خبر نود منوجان

بازدید دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان از بند‌های مختلف زندان این شهرستان

خبر نود منوجان : دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان ضمن بازدید از بند‌های مختلف زندان این شهرستان دستورات لازم را برای پیگیری موضوعات آن‌ها با رعایت موازین قانونی صادر کرد. خبرگزاری میزان – امید رضایی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان از بند‌های مختلف زندان این شهرستان بازدید و درخواست‌ها و مسائل مددجویان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

رضایی در این بازدید ضمن ملاقات چهره به چهره به درخواست‌های مددجویان رسیدگی کرد و دستورات لازم برای پیگیری موضوعات آن‌ها با رعایت موازین قانونی صادر شد.   بیشتر بخوانید: سرکشی نوروزی دادستان تهران از زندان اوین وی در حاشیه این بازدید با تاکید بر اینکه قوه قضاییه نسبت به مقوله زندان و وضعیت زندانیان نگاه تحولی ویژه‌ای دارد، بیان کرد: رویکرد تحولی قوه قضاییه رویکرد اصلاحی و بازاجتماعی شدن زندانیان است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان هدف از این بازدید را بررسی مسائل زندانیان و آگاهی از آخرین وضعیت آن‌ها و بررسی درخواست‌های مددجویان به صورت حضوری عنوان کرد و گفت: با تعدادی از زندانیان ملاقات چهره به چهره انجام و ضمن دستور پیگیری و حل مسائل و مشکلات، برای تعدادی از زندانیان مرخصی تجویز و دستور آزادی آن‌ها صادر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *