طلسمات دعانویسی

طلسم محبت شدید سوزاندنی

طلسم محبت شدید سوزاندنی برای شمایی کاربرد دارد که خواهان عشقی آتشین در روابط خصوصی با فرد مورد نظر خود هستید. یکی از اهداف اجرای طلسم محبت شدید سوزاندنی در گذشته های دور پایدار کردن زندگی مشترک و محبوب شدن نزد شوهر در میان دیگر زنان او بوده است. از دیگر مقاصد اجرای طلسم محبت شدید سوزاندنی جنبه درمانی آن بوده است . برای انواع بیماری هایی که در آنها طب کردن، مریض را از پای در می آورده بکار می رفت که جالب است بدانید همکنون نیز استفاده می شود. قبل از ادامه بحث در خصوص طلسم محبت شدید سوزاندنی به این نکته اشاره کنم که زمانی می توانید انتظار اجابت این طلسم را داشته باشید که از قضاوت پرهیز کنید. از دید گذشتگان علوم غیبی طلسم محبت شدید سوزاندنی برای پسر دار شدن نیز موثر بوده است. همچنین اگرشاهزاده یا پادشاهی قصد لشگر کشی برای فتح کشوری را به منظور ازدواج با دختر پادشاه آن کشور داشت از طلسم محبت شدید سوزاندنی استفاده می کرد. اگر آقا یا خانوم اجرا کننده طلسم محبت شدید سوزاندنی زمینی بی حاصل داشت بعد از اجرای طلسم محبت شدید سوزاندنی برای معشوقش زمین بارور می شد. در داستان ها و حکایات گذشتگان بسیار آمده است اگر طلسم محبت شدید سوزاندنی را برای همسره خود اجرا کنید شیر حیوانات اهلی شما و یا همسرتان دو برابر می شود.  همان طور که در قسمت دوم طلسم محبت شدید بدون بازگشت آمده است، طلسم محبت شدید سوزاندنی باید بعد از نماز صبح و در روز جمعه نوشته شود. زمانی طلسم محبت شدید سوزاندنی به نهایت قدرت خود دست می یابد که در روز جمعه مصادف با اول فروردین نوشته شود. همانطور که متوجه شدید اجرای طلسم محبت شدید سوزاندنی مخصوص زن یا مرد نبوده است.

طلسم محبت اتشی قوی را در صفحه ای با عنوان طلسم احضار محبت از فاصله دور آورده ایم که توجه شما را به آن جلب می کنیم.

طلسم محبت سوزاندنی با فلفل سیاه یکی قدیمی ترین و بهترین طلسم ها برای شکل دادن محبت شدید بوده است که منوجان در مطلبی تحت عنوان طلسم محبت سوزاندنی سریع الاثر به آن پرداخته است.

طلسم های باستانی محبت مانند قویترین طلسم محبت یهودی، قویترین طلسم محبت دنیا، را در صفحه قویترین طلسم محبت دنیا بخوانید.

طلسم محبت شدید سوزاندنی

شکل چند ضلعی زیر را بر کاغذی رسم کنید و اعداد نوشته شده در شکل را که مربوط به طلسم محبت شدید سوزاندنی می باشد از بالا و در جهت عقربه های ساعت به ترتیب بنویسید. حال به داخل شش ضلعی بیایید و اول عدد بالا یعنی 11011 و بعد عدد پایین 12222 را بنویسید. نکته قابل توجه در نوشتن طلسم محبت شدید سوزاندنی همین به ترتیب وارد کردن اعداد و اسامی هستند. نام خود را در چهارضعلی سمت راست و نام فرد مورد نظر خود را در چهار ضلعی خالی سمت چپ بنویسید. در داستان خسرو و شیرین آمده است که خسرو در اولین روز جمعه بعد از دیدار شیرین این طلسم را بر تکه چوبی چند ضلعی نوشت و پس از دویست و هفده بار الرحمان الرحیم و یازده مرتبه الله اکبر خواندن بر طلسم آن را در آتش انداخت. توجه داشته باشید که ذکر زمان خسرو همین ذکری است که آورده ایم ولی به زبان فارسی اما به دلیل اینکه ذکر عربی آن بسیار کامل تر و نتیجه بخش تر است پیشنهاد ما به اجرا کنندگان طلسم محبت شدید سوزاندنی استفاده همین ذکر عربی آن است.( نگاه کنید به طلسم زبان بند قوی یهودی )( نگاه کنید به دعا برای آشتی بین زن و شوهر لجباز ) (نگاه کنید به طلسم رفتن به خواب معشوق)(نگاه کنید به طلسم قوی برای بازگشت معشوق)

طلسم محبت شدید سوزاندنی
طلسم محبت شدید سوزاندنی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *