کتاب دعا نویسی علوم غریبه

کتاب عالم عجیب ارواح و احضار روح و ارتباط با روح سید حسن ابطحی

کتاب عالم عجیب ارواح و احضار روح و ارتباط با روح سید حسن ابطحی

در این پست از سایت منوجان کتاب عالم عجیب ارواح و احضار روح و ارتباط با روح سید حسن ابطحی را برای شما عزیزان قرار دادیم . کتاب عالم عجیب روح کتابی کامل و جامع در زمینه احضار روح و ارتباط با روح و دنیای ارواح و روح انسان در آخرت که توسط سید حسن ابطحی نوشته شده است …

 

 

مشخصات کتاب عالم عجیب ارواح :

نام کتاب: عالم عجیب ارواح

نام نویسنده: سید حسن ابطحی

تعداد صفحات: ۳۳۷

مطالب کتاب عالم عجیب ارواح :

روح یک ذره از خداست که با نعمت تخیل خلاق متبرک شده است و بوسیله آن برای هر مشکلی راه‌ حلی می‌یابد. بسیاری از مواقع بخشش و سخاوت روح الهی را از دست می‌دهیم زیرا آنرا طلب نمی‌کنیم. ما فقط می‌نشینیم و منتظر می‌شویم تا آنچه را که طلب می‌کنیم در زندگی مان اتفاق بیفتد. درحالیکه اگر درخواست کنیم؛ ممکن است آن را دریافت کنیم. خواستن خدا خواستن خوشبختی واقعی است. پر جنجال ترین بحث هایی که مربوط به روح است مساله زندگی روح در عالم قبل از این عالم است و به نظر من روح در عوالمی قبل از این عالم بوده و زندگی می کرده است. زیرا جمعی از فلاسفه و دانشمندان علم ارواح که متوجه زندگی روح در عالم قبل از این عالم شده اند، معتقد به (تناسخ) گردیده و می گویند: روح انسان در عوالم قبل با جسدهای مختلف به دنیا آمده و از دنیا رفته و مکرر این برنامه را ادامه داده تا به کمال رسیده و سپس آزاد گردیده است. ماجراهای واقعی و مستند از نویسنده و عالم ایرانی استاد سید حسن ابطحی که در دوران انقلاب خیلی زحمت کشیدند.

اتفاقات ماوراالطبیعه در کتاب :

این کتاب را می توان به جرأت یکی از کتابهای مستند از اتفاقات ماوراء الطبیعه دانست. جوانی به نام محمد شوشتری که پدر و مادرش در تهران زندگی می کنند در یک حادثه اتومبیل رانی از دنیا رفته و جریان عجیب زندگی عالم بعد از مرگ خود را برای یکی از دوستانش در مدت ده شب هر شبی چند دقیقه که اوائل در خواب و بعد در بین خواب و بیداری و سپس در بیداری بوده و تمام مطالبش از طرفی با آخرین نظرات علماء علم الروح و از طرف دیگر با احادیث اسلامی کاملا تطبیق می کند چنین نقل کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا