دعا

چله بری برای بارداری – مخصوص بانوانی که مشکل نازایی دارند

چله بری برای بارداری مخصوص بانوانی که مشکل نازایی دارند : از اعضا تعدادی همیشه پیام میدادند و درخواست دستوراتی به جهت چله بری میکردند . دستورات چله بری زیاد هست اما آنچه که فی الحال حقیر قصد آموزش دارم مخصوص بچه دار شدن هست .

اگر شما احساس کردید که برای بچه دار نشدن به چله افتادید و با توجه به مراجعه به پزشک نتیجه ای نگرفتید و تمام موارد شما طبق نظر و ازمایشات پزشکی سالم بوده ولی متاسفانه به طرز عجیبی بچه دار نمیشوید. حتما از این نسخه چله بری استفاده کنید !

دلیل چله افتادن خانمها خیلی موارد میتونه باشه که چند موردش یکی اینکه در زمانهای خاصی نباید به قبرساتان میرفتید و یا تنها از قبرستانی عبور کردید . یا در مخروبه های کهنه عبور کردید یا از بین گله های گوسفند رد شدید . یا بر اثر برخورد با زنی که همزاد شیطانی داشته به شما اصابت کرده و موارد زیادی از این قبیل هستند که باعث میشه شما به چله بیوفتید و بچه دار نشوید که خودش مطلب بسیار مفصلی هست .

مطلبی که اموزش میدهم اگر مو به مو دقیق اجرا شود بسیار بسیار قوی هست و از مجربات شخص حقیر ، است و امیدوارم با استفاده از آن مشکلتون حل شود :

ابتدا دعای زیر را باید روز یک شنبه در دو هفته اول ماه قمری بنویسید . البته خود آن زنی که توی چله هست نمیتواند بنویسد کسانی که میتوانند بنویسند باید اول اینکه تا سی روز قبل نماز قضا نداشته باشند و هم از نظر جسم و لباس تمیز باشند ، زناکار نباشند ، وضوی کامل بگیرند. رو به قبله بنشیند و ۴ بار ۴قل و سه بار ایه الکرسی بخواند و هر بار میخواند به دست راست خود فوت کند واگر چپ دست هست به دست چپ فوت کند !

▪️ و بعد با جوهر روحانی (#جوهر داخل کانال) شروع به نوشتن کند . در حین نوشتن با کسی حرفی نزن و قبل از نوشتن دور خود حصار بکش (با نوک کارد دور خود روی زمین یک دایره فرضی بکش) و در زمان نوشتن ان زنی که توی چله است نباید توی اتاق باشد و غیر از ان سایه هیچ زنی از روی دعای در حال نوشته نباید رد شود . بعد از نوشتن دعای زیر ,باید دعا را تا بزنید و زن همراه خود نگه دارد :

بسم الله الرّحمن الرّحیم لا اله الا الله الملکَ الحَقُ المبین قُل جاءالحق و ذَهَق الباطل انّ الباطِلَ کانَ ذهوقا وَ نُنَزّلُ من القران ما هُوَ شَفاءٌ وَ رَحمَه للمومنین برحمتک یا ارحم الراحمین شّرّ الربیعَ وَ هُوَ اللهُ العلیم وَ قُل جاءَالشرّالربیعه باطِل وَ هُوَ السّمیع العلیم وَ قُل جاءَ الشرّالربیعه باطِل وَ هُوَ اللهُ العلیم وَ قُل جاءَ الشَرّ کُلِّ اشیاء باطل وَ هُوَ اللهُ العزیز الحمید یَوم یَنظَرون نضرَه النعیم م م ا م ء ۹ م ۲ م ۴ نام صاحب الدعا …. زاییده…… ( اسم شخص و مادرش نوشته شود )

باید حداقل تا ۷ روز زن و مرد با هم جماع نداشته باشند و روز هشتم که روز دوشنبه است, ظهر بعد از نماز ابتدا زن باید به حمام رود و بعد از شستن خود یک تشت اب گرم بگیرد و دعای فوق را ۷ بار بر اب بخواند و با همان اب غسل کند .

بعد از اینکه بیرون آمد همسر آن باید روی شکم زن دعای ایه الکرسی را با همان جوهر روحانی بنویسد.(فقط ایه اول ایه الکرسی)
و بعد زن باید به حالت خواب دراز بکشد و زیر شکم خود یک سینی قرار دهد و نوشته را با اب و گلاب بشوید. طوری که اب و گلاب ,داخل سینی ریخته شود.سپس اب ریخته شده داخل سینی را در یک لیوان بریزید و زن باید تمام آن را همان لحظه بنوشد . سپس همان موقع باید با همسر خود جماع داشته باشد .

اگر زن باردار شد دعا را در یک اب روان قرار دهید.و دو رکعت نماز برای حضرت فاطمه زهرا و دو رکعت نماز برای حضرت علی هر دونفر(زن و شوهر) باید بخوانید و ۱۴ تا بسته نمک بیرون زکات کنید !!
اگر با انجام این امر باز هم نتیجه حاصل نشد یک مرتبه دیگر عمل را تکرار کنید . التماس دعای خیر از همه ی شما محبان اهل بیت داریم انشاالله ما را هم در مناجات روزانه ی خود فراموش نفرمایید . یاعلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا