مراحل رشد جنین

علائم های خطرناک در دوران بارداری

علائم خطرناکی که ممکن است در دوران بارداری اتفاق بیفتد که بارداری و مادر بودن آن را نادیده نمی گیرند. بارداری و مادر بودن آرزوی هر زنی است. بسیاری از خانم ها به محض اینکه می دانند باردار هستند احساسات مختلفی را تجربه می کنند ، مادر ، آیا بارداری او به پایان می رسد ، شکل جنین به نظر می رسد و بسیاری از این س questionsالات که مسئولیت احساس او را توضیح می دهد زن ، پس از شنیدن خبر بارداری ، اما شما باید به برخی موارد ممکن است تهدیدی برای زندگی شما و جنین باشد ، برای آگاهی از علائم خطرناک بارداری ، خطوط زیر را با ما دنبال کنید.

علائم خطرناکی که ممکن است در دوران بارداری اتفاق بیفتد آنها را نادیده نمی گیرد

در مورد علائم جدی که نشان دهنده وجود مشکلی در دوران بارداری است ، اگر یکی از این علائم یا بیشتر را احساس کردید ، لازم است با پزشک خود مشورت کنید و این علائم به شرح زیر است:

ورم در صورت و دست ها

  • مطمئناً در تمام نقاط بدن یک زن باردار کمی تورم ایجاد می شود ، اما این تورم معمولاً در ماه های آخر بارداری اتفاق می افتد ، اما تورم بیش از حد صورت و دست ها ممکن است نشانه ای از پره اکلامپسی باشد و در اینجا به شما توصیه می کنیم زودتر بررسی کنید تا ایمنی خود را بررسی کنید

به طور قابل توجهی حرکت جنین کاهش می یابد

  • جنین در ساعات مشخصی از روز فعال است و بقیه اوقات در یک وضعیت ثابت است ، وقتی متوجه شدید که حرکت آن کمتر از حد معمول است و در فواصل طولانی اتفاق می افتد ، باید به سونار بروید و از نظر سلامتی بررسی کنید از جنین شما

مایعات زیادی از واژن خارج می شود

  • مایعات در اینجا ، ترشحات معمول واژن در نظر گرفته نشده است ، اما خروج یک مایع شفاف و غلیظ به مقدار زیاد ممکن است به معنای قرار گرفتن کیسه جنین در دهانه باشد و در اینجا شما باید مستقیماً با پزشک تماس بگیرید.

تاری دید

  • تاری دید مکرر در دوران بارداری کمی نگران کننده است و ممکن است مادر به دیابت بارداری مبتلا باشد و بهتر است تاری دید و تاری دید را نادیده نگیرید و به متخصص زنان مراجعه کنید.

افزایش قابل توجه وزن بدن

  • افزایش وزن در دوران بارداری امری طبیعی است ، اما وقتی وزن شما در اینجا با سرعت 2 کیلوگرم در هفته افزایش می یابد ، باید نگران باشید و به سرعت به پزشک مراجعه کنید.

خون ریزی

  • هنگامی که پس از یک رابطه صمیمی برخی از قطرات خون خارج می شود ، این طبیعی است و هنگامی که برای مراجعه به پزشک تکرار می شود بهتر است ، اما آنچه در اینجا منظور است خونریزی است که شبیه قاعدگی است و به طور ناگهانی اتفاق می افتد ، و این ماده وقوع را پیش بینی می کند سقط جنین ، بنابراین شما باید در اسرع وقت به دکتر مراجعه کنید.

به اینجا ، ما امروز موضوع خود را به پایان رسانده ایم ، با آرزوهای خود برای ایمنی هر مادر باردار و اطمینان از سلامتی او و سلامت جنین ، و منتظریم که همه چیز جدید را در دنیای جنین ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *