برنامه اندروید

بهترین برنامه فشرده سازی و خارج کردن فایل های فشرده برای اندروید

فشرده سازی یا فشرده سازی فایل ها ، یکی از متداول ترین موارد در برخورد با پرونده ها در دنیای دیجیتال است ، به همین دلیل برنامه های زیادی برای فشرده سازی و فشرده سازی فایل های فشرده شده در آندروید و هر دو سیستم عامل مختلف وجود دارد و در ادامه ما بهترین برنامه ها را برای فشرده سازی فایل های فشرده شده برای Android در اختیار شما قرار می دهد.

برنامه های رفع خارج کردن فایل فشرده سازی

قبل از شروع ، لازم به ذکر است که بسیاری از برنامه های رایگان فشرده سازی پرونده در فروشگاه Google Play وجود دارد ، با این حال ، ممکن است متوجه شوید که برخی ادعا می کنند قادر به مدیریت انواع پرونده های فشرده هستند و واقعیت این است که آنها فقط با بعضی از آنها سر و کار دارند ، نه همه ، یا آنها برنامه های جعلی هستند که هیچ فایده ای ندارند.

بنابراین ، در این راهنما ، لیستی از بهترین ، محبوب ترین و پرکاربردترین برنامه های فشرده سازی پرونده در Android را برای شما انتخاب کرده ایم که با توانایی مدیریت فایل ها و برخورد با انواع مختلف پرونده ها در همه فشرده سازی ، از دیگران متمایز هستند. و قالب های خارج کردن فایل های فشرده ، از جمله فرمت های شناخته شده مانند RAR ، Zip ، 7Z یا قالب های ناشناخته مانند tar ، tbz ، zst و بسیاری دیگر.

علاوه بر این ، از قابلیت فشرده سازی فایلهای محافظت شده با رمز عبور ، رمزگذاری و محافظت از پرونده ها ، مشاهده و ویرایش مستقیم فایل های فشرده بدون باز کردن آنها ، از جمله موارد دیگر است.

بهترین برنامه های فشرده سازی و رفع خارج کردن فایل برای آندروید

در اینجا لیستی از بهترین برنامه های رفع خارج کردن فایل فشرده وجود دارد و شایان ذکر است که این برنامه ها به شما امکان می دهد همزمان هر دو را فشرده و از حالت فشرده خارج کنید.

1. ZArchiver

بهترین برنامه های فشرده سازی و رفع خارج کردن فایل برای آندروید

ZArchiver بهترین برنامه رفع خارج کردن فایل های فشرده است ، بیشترین کاربرد و محبوب ترین برنامه را در اندروید دارد ، زیرا این برنامه تمام ویژگی ها را برای مدیریت فایل ها در اختیار شما قرار می دهد و از مزایای بسیاری برخوردار است ، زیرا به شما امکان می دهد فایلی را در قالب های مختلف فشرده کنید. ، و از بیشتر فرمت ها حتی از فرمت های دیگر پشتیبانی می کند. شما بدون استفاده از برنامه او را نمی شناسید.

علاوه بر این ، این امکان را برای فشرده سازی فایل های محافظت شده با رمز عبور ، فشرده سازی و قفل کردن پرونده با رمز عبور ، مشاهده فایل ها بدون استخراج آنها ، از حالت فشرده کردن چندین پرونده فقط با یک کلیک و باز کردن ، ویرایش یا اصلاح پرونده هایی که نمی توانند باز شوند مانند apk ، img یا iso و موارد دیگر

ZArchiver

2. RAR

بهترین برنامه فشرده سازی و خارج سازی فایل های فشرده برای Android

برنامه RAR همچنین یکی از بهترین برنامه هایی است که برای از بین بردن خارج کردن فایل های فشرده و فشرده سازی فایل ها در تلفن های اندرویدی کار می کند و مطمئناً کاربرد RAR کاملاً شناخته شده است ، زیرا در رایانه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و البته محبوبیت بیشتری در رایانه دارد کاربران از اندروید.

بنابراین ، اگر از ویژگی ها صحبت کنیم ، البته از همه ویژگی های فشرده سازی و فشرده سازی فایل ها از انواع مختلف و همه قالب ها ، از جمله باز کردن قفل پرونده های محافظت شده با رمز عبور و قفل کردن پرونده ها ، پرونده های چند بخشی ، تعمیر پرونده های ZIP و RAR خراب و غیره نیز برخوردار است.

RAR

3. آسان Unrar ، Unzip & Zip

بهترین برنامه فشرده سازی و خارج کردن فایل های فشرده برای Android

Easy Unrar نیز یکی از بهترین و پرکاربردترین برنامه های اندروید است ، زیرا کاربرد آن بسیار ساده و آسان است و می تواند همزمان فشرده سازی و از حالت فشرده سازی خارج شود ، بدون اینکه از حالت فشرده خارج شود ، به مرور محتویات فایل های فشرده شده ، فشرده سازی فایل ها بپردازید با رمزگذاری AES و باز کردن پرونده ها با فرمت rar از جمله multipart و موارد دیگر.

Unrar ، Unzip & Zip آسان است

4. WinZip – ابزار Zip UnZip

بهترین برنامه فشرده سازی و خارج کردن فایل های فشرده برای Android

اگر به دنبال برنامه ای هستید که به شما امکان می دهد با انواع پرونده ها در تلفن Android خود سر و کار داشته باشید ، البته WinZip به شما امکان می دهد ، زیرا این نرم افزار از رایج ترین انواع پرونده پشتیبانی می کند و همچنین به شما امکان می دهد با انواع پرونده ها سر و کار داشته باشید در دستگاه شامل تصاویر ، فیلم ها ، pdf ها ، سندنگار و غیره

علاوه بر این ، به شما امکان می دهد تا با استفاده از رمزگذاری AES 128 و 256 بیتی از پرونده ها فشرده و محافظت کنید ، همچنین به شما امکان می دهد چندین فایل را با یک کلیک فشرده کنید ، و در میان سایر ویژگی ها ، یک نمایشگر داخلی در برنامه دارد که می تواند نمایش دهد انواع فایلهای فشرده ، امکان ذخیره Files در حساب cloud و همچنین به اشتراک گذاری فایلها و غیره

WinZip – ابزار Zip UnZip

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *