طلسمات دعانویسی

چگونه وارد خواب عشقمان شویم

در این مطلب از منوجان به توضیحاتی در مورد اینکه چگونه وارد خواب عشقمان شویم می پردازیم. آیا تا کنون پیش آمده است بخواهید تصمیم عشقتان را در مورد موضوعی که می دانید به صلاح هر دوی شما و زندگیتان می باشد تغییر دهید؟ می توانید با روشی خاص به شکل مادر پدر یا فردی که عشقتان از او حرف شنوی دارد در خواب وی حاضر شوید و وی را از انجام کار اشتباه نهی کنید. ولی اگر تمایل دارد که با رفتن به خواب عشقتان وی را شیفته و دیوانه خود کنید، علاوه بر مطالعه این مطلب به مطلب خواندن دعا برای رفتن به خواب دیگران نیز مراجعه فرمایید در آنجا به دست آوردن قدرت رفتن به خواب دیگران و دو شرط از شرایطه چگونه در خواب دیگران برویم را توضیح داده ایم.

چگونه وارد خواب عشقمان شویم

چگونه وارد خواب عشقمان شویم و نظر وی را عوض کنیم : برای اجرای این کار فقط کافیست لباس فردی که مایلید به شکل آن در خواب معشوقتان ظاهر شوید بر تن کنید .متن حرفی را که باید از زبان آن فرد در خواب معشوقتان گفته شود بر کاغذی بنویسید . یک جمله نه بیشتر . 25 مرتبه دعای زیر را بخوانید و بر کاغذ بدمید و بخوابید. انگشتر ، جوراب ، گردنبند شلوار و … را نیز می توانید تحت عنوان لباسی که باید از فرد معتمد برتن شود استفاده کنید.

« بِسْمِ اللّهِ اَلّلهُمَّ اِنّى اَسْلَمْتُ نَفْسى اِليْكَ وَ وَجَّهْتُ وَجْهى اِلَيْك وَفَوَّضْتُ اَمْرى اِلَيْكَ وَاَلْجَاْتُ ظَهْرى اِلَيْكَ وَ تَوَكَّلْتُ عَلَيْكَ رَهْبَةً مِنْكَ وَرَغْبَةً اَِليْكَ لامَلْجَاءَ وَلا مَنْجا مِنْكَ اِلَيْكَ امَنْتُ بِكِتابِكَ الَّذى اَنْرَلْتَ وَبِرَ سُولكَ الَّذى اَرْسَلْتَ »

نوشتن دعا برای رسیدن به معشوق

شزط سوم برای نوشتن دعا برای رسیدن به معشوق یا خواندن دعا برای رفتن به خواب دیگران پرهیز کردن از دروغ به مدت یک ماه می باشد. بعد از یک ماه رعایت چهار شرط می توانید مراحل خواندن دعا برای رفتن به خواب دیگران را اجرا کنید. می دانید چگونه وارد خواب عشمان شویم ؟ باید قبل از دعا چهار شرط را یک ماه رعایت کرده باشیم.

 دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب

چگونه وارد خواب عشقمان شویم ؟ چهارمین شرط برای خواندن دعا برای رفتن به خواب دیگران و دعایی برای دیدن همسر آینده در خواب، نخوردن مال مردم است ( انواع مال حرام یا مال یتیم ) . یک ماه چهار شرط را رعایت کنید و بعد قبل از خواب 7 مرتبه ایت الکرسی را قرائت کرده بخوابید. بسیار مجرب است.

دعای خواب دیدن آینده

یک ماه چهار شرطی که مربوط به چگونه وارد خواب عشقمان شویم می باشد را رعایت کنید در طول این یک ماه بعد از نماز های پنج گانه سه مرتبه دعای خواب دیدن آینده که در زیر آمده است را قرائت فرمایید . آینده برای شما در خواب به تصویر کشیده می شود. به واسطه اعمال نیک و بد شما آینده در حال تغییر است و اگر تمایل دارید به محض تغییر آینده شما مطلع شوید چهار شرط را همیشه ادامه دهید و دعای زیر را بعد از خواندن نماز های پنج گانه سه مرتبه مادام العمر بخوانید .

« اللَّهُمَّ رَبِّ إِبْرَاهِيمَ وَإِسْمَاعِيلَ وَ مُوسی وَ إِسْحَاقَ وَيَعْقُوبَ و عِیسی، وَرَبِّ مُحَمَّدٍ اَلذی قَدَّستَهُ تَقدِیساً وَرَبِّ جِبْرِيلَ وَمِيكَائِيلَ وَإِسْرَافِيلَ، وَمُنْزِلَ التَّوْرَاةِ وَالْإِنْجِيلِ وَالزَّبُورِ وَالْفُرْقَانِ أَرِنِي فِي مَنَامِي هذا ما تَری فِیهِ الخَیرِ وَ الخَیراتِ وَ البَرَکاتِ »

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا