مراحل رشد جنین

مراقبت نوزاد در ماه اول

چگونه می توانم از نوزادم در ماههای اول بارداری مراقبت کنم

چگونه می توانم از جنینم در ماههای اول بارداری مراقبت کنم کودکان زینت زندگی دنیوی هستند و زندگی فقط با آنها شیرین است و مادر شدن از اولین لحظه بارداری آرزوی هر زنی است و مادر احساس بزرگی می کند مسئولیت در قبال جنین او از نظر مراقبت از آن و حفظ رشد مناسب آن ، بنابراین برخی موارد وجود دارد که باید به طور دائم از آنها اجتناب شود ، به ویژه در سه ماه اول بارداری ، تا جنین شما در معرض سقط قرار نگیرد.

چگونه می توانم از نوزادم در ماههای اول بارداری مراقبت کنم

برخی از کارها وجود دارد که زنان روزانه انجام می دهند بدون اینکه بدانند خطر جنین برای آنها چقدر است ، به خصوص اگر زن برای اولین بار باردار باشد و از طریق خطوط زیر برخی از مواردی که باید به آنها توجه شود را خواهیم فهمید در ماههای اول بارداری و به همین ترتیب می توان از پایداری جنین اطمینان حاصل کرد.

  • عدم مصرف نوشیدنی های گرم: جنین شما در ماه های اول بارداری چیزی به غیر از مقداری خون جمع شده ، نوشیدن مایعات گرم ، استحمام در آب گرم و همچنین نشستن طولانی مدت در وان های آب گرم است که جنین شما را در معرض سقط قرار می دهد.
  • بلند کردن وسایل سنگین را متوقف کنید ، هرگونه اضافه بار روی بدن خطر بزرگی برای ثبات جنین است و بارداری در ماه اول و دوم بسیار آسان است ، همچنین از پوشیدن کفش های پاشنه بلند و پوشیدن لباس های تنگ یا کمربند دور باشید. ، زیرا باعث مرگ جنین می شود.
  • کاهش هرچه بیشتر رابطه جنسی ، به ویژه از آنجا که اگر بطور مداوم یا با خشونت انجام شود ، اگر بطور مداوم یا با خشونت انجام شود ، بقای جنین در رحم را تهدید می کند و ترجیح داده می شود که صمیمیت را یک بار در هفته انجام دهید ، اما در موارد در جاهایی که جنین ضعیف است ، باید در ماه اول و ماه دوم از بارداری کاملاً متوقف شود.
  • پیگیری با متخصص زنان و زایمان ، و این یکی از مهمترین موارد در کل ماههای بارداری در نظر گرفته می شود ، که پیگیری دوره ای در پزشک است ، زیرا وی وضعیت جنین و مراحل رشد آن را پیگیری می کند. جنین در رحم رشد می کند ، آیا از چیزی رنج می برد و به همین ترتیب تا زمان تولد برای اطمینان از موقعیت جنین شما در طی نه ماه
  • قرص ها و ویتامین های اسید فولیک را به طور منظم مصرف کنید و از ماه اول بارداری تا ماه نهم با توجه به دستورالعمل پزشک از اسیدفولیک استفاده می شود. اسید فولیک یکی از ویتامین های لازم در دوران بارداری است زیرا از کودک شما محافظت می کند از ناهنجاری ها و علاوه بر قرص های کلسیم که در ساخت استخوان های جنین و حفظ استخوان های مادر مهم هستند ، سلامت او را حفظ می کند.

 

در اینجا ، ما امروز موضوع خود را به پایان رسانده ایم ، نحوه مراقبت از جنین خود در ماه های اول بارداری ، با قول ما در مورد ارائه بسیاری از مشاوره ها و اطلاعات در مورد جنین و نحوه مراقبت از آن.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا