برنامه کامپیوتربهترین

بهترین برنامه ویرایش ویدیو برای کامپیور

بهترین برنامه ویرایش ویدیو رایگان برای کامپیوتر ممکن است Adobe Premiere یا Final Cut یا سایر برنامه های حرفه ای نباشد ، اما این برنامه مناسب سیستم عامل شما است و همزمان با مشخصات کامپیوتر سازگار است ، بنابراین ما لیستی از 5 برنامه ویرایش رایگان و حرفه ای را برای استفاده در ویدیو برای شما آماده کرده است.

نیاز به یک برنامه ویرایش ویدیو برای ویرایش ویدئو ، به ویژه برای افرادی که مایل به ویرایش ویدئو یا فیلمبرداری برای یوتیوب و شبکه های اجتماعی هستند یا می خواهند یک فیلم یا فیلم حرفه ای تولید کنند ، ضروری شده است. شما قطعاً علاوه بر برخی از تجربه های استفاده از این برنامه را دارید و برای خرید این برنامه نیازی به پرداخت هزینه آب ندارید.

توصیه می کنیم از برنامه ویرایش ویدیو رایگان استفاده کنید که به اندازه برنامه های ویرایش پولی کارآمد است. در این مقاله ، ما با گروهی از برنامه های مونتاژ رایگان مجزا آشنا می شویم که شایسته سفر شما در دنیای ویرایش و تولید ویدئو هستند.

1- برنامه مونتاژ شاتکات

بهترین برنامه ویرایش ویدیو

 

Shotcut یک برنامه ویرایش ویدیو رایگان برای کامپیوتر بدون علامت علامت است ، و با تمام فرمت های فایل های ویدیویی سروکار دارد و همچنین از ویرایش ویدیو 4K پشتیبانی می کند. و استفاده از رابط ابزارها بسیار آسان است و دارای تمام ویژگی ها و ابزارهای موجود است ، با قابلیت ویرایش حرفه ای صدا با استفاده از فیلترهای متعدد ، از جمله Bass و Treble ، Band Pass Compressor ، که اکنون می توانید امتحان کنید و درباره آن قضاوت کنید.

این برنامه بر روی سیستم های ویندوز ، مک و لینوکس کار می کند و می توانید آن را از وب سایت رسمی شرکت بارگیری کنید.

برنامه ویرایش رایگان فیلم Shotcut را برای سیستم های Windows ، Mac و Linux از طریق این پیوند یا با کلیک روی دکمه زیر بارگیری کنید:

 

2- برنامه ویرایش DaVinci Resolve

 

بهترین برنامه ویرایش فیلم

 

اصلاح رنگ و پوشش با DaVinci Resolve

DaVinci Resolve یک برنامه ویرایش ویدئو پیشرفته و رایگان برای کامپیوتر است که دارای بسیاری از ویژگی های حرفه ای در زمینه ویرایش ویدئو و جلوه های مهم است. شما می توانید ویدئو را در تمام فرمت ها ، حتی با وضوح 8k ویرایش کنید. همچنین دارای ویژگی تنظیم رنگ و به دست آوردن رنگ سینمایی است در ویدئوهای شما ، علاوه بر جلوه های بصری متمایز.

از طریق این برنامه ، می توانید ویدیو را قطع کرده و صدا را بصورت حرفه ای ترکیب کنید ، همه در یک برنامه مونتاژ ویدئویی رایگان و حرفه ای. این برنامه توسط Blackmagic ، یک شرکت معروف در تولید دوربین های سینمایی ، ارائه شده است و بر روی سیستم های Windows ، Mac و Linux کار می کند.

پیوند دانلود رایگان نرم افزار ویرایش ویدیو DaVinci Resolve برای Windows ، Mac و Linux از طریق این پیوند یا با کلیک روی دکمه زیر:

 

3. نرم افزار ویرایش ویدئو Lightworks

 

بهترین برنامه ویرایش فیلم

 

این یکی از بهترین برنامه های رایگان ویرایش ویدئو برای کامپیوتر است و Lightworks در بسیاری از فیلم های معروف بین المللی استفاده می شود. این برنامه قابلیت ویرایش ویدئو ، برش و افزودن کلیپ ها را با پیش نمایش مستقیم ویدئو فراهم می کند و ویژگی مهمی را برای سازندگان محتوا دارد. ، که به طور مستقیم ویدئو را در قالب و بسیاری ویژگی های دیگر به YouTube صادر می کند.

این برنامه برای Windows و Mac در دسترس است و می توانید از طریق این پیوند یا با کلیک روی دکمه زیر بارگیری کنید:


4. نرم افزار ویرایش فیلم Openshot

 

بهترین برنامه ویرایش ویدیو

 

با رابط کاربری ساده و طراحی ساده و بدون پیچیدگی ، برنامه Openshot را ارائه می دهیم که شامل جلوه های زیادی است که می توانید ایجاد کنید ، به ویژه جلوه های سه بعدی ، و همچنین دارای ویژگی کشیدن و رها کردن است ، که روند ویرایش ویدئو را تسهیل می کند. می تواند بی نهایت لایه اضافه کند و باز است منبع با همه ویژگی های آن و در اکثر سیستم ها رایگان است. این یک گزینه آسان و ساده برای مبتدیان است.

برای بارگیری برنامه مونتاژ Openshot برای Windows ، Mac یا Linux ، روی این پیوند کلیک کنید یا آن را از دکمه زیر بارگیری کنید:


5. نرم افزار ویرایش ویدئو Hitfilm Express

 

بهترین برنامه ویرایش ویدیو

 

نسخه های این برنامه وجود دارد ، اول Hitfilm Express است که رایگان است و دوم Hitfilm ، نسخه کامل و پولی است. برای سیستم های Mac و Windows موجود است و می توان از آن به سادگی استفاده کرد. این یک برنامه سبک است که برای ویرایش نیازی به مشخصات بالا ندارد.

پیوند برای بارگیری برنامه مونتاژ برای Windows و Mac از طریق این پیوند یا با کلیک روی دکمه زیر:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *