خبر نود منوجان

۵۰ بسته کمک معیشتی بین خانواده زندانیان نیازمند منوجان توزیع شد

خبر نود منوجان : رئیس دادگستری شهرستان منوجان از توزیع ۵۰ بسته کمک معیشتی در بین خانواده زندانیان نیازمند این شهرستان خبر داد. خبرگزاری میزان – سامان افشارمنش، رئیس دادگستری شهرستان منوجان استان کرمان بیان کرد: در شرایط اقتصادی کنونی که بسیاری از خانواده‌ها بویژه خانواده‌های زندانیان که سرپرستشان در زندان به سر می‌برد؛ با مشکل مالی مواجه شده‌اند، اهدای کمک‌های مومنانه می‌تواند گوشه‌ای از مشکلات آنان را رفع کند.

وی با تأکید بر لزوم رسیدگی به مشکلات خانواده‌های زندانیان، خاطرنشان کرد: نوع‌دوستی و دست‌گیری از مردم در آموزه های دین مبین اسلام از جایگاه ویژه ای برخوردار است و ترویج فرهنگ ایثار، انفاق و کمک به دیگران می‌تواند در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اثرگذار باشد.
رئیس دادگستری منوجان اظهار کرد: حمایت مادی و معنوی از خانواده‌های زندانیان یک ضرورت و از اولویت‌های سازمانی است و این موضوع همواره و به مناسبت های مختلف مورد تأکید ریاست قوه قضاییه است.
افشار منش در ادامه افزود: علاوه بر حمایت‌های مادی خانواده‌ها، اولویت اصلی ما در زندان‌ها، اشتغال زندانیان است تا ضمن خودکفایی بتوانند مایحتاج خانواده‌هایشان را نیز تأمین کنند و از خیرین شهرستان نیز تقاضا داریم که با کمک به این افراد، حوزه اشتغال زندان‌ها را حمایت و پشتیبانی کنند تا زمینه اشتغالزایی برای زندانیان واجد شرایط در داخل و بیرون از زندان‌ها فراهم شود.
همزمان با ماه مبارک رمضان و به منظور تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر کمک مؤمنانه و دست‌گیری از نیازمندان، رئیس دادگستری و دادستان منوجان، از خانواده زندانیان نیازمند سرکشی و از نزدیک مشکلات آن‌ها را بررسی کردند.   بیشتر بخوانید: توزیع ۳۰ بسته معیشتی میان خانواده زندانیان نیازمند   انتهای پیام/ برچسب ها: زندانیان کمک معیشتی کرمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *