برنامه اندرویدبهترین

بهترین برنامه تناسب اندام برای اندروید و اپل

بهترین برنامه تناسب اندام برای اندروید و اپل

تناسب اندام و سلامت خوب کلید خوشبخت شدن در زندگی است. امروزه مردم صادقانه تر و مراقب سلامتی خود هستند. اما به دلیل مشغله زیاد ، نمی توانند به درستی از خود مراقبت کنند و اغلب فراموش می کنند آنچه لازم است برای حفظ سلامتی انجام دهند. از آنجا که ما در قرنطینه هستیم و اکثر ما زمان بیشتری برای کار روی سلامتی و تناسب اندام خود داریم و در چنین مواردی ، یکی از بهترین برنامه تناسب اندام خوب می تواند یک راه حل عالی باشد.

 ورزش روزانه ذهن ما را شاد می کند و به ما کمک می کند تا بر کار خود تمرکز کنیم. اما در عصر فناوری موبایل ، داشتن زمان و آمادگی شخصی برای بیرون رفتن برای تمرین یا ورزش سخت است. یا به دلیل کرونا نمی توانیم بیرون برویم و همه می دانیم که عضویت در باشگاه و مربی شخصی گران است.

 بنابراین چگونه می توان ورزش روزانه خود را انجام داد و از تناسب اندام بدن اطمینان حاصل کرد؟ در اینجا برنامه های تناسب اندام هوشمند یا برنامه های ورزشی برای دستگاه های Android می توانند نقش مهمی در اطمینان از تمرین تناسب اندام روزانه شما داشته باشند.

زمستان در حال نزدیک شدن است و همه می خواهند وقت خود را در داخل خانه بگذرانند ، به این معنی که غذاهای کالری بیشتری بخورید که باعث افزایش وزن شما می شود. با نزدیک شدن به هوای سرد ، باید به یک برنامه تناسب اندام اعتماد کنید تا به شما در انجام برخی از تمرینات ساده کمک کند که بدن شما را حفظ می کند. مناسب است و نه تنها این ، بلکه اطلاعات مفیدی را در مورد چگونگی زندگی سالم در اختیار شما قرار می دهد. اگر سعی می کنید وزن خود را کاهش دهید ، به تناسب اندام برسید یا بهتر غذا بخورید ، می توانید به این برنامه های کاربردی تکیه کنید. دستورالعمل های مرحله به مرحله

اینها بهترین برنامه تناسب اندام برای Android و iPhone هستند که در زندگی روزمره شما ضروری هستند:

مربی تناسب اندام شخصی

برنامه Personal Fitness Coach یکی از بهترین برنامه تناسب اندام برای گوشی های اندروید و تلفن های آیفون است ، زیرا به آموزش صوتی بدون نیاز به استفاده از دست متکی است ، که به کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی مجموعه ای از تمرینات هدایت شده را بدست آورند و برنامه با انواع سطوح تمرینات تناسب اندام که متناسب با نیازهای همه کاربران است ، مشخص می شود. این برنامه همچنین شما را قادر می سازد تا به راحتی با مربیان ارتباط برقرار کنید و این برنامه با ردیاب های مختلف تناسب اندام بسیار خوب کار می کند و به کاربر اجازه می دهد عملکرد و اشتراک خود را دنبال کند این اطلاعات با سایر برنامه های تناسب اندام

بهترین برنامه تناسب اندام

 

این برنامه شامل صدها تمرین منحصر به فرد است و می توانید تمرین مناسب خود را انتخاب کنید ، علاوه بر امکان آموزش در زمان واقعی با مربیان با پشتیبانی محتوای ویدئویی برای تمرینات مختلف به منظور توضیح صحیح آنها ، و هر تمرین با توجه به شما سازگار است کار با هشدار در هنگام سرعت بخشیدن یا کاهش سرعت ، باعث می شود شما هوشمندتر تمرین کنید دشوار نیست ، و برنامه یک نسخه رایگان را به مدت 14 روز برای انجام تمرینات مورد نظر خود ارائه می دهد ، سپس باید ماهانه 5.99 دلار اشتراک بپردازید برای دسترسی به ویژگی های بیشتر درون برنامه ، و Personal Fitness Coach از طریق فروشگاه Google Play و کاربران iPhone و iPad از طریق App Store Apple به صورت رایگان برای هر دو کاربر اندروید قابل بارگیری است .

تمرین Abs 

بهترین برنامه تناسب اندام

این برنامه تناسب اندام یکی از بهترین برنامه های تمرینی برای اندروید است که فقط برای بهبود و ساختن شکم شش تایی کامل در 42 روز طراحی شده است. اما به یاد داشته باشید که برای تکمیل شش تمرین باید هر روز دستورالعمل ها را دنبال کنید. این جایگزینی برای مربی بدنسازی نیست ، گاهی اوقات باید از مربی بدنسازی در مورد نحوه انجام همه اینها مشاوره بگیرید.

دانلود تمرین abs

Freeletics

Freeletics یکی از بهترین برنامه تناسب اندام است ، بنابراین اگر می خواهید وزن کم کنید ، عضله بسازید یا به سادگی یک کاهش مداوم داشته باشید ، این برنامه به شما کمک می کند در هر کجا ، در هر زمان و بدون نیاز به دستگاه و تجهیزات ، همانطور که برنامه در اختیار شما قرار می دهد ورزش کنید. با قابلیت انتخاب بین بیشتر از 900 تمرین با قابلیت پیوستن به جامعه بیش از 28 میلیون کاربر برنامه ، راهنمایی و رقابت بین خود ، این برنامه به شما امکان می دهد بسته به وزن بدن خود از 10 تا 30 دقیقه ورزش لذت ببرید آموزش های ویدئویی به شما کمک می کند تا به درستی ورزش کنید.

بهترین برنامه های تناسب اندام

 

این برنامه برای مبتدیان و ورزش هر دو مناسب است و تمرینات متنوعی در برنامه شامل عضلات شکم ، بازوها ، پاها ، پاها ، تمریناتی وجود دارد که تمام ماهیچه های بدن را پوشش می دهد ، Freeletics رایگان است و برای هر دو کاربر در دسترس است Android از طریق Google Play Store و کاربران iPhone و iPad از طریق App Store اپل .

بهترین برنامه تناسب اندام 30-Day-Fitness-Challenge-Workout-at-Home

چالش تناسب اندام 30 روزه – برنامه تمرین در خانه یکی از بهترین برنامه تناسب اندام است که می توانید در خانه یا هرجایی که دوست دارید به آن تکیه کنید و برای هر زمان مناسب است ، و این برنامه به شما در بهبود تناسب اندام و حفظ سلامت عمومی کمک می کند. برنامه بستگی به سیستم تمرینات مختلف تنها به مدت 30 روز دارد همه شما نیاز دارید که وزن بدن خود را وارد کرده و برنامه را برای چند دقیقه در روز باز کنید و ظرف 30 روز برنامه به شما در کاهش وزن کمک زیادی می کند.

بهترین برنامه تناسب اندام

 

این برنامه سوابق مفصلی از پیشرفت در جهت دستیابی به اهداف خود را در اختیار کاربر قرار می دهد که با هشدار روزانه تنظیم شده است تا به شما یادآوری کند که چه موقع می توانید با دوستان خود در سایت های شبکه های اجتماعی ورزش کنید. فروشگاه Google Play و iPhone و iPad کاربران از طریق Apple App Store .

برنامه تناسب اندام کالری شمار – MyFitnessPal

Calorie Counter – MyFitnessPal یکی از بهترین برنامه تناسب اندام است که شما را قادر می سازد تا فرم خود را حفظ کنید. اگر می خواهید وزن کم کنید ، زندگی سالم داشته باشید ، عادات خود را تغییر دهید یا رژیم جدیدی را شروع کنید ، این برنامه به شما کمک می کند تا در یک برنامه به اهداف خود برسید. راه ساده ای است زیرا برنامه شامل بزرگترین پایگاه داده است در بیش از 6 میلیون مورد مختلف مواد غذایی شما را قادر می سازد تا در مورد دستور العمل هایی که می خواهید بخورید اطلاعات کسب کنید.

بهترین برنامه تناسب اندام

 

این برنامه همچنین به شما امکان می دهد غذای مصرفی خود را بنویسید تا به لطف کالری شمارنده ، به طور خودکار تعداد کالری موجود در آن را اندازه گیری کنید. این برنامه همچنین به شما هشدار می دهد که دائماً آب بنوشید. Calorie Counter – MyFitnessPal برای هر دو اندروید به صورت رایگان در دسترس است. کاربران از طریق فروشگاه Google Play و کاربران iPhone و iPad از طریق Apple App Store .

بهترین برنامه تناسب اندام Wakeout

این برنامه ای است که توسط اپل به عنوان “بهترین برنامه iPhone برای سال 2020” انتخاب شده است ، که کاربران را تشویق می کند تا تمرینات ساده و حرکتی را در طول روز انجام دهند ، و همچنین برای iPads و ساعت های هوشمند Apple Watch در دسترس است ، و یکی از برنامه های کاربردی لازم با توجه به کار میلیون ها نفر در سراسر جهان از خانه به دلیل شرایط ناشی از شیوع بیماری همه گیر در سطح جهانی ، برنامه Wakeout ، که یکی از بهترین برنامه تناسب اندام است ، اکنون برای بارگیری رایگان در دسترس است از طریق فروشگاه App Apple .

برنامه Fitbit

بهترین برنامه تناسب اندام

 

شاید Fitbit را از ردیاب های تناسب اندام محبوبش بشناسید ، اما برنامه ای که به این دستگاه ها قدرت می دهد ، به تنهایی به خوبی کار می کند. این برنامه تناسب اندام تنها با استفاده از تلفن هوشمند خود (با فرض اینکه حداقل الزامات سخت افزاری را برآورده می کنید) می تواند مراحل را محاسبه کرده و فعالیت ها را برای دستیابی به اهداف روزانه محاسبه کند. ویژگی های اجتماعی نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید با دوستان خود رقابت کنید. این یک مورد ضروری (در واقع ، یک مورد ضروری) برای کاربران Fitbit است ، اما همچنین یک انتخاب هوشمند برای هر کسی است که به دنبال فعالیت بیشتر است.

دانلود برنامه fitbit

Adidas Running by Runtastic برنامه

برنامه تناسب اندام

 

در این برنامه تناسب اندام و سلامتی ، یادگیری هوش مصنوعی مدرن ادغام شده است تا همه اطلاعات قابل تنظیم مهم در مورد تمرینات روزانه خود را در اختیار کاربران قرار دهد. به شما امکان می دهد مسافت ، زمان ، سرعت ، ارتفاع ، کالری سوزانده شده و موارد دیگر را برای فعالیتهایی مانند دویدن ، دویدن ، دوچرخه سواری و پیاده روی با استفاده از GPS بدانید. این برنامه همه در یک برنامه تناسب اندام است که ردیابی تناسب اندام شخصی ، راهنمای واقعی مربی صدا ، اهداف تمرین روزانه و سالانه و موارد دیگر را ارائه می دهد. این برنامه تناسب اندام در حال حاضر یکی از بهترین برنامه های تمرینی برای اندروید است.

تصمیم نهایی با شماست

همه برنامه های موجود در اینجا رایگان هستند و مخصوص اهداف مختلف طراحی شده اند. این که آیا یکی برای محاسبه خوب کالری شما است ، دیگری سرنخ های بدنسازی را ارائه می دهد. باز هم ، یکی برای ایجاد یک هدف 7 روزه خوب است ، و دیگری برای 30 روز. بنابراین تصمیم با شماست که برنامه ای را انتخاب کنید که مناسب شماست ، می توانید ویژگی ها و توضیحات دقیق را بخوانید. بار دیگر ، به شما اطمینان می دهم که همه آنها بهترین برنامه های تناسب اندام برای Android و iPhone هستند. اگر برنامه ای برای شروع یوگا دارید ، به شما پیشنهاد می کنم چند برنامه یوگا را امتحان کنید. در قسمت نظرات آنچه را که دوست دارید به ما بگویید.

امیدوارم این لیست بهترین برنامه های ورزشی و تناسب اندام را دوست داشته باشید. آیا من هیچ برنامه تناسب اندام و سلامتی دیگری را از دست دادم که در اینجا قرار داده شود؟ اگر این کار را کردید ، به من اطلاع دهید و تجربیات خود و هرگونه پیشنهاد برای استفاده از برنامه های تناسب اندام را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *