باشد:

۱- دیوان غزلیات ۲- از جنین تا جنان ۳- رساله ارشادنامه ۴- رساله مراقبه و شهود ۵- تحشیه بر تاریخ تصوف دکتر غنی ۶- تحشیه بر کتاب استوار کیوان قزوینی ۷- علوم غریبه ۸- هیپنوتیزم، مانیه تیزم، اسپریتسم ۹- کف بینی و قیافه شناسی و قرائت افکار و تله پاتی ۱۰- تجلیات ۱۱- پدیده فکر.

کتاب جاویدان از جنین تا جنان یکی از یکی از مصنفات استاد عالم و عامل و عارف کامل مکمل مولی المعظم میرقطب الدین محمد عنقا ۱۲۶۶ – ۱۳۴۱ شمسی (پیراویسی) است که تصنیفش مقارن سنوات ۱۳۳۵ تا ۱۳۴۰ شمسی بوده و تدوین و تنظیمش را به عهده این لاشیء محول فرموده بودند. در این ایام با صرف مساعی مداوم ارادتمندان حقیقی آن پیر بزرگوار که ایران طریق و صدیق این بی مقدارند طبع و رایگان به محضر ارباب فضیلت نیاز گردید. امید که این عرض خدمت در آستان مقدس حضرتش شرف قبول یابد.

مشخصات کتاب:

نام کتاب: از جنین تا جنان

نام نویسنده: میرقطب الدین محمد عنقا پیراویسی

فهرست مطالب کتاب:

خود شناسی، ارگانیزم جسم و جان، سازمان ذرات، نیروهای نامرئی، روح و اراده خالاقه او، روشن بینی، ماهیت درونی و بیرونی انسان، مذاهب مختلف و تجزیه و تحلیل قوای درونی، سیر تکاملی انسان، حیات بعداز مرگ، روح از نظر حکماء اسلام، حالاتیکه در مرگ طبیعی پیش می آید، مریضی که تا مرز مرگ پیش رفت، جدائی روح از بدن، یک احساس دیگر از مرگ، مرگ یا زندگی تازه، حالات یک محتضر، آخرین اتصال روح و جسم، روح و قوالب برزخی، واکنشهای روحی در حال مرگ، ارتباط با ارواح چگونه است، واکنشهای روحی در حالت مرگ، ارتباط با ارواح، چطور با ارواح ارتباط برقرار کنیم، نموداری از عوالم حیات بعداز مرگ، اثر بستگی های دنیوی در روح، عذابهای روحی، تجربیات علمای معرفت الروح، تصدیق شارل ریشه، تجسد روح، چند واقعه شگفت انگیز از یک جلسه روحی، مصاحبت با ارواح، نحوه حمایت ارواح از نزدیکان خود، قدرت تاثیر ارواح از نزدیکان خود، قدرت تاثیر ارواح در دنیای ما، کشف حوادث قبل از وقوع، امکان سیر انسانی با جسد مثالی، سیر از طریق طی الارض، عمل یک مرد ژولیده، عود ارواح – تجسد یا تناسخ، ادله معتقدین به تناسخ از کتب آسمانی، معاد و اقسام آن، سیر روح پس از مرگ، دستور العمل مغناطیسی و احضار ارواح و نمو نیروهای باطنی و تقویت اراده و تصرف از نزدیک و دور و طرز ریاضات هندی و منشاء کشف و کرامات و خوارق عادات و شفای بیماران، تمرین راجا یوجا، تقویت نیروی اراده، تحکیم اراده بر وفق جریان ماده و سیر طبیعی، تمرینهای درجه سوم و تاثیر در غیر از فاصله دور، منظور صاحب نظران شدن سرمایه سلوک است، قلسفه راجایوجا، تجربیات عملی ارواح و مرگ، تجربیات عملی در بقای روح بعداز مرگ، از پسیکولوژی چه بدست آورده ایم، مرگ و مکانیسم آن چگونه و چیست؟، چگونه مرگ را احساس می کنیم، مرگ دیگران چگونه بنظر ما می رسد، مرگ واقعاً چگونه می آید، جنبه فلکی مرگ، جنبه طبیعی و مادی مرگ، مدیوم چیست؟، مدیوم با سوژه مغناطیسی، آشفتگیهای بلافصل بعداز مرگ، ساختمان موجودات فلکی، محیط فلکی، آغاز و انجام، تفاوت بین فانتوم زنده و مرده و صدها مطالب دیگر….

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا