طرح درس ریاضی پایه ششم

طرح درس یادآوری عددنویسی ریاضی ششم

طرح درس یادآوری عددنویسی ریاضی ششم دانلود طرح درس روزانه کتاب ریاضیات پایه ششم ابتدایی طرحی درسی برای دبستان .

در این موضوع که قرار است در سایت منوجان قرار دهیم : موضوعی بنام طرح درس روزانه ریاضی ششم درس یادآوری عددنویسی است . که این طرح درسی در یک قالب ورد آماده برای شما طراحی شده است مناسب به معلمین و دانش آموزان. پیشنهادی ما مجوعه طرح درس روزانه ریاضی ششم هم میتوانید مشاهده کنید یا تمام طرح درس روزانه ششم ابتدایی را هم از اینجا میتوانید مشاهده و دانلود کنید.

خب رسیدیم به مطلب متن اصلی و نمایشی قبل از دانلود طرح درس یادآوری عددنویسی که قبل از دانلود ما قسمتی از توضیحاتی که قرار داده شده داخل قالب ورد در قسمت پایین برای شما قرار خواهیم داد و برای انتقال به دانلود طرح درس روزانه پایه ششم به انتهای همین پست بروید که لینک دانلود برای شما قرار داده شده است.

مشخصات معلم :                        موضوع : یادآوری عددنویسی                             پایه : ششم                                                  کتاب : ریاضی                                  صفحه 8و7                                         تاریخ : …….
**نکته** صفحه هفت و هشت ابتدای فصل عدد نویسی است که بیشتر به یادآوری آموخته های دانش آموزان درسالهای قبل پرداخته است و در صفحه 9و 10 باز هم مثالهایی در همان زمینه مبحث یاد آوری آورده شده و شاید فقط اعداد و صورت مسئله به شکلی متفاوت نوشته شده باشد .

پس طرح درس حاضر درواقع کاربردی برای صفحات 9 و 10 نیز هست .

هدف کلی مرور و یادآوری عددنویسی و گسترده نویسی اعداد تا مرتبه میلیارد
اهداف جزئی دانش آموزان پس از پایان تدریس باید :

رابطه بین ارزش رقم های مختلف در جدول ارزش مکانی را درک کنند .

بتوانند محاسبات عددی مثل جمع ، تفریق ، ضرب و تقسیم را برای این اعداد انجام دهند .

بتوانند اعداد را به صورت گسترده بنویسند .

بتوانند اعداد را تا مرتبه میلیارد با هم مقایسه کنند .

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا