کسب درآمد از سایت و شبکه اجتماعی

کسب درآمد از طریق سایت کلیکی ایرانی

با کلیک کردن کسب درآمد کن

کسب درآمد از طریق سایت کلیکی ایرانی

کسب درآمد از طریق کلیک کردن یکی از روش های محبوب پول درآوردن در دنیاست. میزان پولی که از این طریق به دست می آید ممکن است در ابتدا خیلی زیاد نباشد ولی با گذشت زمان وبه دست آوردن مهارت در این زمینه می توانید کسب درآمد میلیونی داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا ضمن معرفی تعدادی از سایت های کلیکی ایرانی بیشتر با این روش کسب درآمد آشنا شویم.

سایت کلیکی چیست؟

یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی استفاده از سایت های کلیکی یا همان PTC است. مخاطبان سایت های کلیکی به دو دسته تقسیم می شوند. دسته ی اول تبلیغ های خود را به این گونه سایت ها می دهند تا خود را معرفی کنند. دسته ی دوم درخواست مشاهده ی این تبلیغات و دریافت پول درازای این کار را دارند. در حقیقت وب سایت های ارائه دهنده خدمات تبلیغات کلیکی، واسطه ای میان تبلیغ دهنده و تبلیغ گیرنده خواهند بود و به این ترتیب از قسمتی از هزینه ای که تبلیغ دهنده برای معرفی محصول خودش پرداخت کرده، به عنوان پاداش برای تبلیغ بیننده استفاده می کند تا بدین ترتیب کاربران خود را مجاب کند تا تبلیغات دیگران را مشاهده کنند.

کسب درآمد میلیونی از طریق کلیک کردن

ممکن است با خودتان فکر کنید که می توانید با اختصاص دادن بخشی از اوقات فراغتتان به کلیک کردن در سایت های PTC کسب درآمد میلیونی داشته باشید. اما باید بدانید مبلغی که در ازای هر کلیک پرداخت می شود خیلی کم است و اگر بخواهید فقط به کلیک کردن بسنده کنید پول زیادی نصیبتان نمی شود. اما چه کنیم تا درآمد بیشتری در این سایت ها داشته باشیم؟ در این سایت ها باید سعی کنید برای خود زیر مجموعه ی مستقیم جذب کنید، آنگاه به ازای کلیک هر زیرمجموعه بر روی تبلیغات، درصدی نیز به شما تعلق خواهد گرفت. سودی که به شما پرداخت می شود از حساب صاحب سایت است و نه درآمد زیرمجموعه.

جذب زیرمجموعه

شما می توانید از راه های مختلفی به جذب زیرمجموعه بپردازید. مثلا می توانید از وب سایت ، وبلاگ و کسب در آمد شبکه های اجتماعی به عنوان بستری برای تبلیغات استفاده کنید. تبلیغات در سایت ها و انجمن های دیگران نیز می تواند روش خوبی برای جذب زیرمجموعه باشد. در هر یک از سایت های کلیکی معتبر، بنرهایی برای جذب زیر مجموعه در پنل کاربران قرار داده شده است که مختص به هر کاربر است. با استفاده از این بنرها و تبلیغات متنی و قرار دادن آن ها در بسترهای فوق می توانید به جذب زیر مجموعه مستقیم بپردازید.

چگونه سایت های کلیکی معتبر را تشخیص دهیم؟

متاسفانه تعداد زیادی از سایت های کلیکی که به کاربران معرفی می شوند هدفی جز کلاهبرداری و تلف کردن وقت ندارند. می توان گفت فقط تعداد انگشت شماری از این سایت ها دارای اعتبار مناسب می باشند و به تعهدات خود در مقابل کاربران پایبند هستند. اما آیا راهی وجود دارد که ما بتوانیم سایت های کلیکی معتبر را از انواع اسکم آن تشخیص دهیم؟ بله. نشانه هایی وجود دارد که توجه به آن ها می تواند بسیار کمک کننده باشد. در ادامه به بعضی از آن ها خواهیم پرداخت.

ویژگی های سایت کلیکی معتبر برای کسب درآمد میلیونی

معمولا سایت هایی که مدت زمان زیادی از فعالیت آن ها گذشته معتبرتر از سایت های جدید هستند. همچنین در یک سایت کلیکی معتبر امکان رویت پرداختی ها به کاربران سایت وجود دارد . تالار گفتمان یا همان فروم فعال نیز نشانه ای بر اعتبار سایت است که باید به آن دقت کنید. مبالغی که یک سایت کلیکی پرداخت می کند نباید به طرز مشکوکی زیاد و غیر منطقی باشد. همچنین باید در مانیتورینگ های معتبر دارای سابقه و رنک مناسبی باشد.

سایت کلیکی ایرانی

برخی از افراد استفاده از سایت های کلیکی خارجی را به نمونه های ایرانی آن ترجیح می دهند. زیرا پرداختی های سایت های خارجی به دلار است و با توجه به نرخ بالای دلار در ایران این موضوع به سود کاربران تمام می شود. اما از طرف دیگر عده ای به خاطر محدودیت هایی که بعضی از سایت های کلیکی خارجی برای ایرانیان دارند مایل به فعالیت در سایت های کلیکی ایرانی برای کسب درآمد میلیونی هستند. Yougetprofit ، Solebux ، Cliquebook ، Uniclique و Cliquesteris از جمله سایت های کسب درآمد کلیکی ایرانی هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا