دعا

دعای موفقیت در اداره ها و دادگاه ها و حل مشکلات اداری و دادگاهی

دعای موفقیت در اداره ها و دادگاه ها و حل مشکلات اداری و دادگاهی دعای زیر از دعاهای قوی و مجرب برای پیروزی و موفقیت در اداره و دادگاه و رهایی و خلاص شدن از دادگاه و کارهای اداری . دعای قوی و مجرب و سریع الاجابه زیر برای کارگشایی و مشکل گشایی و پیروزی و موفقیت در ادارات و دادگاه ها بسیار موثر و مجرب است در اینست از منوجان میتوانید درمورد این دعا در قسمت زیر مشاهده کنید. و همچنین میتوانید پست در مورد طلسم محبت شدید را هم از اینجا دیدن کنید.

دعای موفقیت در اداره ها و دادگاه ها و حل مشکلات اداری و دادگاهی

دعای موفقیت در دادگاه :

برای وارد شدن به اتاق قاضی در دادگاه و عوض کردن رای محکمه به نفع شما

۲۱ بار ایه الکرسی خوانده شود

و سپس آیه شماره ۵۲ از سوره توبه 12 بار

قل هل تربصون بنا إلا إحدی الحسنیین و نحن نتربص بکم أن یصیبکم الله بعذاب من عنده أو بأیدینا فتربصوا إنا معکم متربصون

دعای موقع حضور در دادگاه :

هر کس که سوره ی طه را بعد از اذان صبح و قبل از طلوع افتاب بخواند دلها برای او نرم میگردد و بر دشمن غلبه خواهد کرد همچنین روزی او فراخ می گردد و از جایی که گمان نداشته باشد خدا برای او روزی برساند .

به کسانی که دادگاه داشته باشند پیشنهاد می شود صبح آن روز خصوصا این سوره را با شرایط تلاوت نمایند که بسیار مجرب است .

دعای امام سجاد موقع گرفتاری ها :

در روایت داریم امام سجاد (ع) هروقت امر مهمی برایشان پیش می‌آمد یا مشکل حادی پیش می‌آمد یا غم و غصه و فشارهای روحی و جسمی و ظاهری و دنیایی داشتند، در تلاطم و فشارهای روزگار که برای همه پیش می‌آید، این دعا را می‌خواندند و این دعا برای حل معضلات و مشکلات و غم‌ها، مشکلات اقتصادی و تنگی سینه و غم و غصه خیلی مؤثر است.

يَا مَنْ تُحَلُّ بِهِ عُقَدُ الْمَكَارِهِ

حضرت امام علی فرمودند:

هرگاه پیشامدی و یا ترس و گرفتاری بر شما آمد یا ترس این را دارید که بلا به شما برسد، به پناهگاه خدای متعال بروید و از خدای متعال بر طرف شدن آن را بخواهید. توکل ما به خدا باشد. اینها همه اسباب و وسیله است. فرمود: هروقت بیم ترس و بلا دارید یا بلا برای شما سخت شد به پناهگاه خدا بروید و از او دفع امواج بلا را بخواهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا