کتاب دعا نویسی علوم غریبه

دانلود کتاب شکست جن کتابی کامل درمورد تاثیر جن ها روی زندگی انسان

دانلود کتاب شکست جن کتابی کامل درمورد تاثیر جن ها روی زندگی انسان

در این پست از سایت منوجان دانلود کتاب شکست جن کتابی کامل درمورد تاثیر جن ها روی زندگی انسان را برای شما عزیزان قرار دادیم . کتاب شکست جن یک کتاب کامل و جامع درباره فردی است که با جن ها ارتباط برقرار کرده است . در ادامه از دعا سایت همراه ما باشید با معرفی کامل کتاب شکست جن و دانلود رایگان کتاب شکست جن به صورت PDF …

کتاب استثنایی با داستانی واقعی و ترسناک در مورد اجنه و ارواح کتاب شکست جن شامل تجربیات یک انسان نه چندان معمولی است که با اینکه خودش هم باورش نمی شود گیر جن ها افتاده ، نوشته است. بله من با جن ها ارتباط دارم همین الان هم که اینها را می نویسم جن ها کنار من حضور دارند و تک تک جملاتی که می نویسم می بینند.

نمی توانم بفهمم چرا جن ها را درک می کنم یا چرا جن ها به من گیر دادند در صورتی که نه نابغه ام نه پرزور و در واقع هوش و عقل آن چنان بالایی هم ندارم. نباید هم داشته باشم چونکه جن ها نمی گذارند آن طور باشم. آیه ای در قرآن هست که می گوید شیطان و قبیله اش را کسی درک نمی کند ولی اولیاء خدا و کسانی که اهل تهذیب نفس باشند آنها را درک می کنند.

شاید معنی این آیه این نیز باشد :

کسانی که می خواهند نفس خود را تهذیب کنند می خواهند از زشتی ها دور بمانند پس آنگاه متوجه حضور جن ها می شوند.

دانستن این مطلب که چرا من گیر جن ها افتاده ام زیاد مهم نیست. مهم خواندن مطالب کتاب شکست جن برای شماست همچنین باید بگویم همه شما ها نیز به نوعی دیگر گیر جن ها افتاده اید. شاید کتاب شکست جن برترین و بهترین کتابی است که تاکنون به دست انسان نوشته شده است و ارزش خاصی دارد چون در مورد بزرگترین دشمن انسان آگاهی می دهد. دوست دارم وقتی این کتاب را خواندید گریه کنید، این لحظه اوج دانایی خواهد بود و تنها در این صورت است که شما به طور درست حرف من را باور کرده اید. آن لحظه شما میدانید که جن ها چقدر روی زندگی ما انسان ها تأثیر می گذارند و چقدر ما را اذیت می کنند.

 

دانلود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *