دیورتیکولیت

آنتی بیوتیک برای دیورتیکولیت حاد

دیورتیکولوز با اصلاح رژیم غذایی مادام العمر درمان می شود. با این حال ، آنتی بیوتیک ها اصلی ترین درمان در بیشتر بیماران مبتلا به دیورتیکولیت حاد بوده است ، اما اخیراً ، ضرورت آنها به ویژه در بیماری خفیف و بدون عارضه مورد سال قرار گرفته است.  به نظر می رسد که استفاده از میکروبی در دیورتیکولیت حاد بدون عارضه باعث کاهش ماندن بیماران در بیمارستان بدون کاهش میزان عوارض کلی یا فردی می شود.  مطالعات دیگر نشان داده اند که وقتی دو نوع پوشش بی هوازی و هوازی را فراهم می کنند ، اثر رژیم های آنتی بیوتیکی یک یا چند عامل برای درمان سرپایی اساساً یکسان است.

چه آنتی بیوتیک هایی برای دیورتیکولیت تجویز می شود؟

اگر آنتی بیوتیک برای دیورتیکول بدون عارضه تجویز می شود ، اگر بیمار می تواند از راه خوراکی درمانی استفاده کند ، آموکسی سیلین / اسید کلاولانیک یا یک سفالوسپورین خوراکی به همراه مترونیدازول را در نظر بگیرید. در صورت نیاز به تزریق وریدی سفازولین ، سفروکسیم یا سفتریاکسون ، می توان از همه به علاوه مترونیدازول یا آمپی سیلین / سولباکتام به تنهایی استفاده کرد.

چه مدت طول می کشد تا آنتی بیوتیک ها برای بیماری دیورتیکولیت کار کنند؟

آلتاویل می گوید: “اگر دیورتیکولیت دارید و هیچ عارضه ای ندارید ، معمولاً پس از تشخیص ، ما آنتی بیوتیک را درمان می کنیم. “ما معمولاً طی 24 ساعت اول شاهد بهبودی هستیم ، سپس ظرف سه تا پنج روز بهبود قابل توجهی پیدا می کنیم و پس از آن بیماری در طی 10 روز برطرف می شود

آیا همیشه برای دیورتیکولیت به آنتی بیوتیک نیاز دارید؟

دیورتیکول بدون عارضه

پزشک شما احتمالاً توصیه می کند: آنتی بیوتیک برای درمان عفونت ، اگرچه در دستورالعمل های جدید آمده است که در موارد بسیار خفیف ، نیازی به آنها نیست. در طی بهبودی روده ، برای چند روز رژیم غذایی مایع داشته باشید.

آیا 5 روز آنتی بیوتیک برای دیورتیکولیت کافی است؟

در اغلب موارد، هفت روز آنتی بیوتیک است برای دیورتیکولیت کافی درمان است. استراحت روده برای دیورتیکول حاد نیز مهم است 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا