خبر نود منوجان

فرماندار: ۲روستای منوجان به سیستم پایش تصویری مجهز شد

خبر نود منوجان : محمد محمودی روز یکشنبه با اعلام این خبر به رسانه ها اظهار داشت: این روستاها شامل محمد آباد و سراس بودند که در مجموع به ۱۸ دوربین نظارتی و پلاک خوان مجهز شدند.

وی ادامه داد: این روستاها در راستای جلوگیری از سرقت ها و تخلفات جاده ای  به سیستم پایش تصویری مجهز شدند و کار چند روستای دیگر در بخش آسمینون نیز در حال انجام هستند.

بازدید فرماندار از شهرک بنیاد مسکن روستای چاه شور سفلی

فرماندار منوجان از بازدید شهرک بنیاد مسکن روستای چاه شور سفلی خبر داد و گفت: در این بازدید اعضای شورای اداری نیز حضور داشتند که مسایل ومشکلات منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

محمودی مهمترین مشکل شهرک بنیاد مسکن روستای چاه شور سفلی را برق و آب اعلام کرد و از پیگیری برای رفع این مشکل خبر داد.

وی ادامه داد: در این بازدید مقرر شد تا اعتبارات لازم برای رفع مشکلات این شهرک برنامه ریزی شود.

محمودی به بازدید از جایگاه سوخت ماهکنگان اشاره کرد و گفت: این بازدید در راستای پیگیری مشکلات حوزه سوخت بویژه گازوئیل در حمل و نقل جاده ای انجام شد.

وی همچنین به بازدید از جاده قلعه به یوسف آباد اشاره کرد و گفت: با پیگیری های انجام شده زیر سازی این محور انجام و مورد استفاده اهالی روستا و روستاهای توابع قرار گرفت.

فرماندار منوجان افزود: با تعامل دستگاه های مختلف زیرسازی این جاده پراهمیت بدون کد و اعتبار انجام شد.

وی ادامه‌ داد: امیدواریم بتوانیم با این تعامل آسفالت این محور را نیز انجام دهیم.

شهرستان منوجان با وسعتی معادل هفت هزار و ۵۰۰ کیلومتر در فاصله ۴۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است. این شهرستان از جنوب و غرب با شهرستان‌های رودان استان هرمزگان و از شمال و شرق با شهرستان کهنوج همسایه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *