طرح توجیهی

تولید زالو در خانه – و آموزش پرورش زالو به صورت رایگان

تولید زالو در خانه ، زالوها ، برخلاف موارد سختی که به سختی نمی توان از آن عبور کرد ، حساسیت های بسیاری دارند که در صورت عدم پرداختن ، مرگ آنها بسیار آسان خواهد بود!

اگر می خواهید یک زالو پرورش دهید و با آن درآمد کسب کنید ، کافی است که همین آموزش را تا آخر بخوانید و تازه کار را شروع کنید. زیرا با یادگیری همان میزان آموزش و راه اندازی ، بقیه تجربه به حداقل می رسد که می توان آن را مرگ سفال نامید.

بنابراین ، توصیه می شود با زالو های کمتری شروع کنید!

برای شروع ، باید با زالوهای موجود بیشتر آشنا شوید. برای پیدا کردن و معرفی این مورد ، موارد زیر را وارد کرده و بخوانید ، سپس بقیه آموزش را ادامه دهید.

معرفی طیف گسترده ای از تولید زالو ها و آموزش زالو

با دیدن این کلیپ قسمت دوم آموزش را برای ایجاد انگیزه شروع کنید. (کلیپ به زبان فارسی است)

کلیپ خرید زالو

 

شروع قانونی یا غیرقانونی تولید زالو در خانه

تولید زالو در خانه شما می توانید کار خود را با مبنای قانونی یا غیرقانونی قانونی شروع کنید. وکالت را شروع کنید به احتمال زیاد ، سازمان های دولتی از شما حمایت می کنند. البته واضح است که کسی که حق قانونی کردن و سرمایه گذاری در آن را دارد و مالیات می دهد و بر آنها نظارت می کند باید حمایت شود و این پشتیبانی در فروش قانون که شامل زالو براندی است ، وجود دارد که در صورت وجود قابل پیگیری است. مشکل ، و پزشکان باید یک خریدار را از افرادی که دارای مجوز هستند خریداری کنند اگر این امر به منظور جلوگیری از واردات شیرین در جایی که مشخص نیست از کجا آمده اند یا چه کیفیتی دارند ، جلوگیری می کند. و معلوم نیست چه موقع از بین رفته است. البته تا آنجا که من آگاه هستم ، تنظیم شده استبه طوری که هر استان می تواند یک یا دو مجوز بدهد زیرا چیزی بیش از یک کشش نیست و توجیه اقتصادی هم نیست زیرا اگر اگر اصول و منطق را در نظر بگیریم ، چندین تولید کننده بزرگ می توانند کشور را تأمین کنند.

شروع غیرقانونی تولید زالو در خانه

متأسفانه در کشور ما ، این صنعت از ابتدا در جهت اشتباه بوده و بدون هیچ تحقیق و کار از مقطع لیسانس شروع به کار کرده است. از همان ابتدا ، تبلیغات فقط برای شروع مزرعه آغاز شد و در نتیجه مسابقه برای شروع به بدست آوردن درآمد در بین معدود شرکت های نوپا متاسفانه متأسفانه این نوع تفکر ، متأسفانه پولی به دست نیاورد. متأسفانه ، این نوع تفکر باعث شد هر روز رقابت شدیدتر شود ، زیرا این صنعت مانند شرکت های هرمی به نظر می رسید ، یعنی فقط وارد شوید و کار کنید و بعد همه آن را در پیش بگیرید ، سپس یک نفر وارد شد وقتی سطح میانه پیدا کرد ، آنجا هیچ تجربه و علمی در پشت کار نیست و قربانی اکثر این افراد را وادار به رقابت کرد و صنعت به هرم زالو تبدیل شد.و اکنون کسانی که با هزاران امید به شبح سازی و کار در داخل و خارج از کار و همچنین علاقه برخی شرکت ها یا افراد به داخل هرم پرتاب شده اند ، در ابتدا غیرقانونی بودند ، به طوری که مردم تشویق می شوند خانه یا هرجای دیگر ، زیرا تنها از طریق این کار ، خرد افراد به کار آمد و این طبقه متوسط ​​به نام برگزاری انواع کلاسهای آموزشی بدون پشتیبانی علمی و تجربی ، یا دادن مأمورین دروغین یا گرفتن مشاوره سنگین به بهانه آموزش افرادی که متأسفانه برای یادگیری و آزمایش خطا روشهایی برای یادآوری و آزمایش خطا نکردند تا خود را از مردم برای استفاده از اطلاعات خود آگاه سازندبرن و چکیده به معنای این است که کار غیرقانونی یکسان است و متأسفانه این راه در کشور ادامه پیدا می کند و روزانه افراد بیشتری وارد هرم می شوند و هر روز بدتر می شوند و زالو دست های وارداتی و وارداتی در دست بیشتر آنها از بین می رود. مردم و این همان چیز است این امر باعث شده تا بیشتر مردم فکر کنند که این میزان زالو در کشور است
بنابراین لطفاً قبل از ورود و شروع به کار تحقیق خود را به طور کامل انجام دهید و اگر تصمیم گرفتید بدون در نظر گرفتن تبلیغات دروغین وارد قانون شوید ، در این صورت قبل از فکر کردن در مورد اینکه آیا مصرف واقعی کشور مصرف می کند یا خیر ، تصمیم ندارید از خودتان سؤال کنید. توسط اشخاصی که در زمینه زالوها فعالیت می کنند می توان به راحتی اشباع شد. تنها راه این است که به پزشکان مصرف کننده مراجعه کرده و در مورد مصرف دارو به جای تبلیغات کاذب برخی از افراد را وارد کنید به نام صادرات یا مصرف روزانه چند میلیون دلاری کار مردم را وارد کنید.اگر متقاعد شوید و بنشینید ، اگر این کار را انجام دهید ، باید در سه ماه اول واقعیت و وخامت را متوجه شوید که خیلی دیر شده است و دیگر نخواهد بود که شما همچنان به تجربه خود اعتماد کنید ، می توانید انجام دهید. آنچه را با تلفات و اشتباهات نمی داند

تولید کلیپ و اهلی کردن زالو

تولید زالو پرورش خانگی

با توجه به تمام مباحثی که داریم ، اگر می خواهید بحث خانه ای را شروع کنید که من اصلاً توصیه نمی کنم ، زیرا به هیچ وجه قانونی نیست ، برخلاف تبلیغاتی که می خواهید نشان دهید ، پس از همه این مشکلات ، اگر برای مثال ، مشتری خریداری شده است و همه چیز برای شروع شما آماده است. در اینجا نیاز به مراقبت از عزیزان به اصطلاح استاد یا مشاور است که از یک میلیون تا 10 میلیون شنیده اند و ما دیدیم که این فقط پول برای استارتاپ افرادی است که در مورد فروش بحث می کردند. لیلا چه کاری انجام نمی دهد؟ اگر برای بحث در خانه کافی باشد 60 تا 500 لیتر وان و چند ده لیتر حیوان خانگی تهیه کنید. البته تعداد دقیق وان و لکه ها به شرح زیر است. البته روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از همه این روش ها استفاده کنید. من حدس می زنم که می گویم که ”
پرورش و پرورش خانگی به معنای این است که شما فقط زالو بگیرید و در زمان مناسب آن را برای فروش نگه دارید.
اگر می خواهید تکثیر کنید ، سعی کنید جای بزرگی کسب کنید. هرچه بزرگتر باشد ، می توانید روشهای مختلفی را انجام دهید تا خداوند به نتیجه برسد.
با در نظر گرفتن تجربه صدها تولیدکننده در مورد شروع تولید مثل شما ، باید با مبلغ کم شروع کنید و به هیچ پیشنهادی یا اعلامیه های افترا گوش نکنید زیرا آنها به شما توصیه می کنند با تعداد زیاد ژنراتور شروع کنید ، حتی اگر شما قصد دارید با تعداد بالا شروع کنید. با حداکثر 1000 قطعه شروع کنید ، که در 100-200 داریم. در هر صورت ، شما با شماره خود تصمیم می گیرید. پس از آن ، می توانید تعداد موجود در وان را چه در آکواریوم ، چه در حوضچه های کوچک سیمانی یا سرامیکی و یا حتی زمین هر یک از این روش ها بازتولید کنید.
مضرات استخرها و استخرها این است که شما کنترل و آماری ندارید که مانع از مرگ و میر در طول دوره بیماری شود. با این حال ، اگر به تلفات نرسید ، به هر حال ، خانواده های خانگی اغلب از وان و آکواریوم و حیوانات خانگی استفاده می کنند که ما نیز این موضوع را توضیح می دهیم. ما
در روش کار با حمام باید بگویم که لازم است از وانتهایی مربع یا مستطیل شکل استفاده کنید ، نه وانتهای گرد ، که دارای سطح کم و دارای عمق بیش از حد نیستند ، که می تواند مساحت بزرگ و عمق 30 تا 50 سانتی متر.
می توانید تا 3 هزار تن برسید و سعی کنید آن را جمع کنید و حجم آن را 300 برابر کنید. با حدود سه وان می توانید هزاران قالب و تجربه را ذخیره کنید ، اما به نظر می رسد اکثریت خفاش ها و پسر عموزن ها برای انجام این کار هستند. با توجه به اندازه ای که برای آنها مناسب است و به راحتی قابل جابجایی هستند و در هر یک از حمام های 100 لیتری می توان 50-100 قطعه را نگه داشت ، اما اگر بتوانید تراکم را پایین بیاورید ، بهتر خواهید بود ، با این حال تعداد آنها می تواند هزینه ای داشته باشید که کم و زیاد کنید.

فیلم کوتاه و مفید درباره تولید و پرورش زالو در کشورهای خارجی

مزارع و تولید زالو صنعتی

درمورد شروع بحث صنعتی ، می توانیم از روشهای ذکر شده در سندی که قبلاً در پرونده PDF دامپزشکی به آنها اشاره کردیم استفاده کنیم. استفاده از ظروف شیشه ای یا پلاستیکی تقریباً مشابه خانه داخلی است ، با این تفاوت که این اندازه بزرگتر و دقیق تر است. در روش های بتونی (بتونی یا زمینی) گفته می شود که مضرات انجام فقط در مقیاس بزرگتر است. پیشنهاد ما این است که از روشهایی استفاده کنید که هر کدام را ردیابی کرده و سلامت شما را حفظ کنند.
بارها و بارها به هر روشی اتفاق افتاده است که تولید کنندگان ظرف چند روز از زالو استفاده می کنند تا توسط بیماری های مختلف کاملاً از بین بروند ، زیرا گفته می شود از روش هایی استفاده می کند که به راحتی می توان در نظر داشت که اگر بیماری شیوع پیدا کند ، سرانجام در یکی قرار می گیرد. ظروف این اتفاق می افتد و به سایر نقاط دنیا سرایت نمی کند.

ابزار مورد نیاز کارگاه پرورش زالو:

تعدادی پمپ آب و قلاب برای تعویض و شستشوی
پمپ هوای مرکزی و لوله کشی برای هوادهی.
وان یا آکواریوم یا حیوان خانگی.
آب سالم و آزمایش شده برای استفاده در فارکس.
دماسنج دیواری. ابعاد دیجیتال با رطوبت سنج. دماسنج دیجیتال نوار برای درجه حرارت آب و هوا.
پایه های فلزی برای حمام ها ، که باید کمی شیب دار باشد ، به طوری که نمی توانید از وان بیرون بروید تا از وان خارج شوید. یا قفسه هنگام کار با حیوان خانگی ده لیتری.
لوله کشی ورودی به بشکه بشکه تبس و لوله کشی برای تخلیه آب مخزن برای کلر و … دیجیتال سنج سختی TDS است که می تواند از افرادی که نصب دستگاه تصفیه آب 40 یا 50 هزار تومان خریداری

آزمایش آب که اگر آب کافی ندارید ، باید دستگاه تصفیه آب را نصب کنید که نیازی به آن ندارم. اگر قبلاً چند زالو را امتحان کرده اید و بسیار مشکل است یا آزمایش خیلی بدی دارید ، از چسب آلومینیومی یا آلومینیومی برای پوشاندن وان ها استفاده نکنید
. ترک هیچ زالو
ظروف زالو که می توانید از بازار تهیه یا خریداری کنید. مورد اول بزرگتر و فلزی است که اگر می خواهید آن را با شعله یا هر چیز دیگری بالا ببرید ، مشکلی در ایجاد طاقچه در داخل ظرف وجود ندارد. در دوم ، آن را درون خون ریخته و درون ظرف قرار می دهیم. از طریق دمای غیرمستقیم دمای خون می تواند 30 تا 32 درجه باشد و سومین مورد بیشتر از غربال استفاده می کند اما می توانید خودتان آنرا بسازید و زیر آن را طوری طراحی کنید که آن توری یا پارچه یا هر غشایی را محکم جا دهد. شمعی از پلی استر آمید یا بستر بیمارستانی از پوست گوسفند و بز نیز می تواند برای تغذیه یا هر غشایی استفاده شودمی توان از آن برای نیش و سوراخ کردن استفاده کرد (البته متأسفانه استفاده از خون ممنوع است) و باید با جلبک یا حلزون تغذیه شود. درمورد این قانون ، فقط می توانم بگویم که باید بررسی شود زیرا داشتن عنوانی امکان پذیر نیست.
خزه برای ساخت جزیره
اسپلیت برای خنک نگه داشتن مزرعه در
صورت لزوم و از کمبود سرمایه از کولر آبی می توان استفاده کرد.
البته اگر سر شما قادر به انجام بسیاری از این کارها باشد و خود را اذیت نکنید و به صورت دستی انجام دهید اما می توانید این کار را انجام دهید. سعی کنید به صورت خودکار باشد. به این دلیل که استرس زالو وجود ندارد. البته موارد مرگ سفال نیز وجود دارد که به دلیل برخی سوءاستفاده ها در اینجا قابل بیان نیست ، اما شما در حین کار خود تجربه می کنید ، به همین دلیل به شما گفته می شود از چند مورد استفاده کنید.

حقایق پرورش برگ

زالو

برخلاف تصور خیلی ها ، زالو زراعی کار راحت و عارضه ای نیست ، هر نژاد موجودی زنده صدمات خاص خود را دارد و صنعت زالو به دلیل ناشناخته بودن آن به مراتب دشوارتر است ، این یک واقعیت است. هدف ما معرفی شما با حقیقت ها (زالوها ، عدم خرید بازارها ، زالوها با قیمت بسیار ارزان و غیره) است که اکثر شرکت ها از گفتن آنها امتناع می ورزند. این کانال اطلاعات پایه ای را برای سخنرانی با این صنعت ارائه می دهد که حاصل سالها تجربه استادان این صنعت است. شرکت های هرمی از همین مواد برای کسب درآمد برای آموزش و مشاوره از شما استفاده می کنند. کرم لغزنده ، چسبنده و خون آشام است ، و به دلیل این صفات ، تعدد و منزجر کننده است!در ادبیات ما “زالوشفت” به افرادی گفته است که از دیگران سوءاستفاده می کنند و در واقع به آنها وصل می شوند و خون آنها را می کشند. بیشتر ما به این جانور فکر می کنیم. اما آیا واقعاً یک زالو مستحق این همه نفرین است؟ کم کم تاریخ پزشکی نشان می دهد که خدمتی که زالو به بشر داده است بیش از همه ضررهایی است که برای وی در نظر گرفته شده است.

تولید مثل زالو

تولید مثل در زالو بستگی به تعداد دفعات تغذیه و کیفیت غذای مصرفی آنها دارد. گل های وحشی با بارور کردن خود تولید مثل نمی کنند بلکه با سایر زالوها جفت گیری می کنند. جفت گیری معمولاً در ماههای تابستان در داخل یا خارج از آب انجام می شود و می تواند تا 18 ساعت ادامه داشته باشد.

کرفس توسط Clittelum ، منطقه ای غنی از غدد تولید می شود ، که در قسمت قدامی سوم زالوها واقع شده است. یک مایع منعقد کننده مایع چسبنده تولید می کند که با انقباض سریع عضلات ، قوام مانند کرم را پیدا می کند. سپس تخمها شسته می شوند و یک آلبومین مغذی به نام هیرودوین به داخل پیله تزریق می شود.پس از کشیدن زالو ، هیرودین به تدریج سخت می شود و رنگ آن از سفید تا زرد قهوه ای متغیر است. پیله اکسترود دارای پوشش داخلی ظریف و پر از پروتئین اسفنجی قهوه ای مایل به زرد است. پیله آب را ذخیره کرده و جنین را از کمبود آب بدن (کم آبی و خشک شدن) محافظت می کند.

وقتی زالو از توده اسفنج پیله خارج می شود ، مادر در هر پیله دو حفره کوچک ایجاد می کند که اکنون بیضوی است. این سوراخ ها به طول 1/5 / 0 میلی متر است و به زالو های جوان کمک می کند تا از شر کوکا خلاص شوند. زالوها به طول تقریباً 1-2 سانتی متر و قطر 1 / 5-1.1 میلی متر دارند و پس از تبخیر برای تکمیل روند تکاملی خود ، دچار دگردیسی نمی شوند. هنگامی که آنها از تخم بیرون می آیند ، بدن آنها اساساً مانند زالو های بزرگ است ، به جز اینکه اندام جنسی ندارند. مدت زمان جنین زایی به دما بستگی دارد ، که می تواند از چند روز تا یک زمستان کامل طول بکشد. در حدود 3 هفته سن ، زالوهای جوان توانسته اند پوست خود را سوراخ کنند. ما بعد از مدت شش ماه بدون غذا ، زالوهای جوان را دیدیم.

نکات کلی در مورد آشپزی

چند نکته برای گرفتن نارگیل از زالو وجود دارد که باید رعایت شود. در مرحله اول، زالو باید یک دوره زمستان که شده است در حال استراحت  و این قدرت تولید مثل لازم، و سپس تراکم زالو از مهم ترین واحد، زالو کمتر کمتر وجود خواهد داشت نارگیل بیشتر و درجه حرارت از جفت گیری است حدود 24 درجه در فاصله زمانی دو دهم و حداکثر تا یک ماه مهمترین چیز برای داشتن یک نارگیل خوب است و بعد از اینکه درجه حرارت مزرعه به همراه جزایر که به امید خدا شروع می شود به 28 درجه می رسد در کنار جزایر که به امید خدا شروع می شود برای ساختن یک کوکی ، پرداخت کنید. توجه به زالو و همچنین نارگیل نیازی به ایجاد شرایطی ندارد تا زالو راحتی داشته باشد تا هرگز فراموش نشود.

ارتباط فصلها با تکثیر زالو

مشاغل پرورش و تکثیر فصلی است و اگر کاری را به خدا نکرده اید ، نه تنها ضرر نخواهید داشت بلکه ضررهای بزرگی نیز خواهید دید. باید بدانید که این صنعت به سه روش انجام می شود.
1. کشت زالو (یعنی تبدیل زالو به مرحله بعدی رشد آن و رسیدن به اندازه مورد نظر)؛
2. تولید مثل زالو (یعنی تولید زالو و تولید زالو لارو).
3. ذخیره زالو (به عنوان مثال ، زالو و زالو قرنطینه برای مدتی و به بازار عرضه آن).
کسانی که می خواهند در این امر تازه وارد شوند باید بدانند که با توجه به نزدیک شدن به فصل پاییز ، روش کشت برای آنها سودآور نیست و حتی ممکن است باعث ضررهای سنگین تولیدکننده شود.
زیرا اگر آنها لاروها را جمع کرده و تغذیه می کنند باید دو مرحله غذا خوردن داشته باشند که در واقع هفت ماه تا هشت ماه طول می کشد ، با این که این دو فصل در فصل پاییز و زمستان می گذرد و زالوها برای بهار در دسترس هستند که این به معنای ضرور است. چرا که ورود زالو های Seedy در بهار قیمت ها را کاهش می دهد. حتی اگر آرایش درست کنند ، این هم به دلیل پایین بودن قیمت زالو در بازار و افزایش قیمت آن این روزها است.
باید بگوییم بهترین فصل شروع تا اوایل تابستان است ، و سپس تعداد افرادی که در این صنعت رنج می برند ، یعنی اگر می خواهید این کار را برای یک کارآمد ، پر درآمد و با درآمد بالا انجام دهید – کسب و کار درآمد ، شما خطر بیشتری برای شکست خواهید داشت. البته افرادی که فقط می خواهند این کار را انجام دهند و یاد بگیرند که این کار را انجام دهند و فقط هدفشان کسب تجربه است. می توانید آن را انجام دهید

تکثیر زالو

برای این فصل تولید مثل فایده ای ندارد زیرا اگر این کار در این فصل انجام شود ، زالو های لارو بدون هیچ مشتری در زمستان و پاییز متولد می شوند و عملا فایده ای برای سازنده ندارد و حتی ممکن است ضرر بزرگی به همراه داشته باشد. سپس ، این فصل فقط در مورد نگه داشتن زالو است ، یعنی آموزش برای نگه داشتن زالو در شرایط قرنطینه و تحویل آن به بازار مصرف ، که می تواند این کار را اواخر همین ماه و سپتامبر انجام دهد.

شرایط Larahadcukon

یک سری سؤالات جذاب در مورد پیله:
1- لاروهای جنین چگونه زندگی می کند؟
لاروها در همان ابتدای ایجاد پیله در پیله قرار دارند و رنگ آن زنده است و رنگ آنها سفید است و اندازه آنها در حدود 1 · 0.5 میلی متر است …. مسلما تعداد آنها در یک پیله معمولاً 30٪ است این تعداد لاروها در مایع داخل پیله تغذیه و رشد می کنند.
2-داخل پیله چرا قرمز است؟
این قرمزی براساس رنگ آلبومین اولیه داخل پیله و پوست پیله است که به تدریج درخشان تر و از بین می رود.
3. آیا پیله بین لارو اجباری یا درگیری است؟
معمولاً خوب است ، اما بعضی اوقات مشاهده شده است که لاروها در نارگیل مورد حمله قرار می گیرند و این بیشتر برای مواد غذایی است … بهتر است نارگیل را در دمای 24-26 درجه سانتیگراد نگه دارید و هرچه درجه حرارت بالاتر باشد باعث افزایش فعالیت لارو می شود و اگر این آلبوم تمام شد ، شروع به پخت و پز می کند.
چرا پیله یک اندازه نیست و چرا با هم تفاوت دارند؟
اندازه پیله ها و تعداد لاروهای آنها به وضعیت تولیدی بستگی زیادی دارد … .سن و اندازه پرورش … شرایط تغذیه ای و استرس در اندازه و تعداد لارو نقش بسزایی دارد.
5- بعد از چند ساعت ، وقتی پیله در آب است ، آب به داخل پیله نفوذ می کند. (نفوذ آب = فساد)
تقریباً 6 ساعت

6. آیا نور روی نارگیل تأثیر می گذارد؟
نور باعث افزایش فعالیت لاروها می شود.
7-نارگیل چگونه بو می کند؟
در حقیقت ، پیله نباید بوی خاصی ببخشد و اگر بوی آن بخورد ، در حال از بین رفتن است. چگونه
می توانید 8 لپه از لارو خود دریافت کنید؟
تقریباً از روز 17 قابل باز شدن اما بسیار ریز است.
9- اگر آلبوم داخل پیله باشد ، لاروها تا کی می توانند زنده بمانند؟ کاربرد حالت 10 اسفنجی روی پیله ها ،
تقریباً تا زمانی که حرکت
آنها به آنها آسیب نرساند ، چیست؟
این حالت برای رطوبت و تهویه نارگیل بسیار مفید است … پیله دارای یک سطح نافذ است که چون پیله مرطوب تر و گرمتر از سطح آن است (تبخیر از سطح که خنک می شود) هوای چرخشی از پایین به بالا است. .
از بین بردن حالت اسفنج پیله باعث مرگ لارو می شود و حساسیت لاروها را افزایش می دهد
تکامل قشر لارو و انقراض لارو
همانطور که می دانید لارو از لحظه شکل گیری پیله و انسجام حدود 21 روز تکامل می یابد.

برای دیدن تکامل لارو

از چراغ قوه استفاده خواهیم کرد و پیله را روی چراغ قوه قرار می دهیم.
پنج روز اول پیله به رنگ قرمز و یک دست … این قرمزی در روز پنجم و در روز اول کمتر از
2 تا 10 روز است که باعث می شود لارو شفاف شما را ببینید و تقریباً متوجه شده اید که نوزادان هستند. جنین بین
3 تا 11 روز ، همان نوزادان تیره تر هستند و هیچ گونه خبری از قرمزی در پیله وجود ندارد …. لاروها نسبت به نور واکنش نشان می دهند /
4-بین روزهای 17 تا 19 که لاروها روی آن قرار دارند. همان طرف پیله ، آنها جمع می شوند …. در این مدت ، لاروها اوج مصرف مایع نارگیل را مصرف می کنند و …
5-بین 20_21 روز که لاروها پخش می شوند و بسیار روی آن قرار می گیرند Ø و به خوبی پاسخ می دهند به نور … شما Kocon فضای خالی برای احساس …

در این زمان زمان آن است که لاروها را از بین ببرید و بهتر است از همان چراغ قوه و قیچی استفاده کنید تا بهترین نقطه برای برش را انتخاب کنید تا به طور سهوی لاروها را خراشیده نشود و
یا بتوانید پیله را در شرایط مناسب خود نگه دارید ، و آن را بین خزه و سبد قرار دهید و آن را در وسط وان یا حیوان خانگی یا هر وسایلی که استفاده می کنید روی آب بگذارید و صبر کنید تا لاروها پیله را سوراخ کرده و داخل آب بریزید. به این ترتیب لارو به طور طبیعی و بهتر از بین می رود و احتمال خارج شدن لارو از آن از بین می رود.

شرایط واقعی لازم برای ورود به کارا-زاوا است

کسانی که می خواهند وارد این صنعت شوند باید اول از همه موضوعات واقعی و عقلانی را در نظر بگیرند. این داستان حقیقت غم است و متأسفانه کسانی که خودشان را توجیه می کنند و حقیقتی را که به آنها گفته می شود انکار می کنند به مخاطبان خود بگویند که این گروه نمی خواهند زیاد باشند و همه برای خودشان می خواهند که متأسفانه برخی افراد به ژاکی و دروغگویی خود اعتقاد دارند. و من وارد بخش و اعضای گروه شدم که از اکثر استانهای کشور هستند و چیزی را به عنوان همکار نمی شناسند و هر دو در اوایل این کار به این شرکت پیوستیم. وارد شدیم و به امید وهیمون پیوستیم. متأسفانه ، این صنعت سه ماه اول متوجه ورود کار نشده است. حقیقت این است که شما خیلی دیر شده اید و من او هستمشما بدترین مجرم خواهید بود و بعد از آن ، تا زمانی که موضوع را درک کنید ، می آیید و اگر چند ماه پیش مانند بسیاری از خفاش های گروه با ما مخالفت کرده اید ، با گروه ما ملاقات خواهید کرد ، زیرا این چگونه شما تلقین می شوید
در هر صورت ، من استدلال كرده ام كه ​​راه اشتباه و غیر منطقی و غیر اصولی بیان شده است و شاید كسی در مراحل اول متوجه شود و از رفتن مطابق واقعیت امتناع ورزد یا اگر تصمیم بگیرد كه آیا او قطعی كرده است؟ تصمیم گیری

روش اصولی

کسانی که بدون هیچ گونه اطلاعاتی علاقه ای به انجام این کار دارند ، حتما اولین کاری را که در اینترنت انجام می دهید و تحقیق می کنند که متأسفانه شما چیزی در مورد این نوع کار و مشکلات واقعی آن و به ویژه شرایط واقعی آن نمی فهمید. شروع کار ، به جز اینکه آنها برای همه عالی هستند. پول در حال چرخش است و شما در این تشویق عمومی که می خواهیم به شما بدهیم و سفر خود را شروع کنید ، عقب و جلو هستید و شما نیز باید با خودتان کار کنید و همه کارها را از خودتان انجام دهید و کاری را که فکر نمی کنید برای تحقیق انجام دهید ، انجام دهید. و کوچکترین آنها به آنها شک نخواهید کرد زیرا آنها مطمئناً تولید شما را تضمین می کنند و مطمئناً درسی خواهید داشتL با ضریب سود بالای چند دوره بر روی کاغذ که ما خوب هستیم ضرب می کنیم ، شما می خواهید هزاران چیز دیگر تولید کنید که در اینجا قابل توضیح نیست.
شما باید از قبل بدانید که برعکس این مسئله چیزی در خانه یا یک اتاق یا شهر به شما نمی گوید ، در هر صورت که اکثر خفاش ها به سمت ماهیگیری و جهاد و سیستم مهندسی ، دامپزشکی و بهداشتی پیگیری می شوند. مسئولیت صدور پروانه بهره برداری را بر عهده دارد. کاری در داخل شهر وجود ندارد و صدور و صدور پروانه صدور پروانه برای املاک مانند مسافت 500 تا 1500 متر از محل سکونت و دام …
رعایت اصول ساخت و ساز تولید مثل و قرنطینه و سرامیک کامل ، اتاق رختکن ، اتاق کارگر و اتاق کار و اتاق تغذیه ، در حالی که در حال حاضر با خون نونوی تغذیه نمی شود و اکنون باید با چیز دیگری تغذیه شود. و حداقل فضای کف ساختمان باید حداقل 250 متر باشد. باید فضای سبز و حیاط داشته باشد. بعد ، به دنبال این نکات ، ما می توانیم از پروانه بهره برداری استفاده کنیم.
بنابراین قبل از هر کاری ، حتماً از Oregon’s Lynn سؤال کنید زیرا صدور پروانه نیز محدود است و احتمالاً همه افراد دست به اقدامی زده و به همان تعداد افراد اقدام می کنند.
مطمئناً چیزی وجود ندارد که بر سلامتی مردم تأثیر بگذارد به گونه ای که هر کسی که تولید کند یا وارد هر مکانی شود که هیچ خدایی انجام نداده باشد اگر اتفاقی برای هر کسی افتاده باشد ، در نظر گرفتن همه این مسائل یک مسئله عقل سلیم است از طریق هر کسی یا هر شرکتی که مشخص نیست حقوقی دارد یا خیر. حتماً به خدمات شیلات و دامپزشکی و جهاد ایران و سازمان شیلات ایران مراجعه کنید. اگر مجوز دارید و خدایی نیستید ، بنابراین اقدامات دامپزشکی و بهداشتی برای این بازار پرتلاش را تسخیر کنید و کسانی را که حق اعلام قربانی را ندارند ، تسخیر کنید و آنها را انکار کنید.

برخی از بیماری ها و علائم زالو:

1. سردرد و سردرد (آمونیاک زیاد)
2. لبه های سر قرمز (نیترات و تغییر دما)
3. واژن سفید ( بیماری قارچی)
4. سفتی عضلات (نیتریت زیاد)
5- بویایی (آمونیاک و تغییر به موقع آب)
6. پوست شل و حلق آویز یا رنگ پریده (یک بیماری باکتریایی)

 شرایط نگهداری

گلبول های قرمز و خون کامل باید در دمای 2 تا 6 درجه سانتیگراد نگهداری شود و هرگز نباید منجمد شود. حداکثر 6 درجه سانتیگراد در کاهش رشد آلودگی باکتریها در واحد خون بسیار مؤثر است. درجه حرارت نیز حداقل 2 درجه سانتیگراد است ، زیرا از انجماد و لیز متعاقب سلول های خونی جلوگیری می کند. انتقال خون همولیتیک به همراه سلول ها و سلول های لیز شده و همچنین هموگلوبین آزاد شده باعث خونریزی کشنده و قطع کلیه ها می شود.

در کیسه های خونی با داروی ضد انعقاد خون (سدیم سیترات) ، گلوکز برای تغذیه گلبول های قرمز در حین ذخیره وجود دارد. اگر دمای ذخیره خون از 2 تا 6 درجه سانتی گراد کاهش یابد ، میزان مصرف آن توسط گلبول های قرمز افزایش می یابد. .
خون و گلبول های قرمز باید از بانک خون گرفته شود و به بانک های خون یا در کیسه های عایق بندی شده که دمای آنها را زیر 10 درجه سانتیگراد نگه می دارد ، بطوریکه اگر دمای محیط در دمای 25 درجه سانتیگراد باشد ، بیشتر یا کمتر احتمال انتقال خون را دارید. ظرف 30 دقیقه آینده شرایط مناسبی برای نگه داشتن خون فراهم کنید.
در صورت نیاز فوری به خون ، کیسه های خونی و گلبول های قرمز باید در یخچال یا یخچال در اتاق عمل با دمای 2 تا 6 درجه سانتیگراد نگهداری شوند.گلبول های قرمز و خون کامل باید ظرف 30 دقیقه پس از خارج شدن از یخچال تزریق شود. گلبول های قرمز و خون کامل که بیش از 30 دقیقه از ذخیره و انبار کافی محروم شده اند ، هرگز نباید در یخچال برای استفاده بیشتر قرار بگیرند زیرا به دلیل آمادگی یک عفونت باکتریایی و کمبود در عملکرد سلول های آنها وجود دارد.

 مکانیسم دفاع بدن زالو

با توجه به مکانیسم دفاعی زالو و وجود باکتریهای بین روده ای در معده ، زالو آنتی بیوتیک هایی تولید می کند که مدت هاست در جلوگیری از فساد خون معده ذخیره شده مؤثر است. و اثرات مثبت این آنتی بیوتیک ها بر باکتری هایی مانند زخم سیاه ، کزاز ، گلو درد میکروبی ، مننژیت و تب گزارش شده است. باکتری هایی که در روده زالو وجود دارد (Aeromonas hydrofila) علل و عوامل عفونت هایی مانند سل ، اسهال خونی و دیفتری را در شرایط کشت آزمایشگاهی از بین می برد. پس نگران نباش. دوره های قرنطینه خاصی باید دنبال شود.

 درمان زالو با داروها

ما با احترام به دوستانمان ، همانطور که گفتیم و قول دادیم ، اطلاع می دهیم که مدتی است که خودمان را آزمایش و آزمایش کرده ایم. سپس از 4 مزرعه آلوده استفاده کردیم و آنها خوشحال شدند که اعلام کردند تلفات آنها متوقف شده است. از 2 هفته قبل نیز به صورت رایگان به شهرهای مختلف می فرستادیم. با توجه به نتایجی که دوستان ساخته اند و آنها شما را اذیت می کنند. بنابراین ، برای استفاده عمومی و جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو و نسخه های من عسل ، دارچین و زنجبیل و … .. که برای انواع مختلف داروهای تجویز شده است. ما از افراد جدید زیادی درخواست می کنیم ، تصمیم گرفتیم که چگونه آن را بدست آوریم.
باز هم تأکید می کنم که این تجربه خود ما است و ما چند سال پیش وقتی که روی ماهی آکواریومی کار می کردیم از این داروها استفاده کردیم. برای نتیجه گیری بیشتر با داروساز و دوستان دامپزشک نیز مشورت کردیم. این نتایج را به ما داد. در اینترنت نیز خواهید دید که از این داروها بطور معمول در معالجه بیماریهای آبزی استفاده می شود. برای ضد عفونی زالو و از بین بردن انگل های پوستی ، می توانید دو سوم محلول پرمنگنات پتاسیم را تهیه کرده و محلول های متیلن آبی و مالاکیت را با سرعت یک سوم در یک قطره مخلوط کنید. یک کاسه بریزید و در هر 10 لیتر آب 2 تا 3 قطره آب قرار دهیدقطره ها را درون وان درون کاناله یاس بنفش قرار دهید و به مدت 5 دقیقه حمام را رها کنید و سریعاً بگذارید. بیایید تأکید کنیم که زمان و زمان باید رعایت شود ، زیرا بیش از این زالو اذیت می شود. شما می توانید از این محلول به عنوان قرنطینه برای ضد عفونی و ضد عفونی هر نوع زالو از جای خود در داروخانه استفاده کنید ، سپس آنها را به وان خود منتقل کنید. .
داروی بعدی برای کمک به کنترل پاتوژنز زالو استفاده می شود. می توانید پنج قرص نیتروفورانتوئین و داکسی سایکلین را با مخلوط پودری به شکل پودری بالاتر از 0.1 تا 0.15 گرم در 10 لیتر مصرف کنید و از آب استفاده کنید و درون وان ریخته و مرتباً بچرخانید. این دارو به صاف کردن پوست کمک می کند تا پوست به راحتی از زالو خارج شود و آن را در کف وان بگذارد.از رشد میکروب های مضر جلوگیری کنید. در مراحل اولیه بیماری ، درمان زخم و بخیه زالو. و مهمتر از همه ، جلوگیری از همه گیری و شیوع بیماری در مزرعه. سابقه طولانی در مورد درمان آن وجود دارد و لازم است بدانید که این دارو هیچ گونه آسیبی به زالو ندارد و زندگی و زندگی آن را تهدید نمی کند. فقط لازم به ذکر است که در طول تحقیقات متوجه شدیم که عامل بیماری باکتری ها و عواملی مانند سطح بالای هپارین ، سطح بالای آمونیاک آب و عدم کنترل سلامت زالو زالو در آب شما وجود دارد. بیماری را تشدید می کند.
در آخر می خواهم خاطرنشان کنم که ما اصلاً استاد پرورش زالو با سالها تجربه نیستیم. این تجربه ما بود و با دوستان و داروسازانی که می خواستند برای همه آزاد باشند. چه در رژیم باشید ، از آن استفاده نکنید. مقدار مصرف گفته می شود که برای دستیابی به بهترین ها ، به عهده شماست.

جلوگیری از فرار زالو

متناوبا یا غیرمستقیم ، همان ولتاژ شهر (AC) است که در اینجا مناسب نیست. اما برای این کار بهتر است از ولتاژ مستقیم (DC) و ترجیحاً سوئیچینگ منبع تغذیه استفاده کنید. از آنجا که آنها حداقل یک مجسمه را در خروجی دارند که تقریباً به همان اندازه ایمن است زیرا هیچ لحظه مشخص در مدار وجود ندارد. برای ولتاژ مناسب ، بهتر است از ولتاژ بین 6 تا 9 ولت استفاده شود و جریان آن بسته به اندازه کارگاه و تعداد بسترهای موجود (وان ، آکواریوم و غیره) از 2 تا 3 آمپر باشد.
در آخر ، پیشنهاد می کنم از آداپتور لپ تاپ از دوستان استفاده کنید (البته با ولتاژ و جریان خروجی که استفاده کرده ام). 

زغال
سنگ قهوه ای لینینیت ، که در آثار گیاه شناخته می شود. رطوبت آن زیاد است و در هوا می وزد. میزان کربن آن 75 تا 80 درصد ، هیدروژن 5 تا 6 درصد و میزان اکسیژن آن 10 تا 15 درصد است. میزان گرمای حاصل از این زغال سنگ 6000 تا 7،500 کالری در هر پوند است.

ورودی زغال سنگ

ذغال سنگ انتراسیت در عمق بیشتری با شیب حرارتی بالاتر تشکیل می شود. اگر ذغال قهوه ای یا قهوه پیش ساخته در عمق کمتر و درجه حرارت شیب پایین تر تشکیل شود.

خواص کوکوپیت
پدر چمن (کوکوپیت) مواد با ارزش از جمله اسید هیومیک و عناصر منیزیم است. پپتیدهای چمن باعث کاهش pH و سختی آب کربنات شده و برای همه شرایط آبزی از آب گرمسیری گرفته تا آب سیاه مناسب است. برای هر 80 تا 100 لیتر آب آکواریوم ، از یک لیتر آب جوش استفاده کنید. از آنجا که آب جوش حجیم است ، قبل از استفاده آن را مرطوب کنید. از زغال سنگ جوش و فعال به طور هم زمان استفاده نکنید ، پس از گذشت سه تا شش هفته جوش می توانید صفحات چرخان را در محفظه فوقانی مواد فیلتر بیولوژیکی و مکانیکی جایگزین کنید ، یا آنها را درون آن ریخته و مستقیماً درون کیسه مش ریخته و آویزان کنید. آکواریوم

 خاک گودال ( گچ بری ) چه؟
Pytha از خزه ای به نام Sphagnum Sp تشکیل شده است که در مرحله چرخه زندگی خود به خاک تبدیل شده است.

 اکسیژن به زالو

هنگامی که زالو تغذیه می شود ، سیستم هضم زالو فعال تر شده و نیاز به اکسیژن بیشتری دارد و از آنجایی که زالو از طریق پوست خود اکسیژن می گیرد ، برای گرفتن اکسیژن باید آن را جابجا کند تا بتوانیم این اکسیژن بیشتری را به آهک منتقل کنیم که امکان ندارد. به سختی به شنا کردن و گرفتن آب یا تغییر آب در هر روز یا استفاده از هوادهی می توانیم برای زالوها انجام دهیم تا زالو دچار مشکلات هضم نشود و در مرحله ای که بتواند اکسیژن را به راحتی جذب کند.

مشخصات زالو

طبق تجربه سفالگری یا اجاق گاز سنگی یا هر چیز دیگری ، کمکی به ترشح زالو نمی کند ، بلکه آنها خود مکانی برای ایجاد باکتری یا بیماری های مختلف هستند ، فقط برای اینکه زالو را با سنگ مرمر یا چیزهایی که به راحتی تمیز می شوند ، نرم کنید. و جذب می کند برای خلاص شدن از شر چیزهای زالو از زالو استفاده کنید. فقط آن را امتحان کنید و ببینید که چقدر پوست آویزان می شود در حالی که گلدان های سفالی یا سنگ ها به این شکل نیست. البته ، زالو ، اگر سالم باشد ، و هیچ نوع بیماری وجود ندارد. نیازی به پوستی نیست که به راحتی با امواجی که بدن او انجام می دهد را انجام دهید ، اما اگر نسبت به آن حساس هستید می توانید از بلوبری یا پلاستیکی یا فلزی استفاده کنید که زنگ نزند ، بنابراین تیغ ​​های تیغ خود را بسازید و تیز کنید. آنها را در پیشانی خود قرار دهید. به هر حال من با خودم گفتم ، می توانید به خودتان فکر کنید

 دمای تغذیه بعدی

درجه حرارت بعدی دمایی است که زالو با اکسیژن کافی می تواند خون کافی را برای هضم خون و در دمایی که می تواند باکتری های ارومونا به سرعت در نتیجه نشت زالو در آب پخش شود و باعث می شود خود باکتری در برابر آن مفید باشد زالوها شروع به کار می کنند ، بنابراین در اینجا تضادی وجود دارد. از یک طرف به گرما احتیاج داریم که زالو بتواند فعال تر باشد و از یک طرف نباید اجازه دهیم که رشد باکتری هایی که در نتیجه آب شدن در آنها وجود دارد رشد کند اگر دمای زیر 15 را در نظر بگیریم فعالیت زالو کاهش می یابد و هضم شده اگر بیش از 20 سال در نظر بگیریم ، شرایط رشد بهتر است.كتری در آب تأمین می شود ، بنابراین من دما را روی 18 قرار می دهم تا تعادل را برآورده كنم. البته نمی توان درجه حرارت را پایین آورد ، اما باید چگالی خوراک را کاهش داده و آن را به مزرعه تغذیه کنیم زیرا اثر زالو سنگین دارد و عدم وجود حالت شنا به آهستگی حرکت می کند تا اکسیژن حاصل شود.

زالوها را شناسایی و خریداری کنید

در مورد خرید زالو و مشکلاتی که پس از خرید به وجود می آید ، باید مواردی را برای گفتن افراد تازه کار در کار بیان کنیم. اول از همه ، شما عکسها و مطالب فوق را در مورد اندازه زالو گفتید و باید بعد از یادگیری اندازه زالوها آن را ببینید و بخوانید. سعی کنید از این اسم برای خرید استفاده نکنید. حتما از سانتی متر استفاده کرده و سفارش دهید. در غیر این صورت ، پس از خرید ، گیج خواهید شد. به عنوان مثال ، من می خواهم یک وزوز 4 تا 6 سانتی متری داشته باشم … خیلی وقت ها پیش آمده اید که ببینید چندین سال است که انجام می دهید ، اما به دلیل همین اندازه است. (سوزن دوزی. مبارزه با ….) صدمه دیده است زیرا همه تصور این اندازه ها را داشتند ، بنابراین بهترین راه. نه اینکه شما از یک سانتی متر استفاده کنید. البته بگذارید به شما بگویم که زالو در حالت شنا یا در حالت کشیده اندازه گیری می شود نه در حالت عادی.
پس از ردیابی و تعیین اندازه زالو ، باید یک عکس یا فیلمی از زالو تهیه کنید تا از طرف نمایندگی معامله شود ، جایی که تمام زالوها در یک عکس یا فیلم خاص هستند و زالوها تعداد زیادی فروشنده دارند. و عکاسانی که اندازه زالو را تعیین می کنند. یا در انتهای خط کش عکس بگیرید. من می خواهم از کل زالوها بخواهم که از خرده فروش بخواهند مشخصات خوبی نداشته باشد. در صورت زالو ، می توانید از فروشنده بخواهید که اگر زالوها از فروشنده یا در آنجا نیازی به فرار نباشد ، در صورت نگه داشتن زالو ، آنها را در انبار خود نگه دارند.نیش این زالو خوب است و می توانید به آن اعتماد کنید. و البته تأکید می کنم که اگر بی کیفیت باشید حتماً به زالو برگردید. اگر این اتفاق بیفتد ، باید روز اول زالو برگردانده شود ، و امکان ندارد که روز اول را داشته باشید. خود شما برای زالو و طرف مقابل مشکلاتی ایجاد می کند
نکته بعدی که باید در نظر داشته باشید این است که شما از زالو مریض نیستید. با نگاهی به ظاهر زالو می توانید مطمئن شوید که می توانید در عکس یا فیلمی که ارسال می کنید مشاهده کنید ، و هنگامی که زالوها تحویل داده و شمرده می شوند ، زالوها نباید در اختیار شما قرار بگیرند که در هنگام آب و ظرف خود را در ظرف خود بشویید. . آنها را بی حرکت نگه دارید ، مگر اینکه آنها تازه تغذیه شوند ، که در این حالت هیچ علامتی نخواهد داشت و چند ماه دیگر زالو درمانی نخواهد کرد. اگر شیر خورده اند و به پوستی که کمی کشیده شده است نگاه کنید. تحرک کمی وجود دارد و سعی کنید خرید نکنید زیرا من گفتم تازه بود.
مسئله بعدی این است که زالو از نوع دارو است. اطمینان حاصل کنید که با تهیه تصویر و ظاهر متریال انواع گلدان طبیعی خریداری نمی کنید. کوچکترین تفاوت در ظاهر زالو در این است که اگر زالوهای سمی احتمالاً یا زالوهای غیر پزشکی را خریداری نکردید.
مهمترین نکته ای که هنگام خرید زالو باید در نظر بگیرید این است که نباید روی بدن زالو هیچ گونه سفت و سختی وجود نداشته باشد ، حداقل در صورتی که کوچکترین توده های سفید یا حصیرها مانند موم یا حتی لکه های سیاه یا هر چیزی که احساس می کنید وجود داشته باشد. با توجه به عکس ها در تفاوت بیشتر این است که زالو بیمار است و مطمئناً از بین می رود. با این وجود ، اگر تعداد کم یا تعداد بیشتری وجود داشته باشد ، مشکلی ایجاد نمی شود ، اما باید در نظر داشته باشید که زالو های داسی در داخل بارتون قرار دارند و احتمال اینکه مابقی زالوارها آلوده باشند ، بیش از حد است و مطمئناً قبل از هرگونه دندان خود را درمان کنید. همانطور که قبلاً ذکر شده استیله شده و تحت درمان قرار گرفت ، التون به راحتی بیماری را گسترش داد.
اگر چیزی شبیه به این و لحظه تحویل آنها را خریداری کردید و بقیه زالوها مرده یا بدن آنها بلند بود ، سریعاً برمی گردد زیرا بیماری داسی غیرممکن است یا خطر کردن آن خیلی سخت است. . بنابراین اگر قصد شماست خرید زالو برای تولید مثل و تولید است. قبل از هر اقدامی ، باید به بخش حقایق و فروش زالو مراجعه کرده و از قیمت زالو خودداری کنید. در غیر این صورت ، مطمئنا شرکت ها و اشخاصی هستند که از اطلاعات شما سوء استفاده می کنند و قیمت های بالایی را برای شما دارند. بدنه Tealau شما طی چند سال گذشته قیمت گذاری شده است ، هم در زمستان و هم در تابستان بیشتر از 5000 تومان نیست ، البته این قیمت زمستان است که زالو رشد می کند.
البته اگر لیشمانیوز فاقد باشد ، به احتمال زیاد قیمت زالو در حال افزایش است که می توانید از پایین بودن یا نبودن آن مطلع شوید. کمبودی نیست که بالا رفته باشد ، اما این به دلیل تقاضای زیاد است.
نکته بعدی که شما مردم عزیز باید به آن توجه داشته باشید این است که ، متأسفانه ، کسانی هستند که به خاطر سود بیشتر ، اندازه ی کوچک یاس را به عنوان ژنریک باکره دارند و این یک چیز بسیار مضر است و بعد از یکی یا دو سال ، نارگیل (تخم مرغ) را نمی توان ردیابی کرد. ) زیرا زالو تولیدی نبود و به بلوغ نرسیده است
البته گفته می شود که زالو های کوچک نیز پیله هستند. در این رابطه ، باید اعتراف کنم که من کمی زالو نارگیل دیده ام. البته از آنجایی که بیشتر زالوها کیک و فروخته می شوند ، احتمالاً در داخل آنها لیلی وجود دارد که کاملاً بالغ می شود. اما به دلیل غذای کمتری که دارد ، اندازه کمی که باید اضافه کنم ، پیله هایی که به این زالوها می دهند کوچک هستند و لاروهای کمتری در آنها وجود دارد.
در هر صورت ، شما عزیزان نباید به این دلیل که چند ژنراتور کوچک دیده اند ، مجاز نباشید. اینکه از کیپ خود کلاه بردارید و با نام ملا ملا کوچک ، باکره تلخ نام بردید که یک یا دو سال نارگیل ناتوانید را طول می کشد
بهترین راه این است که شما یک نژاد بزرگ را به دست آورید ، زیرا حداقل می توانید مقدار زیادی سخاوتمندانه 13 سانتی متر بالاتر از زالو را مشاهده کنید ، و حتی اگر به آنها جوجه ریزی شده و به آنها داده شده باشد ، می توانید آنها را بعد از تغذیه و استراحت نگه دارید و 4 تا 6 ماه به جای مجدد پخت و پز آن برای دو سال ، 4 تا 6 ماه زمان می برد.
بسیاری از همکاران طبق آموزش اشتباه ، اندازه تولید مثلی 12-15 سانتی متر دارند که البته یکسان است ، اما از این اندازه بزرگتر است ، یک پلنگ و یاس بنفش ناکارآمد است ، که من آن را شخص شخصی می دانم. با تجربه و فیلم هایی که از مزارع خارجی دیدم. در پست های پر مخاطب من می توانم ببینم که این زالوها یا همان زالوها به نظر می رسد بهترین تولیدات و پیله های عالی را از آنها بدست آورده اند و به دلیل اندازه بزرگ آنها می توانیم از تولید آن مطمئن شویم. اگر کسی این اندازه را بداند ، من می توانم آن را اداره کنم. من مطمئن هستم که خریدار

به طور خلاصه ، نسل تولید کنندگان تازه متولد شده حداقل 12 یا 13 سانتیمتر درخواست می کنند و مراقب باشید که به اسم گیاه دارویی مولد یا استثنایی یا هر نامی که بهترین نتیجه را به شما ندهد ، به عنوان بهترین تولیدکننده محصولات زراعی ، از آنجا که شما در یک محیط مصنوعی قرار ندارید که بیشتر بیمار شود زالوهایی که زراعت می کنند به دلیل عدم دانش و تجربه کافی در این کار هستند ، بنابراین برای تأکید بیشتر موارد خام و گران قیمت مختلف را خریداری نکنید ، که اگر شما با اطلاع رسانی خرید می کنید ، باعث می شود سود زیادی به یاسریا بروید ، و به همین دلیل است که شرکت ها یا افراد به دلیل این اسکناس ها و پرچم ها فریبنده این صنعت هستند و فقط مطمئن باشیدمردم به روش های مختلفی مانند اشتغال زایی یا اقتصاد مقاومتی به این شغل می آیند که متاسفانه اکنون حتی این کار را نیز انجام می دهند و از جملات رهبری مانند این استفاده می کنند تا کل ایرانو متوقف نشود و تنها دلیل این نیست زیرا مردم نمی دانند و برخی از مقامات واقعیت های واقعی در مورد آن دارند

کاربرد لامپ UV

ماوراء بنفش و کاربردهای آن چیست؟
ULTRAVIOLET: یا اصطلاح UV موجی است که طول موجهایی با طول موج کوتاهتر از نور دارند اما از پرتوهای ایکس بالاتر است.

لامپ UV
لامپهای ماوراء بنفش UV : لامپ UV UV برای چشم انسان نامرئی است و به 3 دسته تقسیم می شود:
1. UV-A: طول موج آن از 315 تا 400 نانومتر است.
2. UV-B: طول موج آن از 280 تا 315 نانومتر است.
3- UV-C: طول موج آن از
لامپ های ماوراء بنفش از 100 تا 280 نانو میکرون است  .
1- بررسی جعل اسناد. 2- تشخیص نشت مخازن نفت. 3. بررسی سنگهای قیمتی. 4- تحقیقات جنایی. 5- تخریب و کنترل عفونت. این اثر در بهبود زالو استفاده می شود. 6. درمان برخی از اختلالات پوستی ویتامین D
لازم به ذکر است که قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش اشعه ماوراء بنفش برای پوست های مضر و مضر ماندگار است.
لازم به ذکر است که طیف نوری دید انسان بین 400 تا 700 نانومتر است.

زئولیت

زئولیت ها به عنوان یک ماده افزودنی موثر در فیلتر آب تأمین می شوند. این مواد یا به صورت طبیعی (سنگهای آتش نشانی) یا مصنوعی در دسترس هستند. زئولیت می تواند تا حد زیادی روی جذب آمونیاک و سایر ترکیبات ازت در آب تأثیر بگذارد. . لازم به ذکر است که به دلیل تمایل ترکیبی کلسیم و زئولیت ، جای تأسف است که این ماده در آب سخت خاصیت خود را از دست داده است. البته لازم به ذکر است که این خاصیت (جذب کلسیم) و همچنین از بین بردن ترکیبات نیتروژن ، در غیر این صورت از خاصیت زئولیت ها می توان به تثبیت سفره های آبی آبزی و جذب فلزات سنگین و فنل ها اشاره کرد.

استفاده از زئولیت ها در تصفیه آب
یکی دیگر از کاربردهای زئولیت ها کاهش سختی آب آشامیدنی و آب صنعتی است. یکی از راه های کاهش درجه سختی آب ، تغییر یون ها است و متداول ترین روش پرمینوت استفاده از آن برای فشار آب سخت از فیلترهای آب بندی شده است. در این فیلترها ، ذرات رزین از سیلیکات آلومینیوم قلیایی ، یعنی زئولیت ، طبیعی یا مصنوعی (permotit) تشکیل شده است.
بسته به میزان سختی آب که درمان می شود ، زئولیت ها بعد از مدتی خاصیت خود را از دست می دهند. در این حالت ، شما باید مطابق با روابط زیر کار خود را ادامه دهید:
Na2 (Zeolite) + CaCl2 = Ca (Zeolite) + 2NaCl
Mg (Zeolite) + 2 NaCl = Na2 (Zeolite) + MgCl2
با جریان آب نمک غلیظ ، کلسیم سیلیکون و منیزیم به دست آمده در فیلتر به پساب و کاهش زئولیت تبدیل شدند. این فیلترها اکنون در کارخانه تصفیه آب آشامیدنی کرمان استفاده می شود. به جای پرموتیت ، می توانید از ترکیبات دیگری مانند Wafatite و Lewatite استفاده کنید.

زئولیت

مقدار بهینه زئولیت مصرف شده به 
ازای هر کیلوگرم زئولیت طبیعی توانایی جذب 3.5 گرم آمونیاک را دارد. بنابراین می توان گفت که میزان طبیعی زئولیت در یک آکواریوم حدود 1 کیلوگرم در هر متر مکعب آب است. بهتر است هر 3 یا 4 ماه زئولیت آکواریوم را تعویض کنید ، در غیر این صورت شما فقط خاک را به جای زئولیت فعال نگه دارید.

تأثیر زئولیت بر گیاهان آبزی 
زئولیت ها در صورت جذب مواد مغذی این گیاهان می تواند بر روی آنها تأثیر منفی بگذارد.

 

کاربرد ازن در کیفیت آب

گاز O2 (O3) یک گاز بی اثر اکسیژن (O2) است و در جو فوقانی قرار دارد و خاصیت اکسید کننده بالایی دارد. گاز ازن تمایل دارد یکی از اتم های خود را از دست داده و اکسیژن شود. ازن میکروارگانیسم های مختلفی از جمله باکتری ها ، ویروس ها ، قارچ ها ، مخمرها ، اسپورها و اسپورهایی که از طریق آب آزاد می شوند را از بین می برد و انواع آلودگی میکروبی را از بین می برد. این گاز به عنوان یک ضدعفونی کننده قدرتمند در نظر گرفته می شود. پس از آزاد شدن ازن ، اکسیژن را به ازن تبدیل می کند. بنابراین ، با استفاده از اوزوناتور ، می توانید دو سرویس عالی به آکواریوم خود داشته باشید ، اول اینکه آب آکواریوم بدون آلودگی کریستالی و شفاف می شود و دوم اینکه اکسیژن مورد نیاز آکواریوم به داخل آب تزریق می شود.
اتمهای اکسیژن یا همان ازن ، در مجاورت ویروسها و میکروبها و باکتریها با آنها ترکیب می شوند و آنها را اکسید می کنند و از این طریق ماهیت آنها را تغییر داده و اثرات بیماری زای آنها را از بین می برند.
اتم های گاز ازن با دیگر ترکیبات مانند آمونیاک مخلوط شده و آنها را اکسید می کنند و باعث بی ضرر شدن آنها می شوند. به دلیل موارد ذکر شده ، وجود اکسیژن فعال در آکواریوم ها ، به ویژه ماهی های آکواریوم ، و همچنین برای حیوانات اهلی دیگر (حیوان خانگی) و سایر حیوانات (عجیب و غریب) ضروری است.

ازونگاز ازن با ترکیب با ویروس ها و میکروب ها و باکتری های موجود در آکواریوم و تبدیل آنها به ارگانیسم های بی ضرر ، باعث سلامتی و رفاه معیشت مردم می شود ، به طوری که در اکنارهایی که با گاز ازن ضدعفونی می شوند ، به هیچ وجه بیمار نیست.
همچنین ، این دلیل عدم وجود اتم های ازن بسیار ناپایدار و به سرعت در هم متصل می شوند و مولکول های اکسیژن باعث افزایش سطح اکسیژن محلول در آکواریوم می شوند و آن را روان تر و سالم تر می کنند.
از طرف دیگر ، از آنجا که ازن ناپایدار مخلوطی از مواد دیگر و اکسیداسیون آنهاست ، استفاده از این فرآیند یکی از مشکلات اصلی آکواریوم ها بویژه آکواریوم آکواریوم است که حاوی ترکیبات نیتروژن مانند آمونیوم و آمونیاک و نیترات و نیترات حاصل از تجزیه است. این ماده بسیار عالی است و همچنین ترکیباتی مانند فسفات ، سیلیکات و مانند آن را از بین می برد. تمام موارد ذکر شده در مورد سایر سیستم های اکو مانند تریوم و ویورامیدها صدق می کند و یکی از اصلی ترین مشکلات این سیستم ها بوی بد آمونیاک و ترکیبات آن است. که نتیجه آن در تجزیه مواد زاید حیوانات استD کاملاً از بین رفته و در اکوسیستم هایی که از دستگاه اوزونایزر استفاده می کنند ، به هیچ وجه بوی بد چنین سیستم هایی وجود نخواهد داشت. بنابراین ، به طور خلاصه ، EOS ارگانیسم سالم تری است ، بوی بد زیستگاه ، دوزیستان و خزندگان را از بین می برد. و غیره ، پاکسازی و تبلور آب آکواریوم
جلوگیری از زالو با برق.
زهکشی وان با برق.
ورق به  سیم.
انتقال یا تعویض. 6 یا 9 ولت دو آمپر.
برق سفید. 5 /. لازم است
UPS را در حالت غیر برقی نگه دارد
. ورق ها را با چسب نصب کنید. دور وان دور شوید و فقط فاصله بین ورق ها را نگه دارید تا قسمت های اول و آخر آن را با اتصال گره نزنید
سیم برق را به یک طرف وصل کرده و نخ دیگر را به طرف دیگر وصل کنید. با استفاده از کشنده می توانید
سیم را به آرامی  به اندازه آداپتور وصل کنید. سپس دو رشته را به پورت ترانس قیچی کرده و وصل کنید ، در حالی که مکان شما تا زمانی که شهر برق داشته باشد کار می کند. Ned برای نگه داشتن سیستم در صورت قطع برق در یو پی اس ها نیاز به تعداد
یو پی اس های مبتنی بر وات با مصرف کم انرژی تنها 6 ولت متر ، یک دستگاه 1000 تا 600 مگاپیکسلی به کار ما پاسخ می دهد و حدود شش ساعت جواب خواهد داد. با قدرت
برای اضافه کردن هرکدام از همان روش استفاده کنید. این آداپتور تا شش لوله پاسخ می دهد تا تعداد لوله‌های تقویت کننده سطح بالاتر را افزایش دهد.

از فرار زالو با توری خودداری کنید

یکی از روش های جلوگیری از فرار زالو روش توری و کف است. در این روش با توجه به عرض و طول وان ، عرض و طول آستر را انتخاب می کنیم و سپس آن را به صورت گرد و دور وان می چسبانیم و تور را روی آن قرار می دهیم ، سپس کف سیلانت را روی توری قرار می دهیم. و در انتها توری را در سمت راست قرار دهید و آن را بند کنید.
مزایا: احتمال فرار از زالو به دلیل استفاده از مش دانه ظریف در وان نزدیک به درب.
مضرات: پوست و سرنشینان وان در صورت ریختن و جابجایی آب آنها به شبکه وصل می شوند

درباره استفاده از برق برای جلوگیری از فرار از زالو چیزی که قبلاً از آن استفاده کردم استفاده از نوار آلومینیومی است که شما در اینترنت دارید. محل فروش آن به ویژه در رول 45 متر و عرض سه تا هفت سانتیمتر است که دو خط به موازات چند میلی متر با فاصله بالا به لبه فوقانی ون میچسون و به ازای هر 50 حمام است. ، از آداپتور دوتایی امپراتور 6 ولت استفاده شد ، یا منبع تغذیه ای با همان ظرفیت خط اصلی به عنوان فاز و قرقره کشیده شد ، و لولا های جدا شده توسط یک سیم نایلون و یک سیم را به فاز وصل می کنند. بنابراین این زالو با کمترین شوک الکتریکی وارد می شود.بسیار ضعیفی است که در حمام به وجود می آید ، اما بحثی وجود دارد که باید هنگام ورود به برق و شبکه های برق به خصوص در تابستان خاموشی ها مطرح شود که به ویژه در تابستان خاموشی ها لازم است که یو پی اس های لازم برای این کار فراهم شود و با آن گنجایش حدود 350،000 مارک ترکی و دارای مارک های مختلفی است که زمان خرید را توصیه می کنندبرای این کار آنها ظرفیت خود را محاسبه کرده و روی آنها کار می کنند. همچنین UPS تا زمانی که 220 نیروگاه برق شما را از شبکه بفرستد ، اما هنگامی که برق آنلاین می شود ، به طور خودکار تا سه ساعت وارد حالت باتری می شود به دلیل نوع ما که امپراطور نمی شود مگر اینکه زالو فرار کند ، باتری Jubago زیادی ندارد. و به محض وصل مجدد برق ، هم باتری شارژ می شود و هم قدرت 6 ولت AC به شما داده می شود ، اما اگر توان باتری موتور با چیز دیگری باشد ، آیا می خواهید بدانید که خروجی شما از قدرت DC است مشکلات خاص خود را دارد و من در حال حاضر از این سیستم استفاده می کنم و مشکلی نداردهنگامی که برق آنلاین می شود ، بسته به نوع مصرفی که هنگام فرار زالو اتفاق نمی افتد ، به طور خودکار تا سه ساعت به حالت باتری تغییر می یابد. باتری Jubago زیادی ندارد و به محض اتصال مجدد برق ، هر دو باتری آن را به شما شارژ می کند و قدرت 6 ولت AC را به شما می دهد. اما اگر می خواهید باتری موتور الکتریکی را با چیز دیگری بخرید ، خروجی شما از نوع DC است که مشکلات خاص خود را دارد و من در حال حاضر از این سیستم استفاده می کنم و مشکلی با آن ندارم. اگر سالی یک بار عمر باتری خود را تغییر دهید ، 50 تا 60 هزار تومان هزینه خواهید کرد. به زبان ساده گفته شده است که همه دوستان شما قادر نخواهند بود از آن استفاده کنندهنگامی که برق آنلاین می شود ، بسته به نوع مصرفی که هنگام فرار زالو اتفاق نمی افتد ، به طور خودکار تا سه ساعت به حالت باتری تغییر می یابد. باتری Jubago زیادی ندارد و به محض اتصال مجدد برق ، هر دو باتری آن را به شما شارژ می کند و قدرت 6 ولت AC را به شما می دهد. اما اگر می خواهید باتری موتور الکتریکی را با چیز دیگری بخرید ، خروجی شما از نوع DC است که مشکلات خاص خود را دارد و من در حال حاضر از این سیستم استفاده می کنم و مشکلی با آن ندارم. اگر سالی یک بار عمر باتری خود را تغییر دهید ، 50 تا 60 هزار تومان هزینه خواهید کرد. به زبان ساده گفته شده است که همه دوستان شما قادر نخواهند بود از آن استفاده کنند

شرایط برداشت پیله و لارو

نکته ای که در جمع آوری پیله های زالو در فصل تخم ریزی حائز اهمیت است:
در فصل نارگیل سعی کنید به محض اینکه قهوه ای از این جزیره قهوه ای خارج شود از زالو خارج نشود زیرا زالو برای نارگیل ترجیحا مکانی را انتخاب می کند که مشاهده ایمن باشد. و حذف سریع پیله ها ممکن است باعث ایجاد استرس در زالو و زالو شود که محیط انتخاب شده برای پخت و پز ایمن نیست!

زالو پیله
یا اگر می توانید مطمئن شوید که به هیچ وجه پیله ها را جمع نمی کنید و آنها را در جای خود نگه دارید ، آتشفشان ها وارد آب می شوند. بعد ، اگر بتوانید این کار را انجام دهید ، خوب کار خواهد کرد و لاروها خوب و خوب خواهند بود زیرا کار سخت و شرایط آنها گاهی مناسب نیست. برای ایجاد مشکل ، روش فوق را دنبال کنید و بعد از برداشتن پیله ، شرایطی شبیه به شرایطی که نارگیل را گرفتید ، ایجاد کنید ، درون یک سبد قرار دهید و آن را درون سبدی با خز و نارگیل درون آن قرار دهید تا وسط وان یا هر ظرفی که فقط باید در وسط آب باشد اشکالی ندارد ، بدون تماس با آب ، سفال ها را قرار دهید و وقتی پیله ها کمی آب بزنید ، سبد را کمی بالاتر از آب قرار دهیدلاروها به راحتی می توانند از سوراخ های سبد وارد آب شوند و مشکلی در انتظار بیرون آمدن لارو از پیله وجود ندارد. بعید است که لارو زودرس باشد ، بنابراین بهتر است آنها از لارو خارج شوند و درون آب تکامل یابند. دمای لاروها حفظ می شود. همچنین می تواند از 20 درجه تا 26 درجه و البته بیشتر باشد

درجه حرارت پرورش لارو تغذیه زالو

برای تغذیه لارو بهترین روش استفاده از توری توری یا پارچه است. معمولاً 1 تا 3 ماه پس از خارج شدن لاروها از پیله تغذیه می شود ، اما گرسنگی زیاد زالو باعث ضعیف شدن زالو می شود و در نتیجه تلفاتی ایجاد می شود.
درجه حرارت اصلی ترین محل پرورش زالو است و درجه حرارت چند هفته قبل از تغذیه 22 تا 24 درجه سانتیگراد و دمای خون هنگام تغذیه 30 تا 35 درجه است که برای لارو 30 درجه توصیه می شود.
مهمترین کاری که بعد از تغذیه باید انجام شود این است که زالو نیازی به لاغری و به ندرت و پایین آمدن دما ندارد تا به دمای 18 درجه برسد و یک هفته در این دما و آب به طور منظم تغییر کند و سپس هضم خون شود. به تدریج دما را به 24 درجه افزایش دهید
لاروها خون کمتری دارند و سریعتر شارژ می شوند. این مهم در نیلوفرهای بعدی بزرگتر است.
بعضی از افراد در هر زمان زالو بیشتری می خورند و کمتر افراد انجام می دهند و برخی دیگر به دلیل غرق شدن در خون مشتاقانه خون نمی خورند. لازم نیست که بعد از جداسازی ، غذا بخورید با توجه به مقدار انجام شده و لیول درمان نشود ، چند بار تعویض می شود و زمان تغذیه بعدی است.

تغذیه لاروها با روده
که قبلاً به دوستانی گفته بودیم که بیش از بیست هزار لارو تغذیه می کنند ، ما فقط به اندازه کافی روده را برای گرم شدن چربی توضیح دادیم و بعد از آن بیست سانتیمتر فنجان از روده گرفته و آن را درون یک کاسه خون درون آن ریخت. روده رگها. حرکت روده را تحریک کرده و روده را در روده بگذارید. آن را در آب بگذارید. اگر روده را در روده خود رها می کنید ، فکر نکنید که بیش از نیم ساعت به تغذیه بیست هزار لارو نیاز دارد.

پایان پست:

دوستانی که می خواهند درگیر شوند ، می دانند که کار مولد موجودات به علاقه و تجربه نیاز دارد و به استمرار زیادی احتیاج دارد. موفق باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا