مقاله

تعریف تجارت کاغذ

تعریف تجارت کاغذ

تعریف تجارت کاغذ چیست؟

تعریف تجارت کاغذ یک تجارت شبیه سازی شده است که به سرمایه گذاران امکان می دهد بدون خطر کردن پول واقعی ، خرید و فروش اوراق بهادار را انجام دهند. در حالی که یادگیری سرمایه گذار می تواند تجارت کاغذ انجام دهد و آنها را با دست ضبط کند تا موقعیت ها و سبد خرید فرضی خود را پیگیری کند. با این حال ، بیشتر معاملات کاغذی معمولاً شامل استفاده از شبیه ساز بازار سهام است که به نظر می رسد و مانند یک بازار سهام واقعی است.

مزایای تعریف تجارت کاغذ

گسترش سکوهای تجارت آنلاین سهولت و محبوبیت تعریف تجارت کاغذ را بدون تعهد سرمایه واقعی افزایش داده است. کارگزاران آنلاین مانند Scottrade ، Fidelity و TD Ameritrade به مشتریان حسابهای تجاری کاغذ ارائه می دهند. Investopedia یک شبیه ساز سهام رایگان را برای استفاده در Paper Trade فراهم می کند .

یکی دیگر از مزایای تجارت کاغذ این است که می توان از آن برای تست استراتژی جدید سرمایه گذاری قبل از استفاده در یک حساب زنده استفاده کرد. برای به دست آوردن بیشترین سود از Paper Trade ، یک تصمیم برای سرمایه گذاری و قرار دادن معاملات باید از شیوه ها و اهداف تجاری واقعی پیروی کند.

سرمایه گذار مقاله باید همان اهداف بازگشت ریسک ، محدودیت های سرمایه گذاری و افق معاملاتی را که با یک حساب زنده استفاده می کند ، در نظر بگیرد. به عنوان مثال ، برای یک سرمایه گذار ریسک پذیر منطقی نیست که Paper Trade را به همان روش یک تاجر روز انجام دهد و معاملات کوتاه مدت متعددی را انجام دهد.

  • تجارت کاغذ معامله شبیه سازی شده ای است که به سرمایه گذاران امکان می دهد خرید و فروش اوراق بهادار را انجام دهند.
  • تجارت کاغذ می تواند یک استراتژی جدید سرمایه گذاری را قبل از استفاده در یک حساب زنده آزمایش کند.
  • بسیاری از کارگزاران آنلاین حساب های تجاری کاغذ را به مشتریان ارائه می دهند.
  • معاملات کاغذی به مبتدیان می آموزد که چگونه به سکوها و تجارت بپردازند ، اما ممکن است شرایط واقعی بازار را نشان ندهد.

تجارت کاغذ برای آزمایش انواع سفارشات و شرایط بازار

سرمایه گذاران و بازرگانانی که مایل به تجارت کاغذ هستند باید خود را با انواع سفارشات مختلف مانند توقف ضرر ، حد و حد سفارش در بازار آشنا کنند. همچنین ، یادگیری از طریق معاملات کاغذی باید از شرایط متعدد بازار استفاده کند. به عنوان نمونه ، تجارت مستقر در بازار که با سطح بالایی از نوسانات بازار مشخص می شود ، به دلیل گسترش گسترده تر در مقایسه با بازاری که به شکلی منظم در حال حرکت است ، احتمالاً منجر به هزینه های لغزندگی بالاتر خواهد شد. سقوط زمانی اتفاق می افتد که معامله گر از زمان آغاز تجارت تا زمان انجام معامله نرخ متفاوتی از آنچه انتظار می رود کسب کند.

حساب های تجارت کاغذ در مقابل حساب های زنده

تجارت کاغذ ممکن است به سرمایه گذاران تازه کار یا معامله گران این تصور را بدهد که تجارت نسبتاً آسان است. علاوه بر این ، این عمل ممکن است احساس کاذب از امنیت را ایجاد کند و غالباً منجر به تحریف بازده سرمایه گذاری می شود. این عدم مطابقت با بازار واقعی به این دلیل است که ت ج ا ر ت کاغذی خطر سرمایه ای واقعی واقعی را شامل نمی شود. همچنین ، Paper Trade استراتژی های اساسی سرمایه گذاری مانند خرید پایین و فروش بالا را امکان پذیر می کند ، که رعایت آن در زندگی واقعی چالش برانگیز تر است اما در هنگام تجارت کاغذ دستیابی به آنها نسبتاً آسان است.

روانشناسی تجارت کاغذ

سرمایه گذاران و بازرگانان احتمالاً هنگام خطر کردن پول واقعی عواطف و قضاوت های مختلفی را به نمایش می گذارند که ممکن است هنگام اجرای یک حساب کاربری زنده آنها را به سمت رفتار غیرعقلانی سوق دهد. به عنوان مثال ، یک تجارت واقعی توسط یک معامله گر جدید ارزی را در نظر بگیرید که با یورو در مقابل دلار آمریکا قبل از داده های حقوق غیرانتفاعی وارد موقعیت طولانی شود . اگر داده ها بسیار بهتر از حد انتظار باشد و یورو به شدت افت کند. معامله گر ممکن است در تلاش برای بازپرداخت ضرر و زیان در تجارت کاغذی ، مخالف با گرفتن ضرر و زیان باشد که در تجارت واقعی توصیه می شود.

نمونه دنیای واقعی تجارت کاغذ

به عنوان مثال ، TD Ameritrade paperMoney® را ارائه می دهد ، که شبیه ساز ای است که به شما امکان می دهد بدون داشتن خطر در پول واقعی ، در یک محیط زمان واقعی تجارت کنید. این شبیه ساز اساساً به شما امکان می دهد گزینه ها و استراتژی های مختلف را امتحان کنید بدون اینکه نگرانی از دست دادن پول داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *