برنامه اندروید

بهترین شبیه ساز اندروید

بهترین شبیه ساز اندروید : به نظر می رسد با افزایش محبوبیت اندروید ، شبیه سازهای اندروید محبوبیت بیشتری پیدا کنند. از توسعه دهندگان آزمایش برنامه ها گرفته تا گیمرهایی که در صفحه نمایش بزرگ بازی می کنند ، کاربران منوجان می خواهند علاوه بر ماوس و صفحه کلید ، سیستم عامل اندروید را روی رایانه شخصی ویندوز نیز تجربه کنند.

شاید شما از iPhone به اندروید تغییر می دهید ، یا فقط می خواهید ROM سفارشی را آزمایش کنید ، امکانات شبیه سازهای اندروید بی پایان است. اگرچه بلواستکس همیشه در بالای لیست شبیه سازهای تلفن برای رایانه ها قرار داشته است ، دیگران آن را با سرعت سرسام آور انتخاب می کنند. بنابراین ، در اینجا بهترین شبیه سازهای اندروید برای رایانه شخصی Windows وجود دارد:

بهترین شبیه سازهای اندروید برای رایانه شخصی شما

1. بلواستکس
2. MEmu
3. پخش کننده Nox
4. LDPlayer
5. تولید مجدد
6. Android Studio
7. GameLoop

بهترین شبیه سازهای اندروید برای رایانه شخصی شما

1. بلواستکس

بهترین شبیه ساز اندروید

بلواستکس احتمالاً محبوب ترین شبیه ساز اندروید در بین کاربران اندروید است. شبیه ساز برای بازی ها ترجیح داده می شود و تنظیم آن بسیار مسخره است. به غیر از فروشگاه Play ، می توانید برنامه های بهبودیافته بلواستکس را از فروشگاه برنامه خود بارگیری کنید. اگرچه بلواستکس از نگاشت صفحه کلید پشتیبانی می کند ، اما با حرکات سازگار نیست.

عیب اصلی شبیه ساز بلواستکس این است که در برنامه های بهره وری تأخیر دارد. به غیر از این ، تبلیغات حمایت شده باعث می شود که شبیه ساز در پشت سایر بهترین شبیه سازهای اندروید رایگان برای ویندوز از دست بدهد.

شبیه ساز اندروید بلواستکس در حال حاضر بر اساس اندروید 7 Nougat ساخته شده است.

چرا باید از بلواستکس استفاده کرد؟

 • نصب آن بدون نیاز به دانش فنی آسان است
 • پشتیبانی از چندین حساب
 • آخرین نسخه اندروید

2. MEmu

بهترین شبیه ساز اندروید

MEmu یک شبیه ساز نسبتاً جدید در مقایسه با بقیه است. یک بار دیگر ، MeMu Play ، که در سال 2015 راه اندازی شد ، روی بازی متمرکز است. از نظر سرعت ، این شبیه ساز اندروید نتایج مشابه Nox و BlueStacks را ارائه می دهد.

یکی از مهمترین ویژگی های شبیه ساز Android MeMu پشتیبانی از تراشه های AMD و Nvidia است. همچنین از نسخه های مختلف اندروید مانند اندروید Jelly Bean ، Kit Kat و Lollipop پشتیبانی می کند. در حالی که MeMu طرفدار بازی های با عملکرد بالا است ، عملکرد گرافیکی نسبتاً ضعیف است.

MEmu در حال حاضر مبتنی بر Android Lollipop است و برنامه های برتر را برای بهره وری اجرا می کند. و اگر به دنبال بازی هایی مانند Ingress یا Pokémon Go هستید ، این باید انتخاب شما باشد.

قیمت: رایگان

چرا باید از MEmu استفاده کرد؟

 • طرح کلید
 • مکان مجازی خود را در Google Maps تنظیم کنید
 • AMD و NVidia پشتیبانی می شوند

3. پخش کننده Nox

بهترین شبیه ساز اندروید

Nox Player به طور خاص بازی های اندروید را هدف قرار می دهد. اگرچه شبیه ساز برای سایر برنامه های اندروید کاملاً خوب کار می کند و تجربه کاملی از Android را دارد ، اما بهترین کار برای انجام بازی های بزرگی مانند PUBG یا Justice League است . بهترین قسمت شبیه ساز Nox این است که کاملاً رایگان است و هیچ تبلیغ تبلیغاتی ندارد.

Nox Player به شما امکان می دهد کلیدهای صفحه کلید ، ماوس و صفحه بازی را اختصاص دهید. همچنین می توانید کلیدهای صفحه کلید را به حرکات اختصاص دهید ، به عنوان مثال برای کش رفتن یک میانبر اختصاص دهید.

همچنین ، می توانید CPU و RAM را در گزینه تنظیمات انتخاب کنید تا بهترین نتیجه بازی را بگیرید. اگر اندروید مورد توجه شما باشد ، Nox Player ریشه کن کردن دستگاه مجازی در کمتر از یک دقیقه را آسان می کند.

تنها مشکل Nox این است که بار زیادی را بر روی سیستم وارد می کند. از این رو ، نمی توانید از بسیاری از برنامه های دیگر استفاده کنید. نکته دیگر این است که این سیستم عامل مبتنی بر Android 5 Lollipop است و ممکن است برای شما نگران کننده باشد.

چرا از Nox Player استفاده می کنیم؟

 • نگاشت میانبرها روی کنسول ها
 • ریشه دهی آن آسان است

4. LDPlayer

بهترین شبیه ساز اندروید

درست مثل سایر شبیه سازهای بازی های اندروید ، LDPlayer نیز بر روی ارائه یک تجربه بازی بدون تاخیر با نرم افزار سبک تمرکز دارد.

با پشتیبانی از Android Nougat 7.1 ، مجموعه ای معمول از ویژگی های گیم-گرا را شامل می شود ، از جمله کنترل های خوب نگاشت صفحه کلید ، نمونه های متعدد ، ماکرو ، فریم در ثانیه بالا و پشتیبانی گرافیکی. این یکی از معدود شبیه سازهای لیست است که برای بهبود سازگاری به روزرسانی فعال می شود.

این بازی از طیف گسترده ای از بازی ها ، از جمله Garena Free Fire ، In Us ، Clash of Clans و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند. در آخرین نسخه ، LDPlayer عملکرد League of Legends: Wild Rift را بهبود بخشیده است و نقشه های از پیش تعیین شده ای را برای قهرمانان مختلف و سایر ویژگی های سفارشی ارائه می دهد. علاوه بر این ، LDPlayer همچنین شبیه ساز خوبی برای استفاده از TikTok ، Instagram ، WhatsApp و غیره است.

چرا باید از LDPlayer استفاده کرد؟

 • رابط کاربری ساده
 • هر دستگاه Android را تنظیم کنید
 • کار با این آسان است

5. تولید مجدد

بهترین شبیه ساز اندروید

Genymotion شبیه ساز اندروید شما نیست. این فقط هدف توسعه دهندگان است. این شبیه ساز اندروید به شما امکان می دهد برنامه ها را بر روی انواع ماشین های مجازی با نسخه های مختلف اندروید آزمایش کنید. شبیه ساز با اندروید SDK و Android Studio سازگار است. حتی روی macOS و Linux کار می کند.

از آنجایی که Genymotion به سمت توسعه دهندگان متمایل است ، دارای بسیاری از ویژگی های سازگار با توسعه دهنده است. و شاید برای افرادی که می خواهند بازی های اندروید را امتحان کنند انتخاب درستی نیست.

چرا از Genymotion استفاده کنیم؟

 • پشتیبانی از Android Studio
 • روی MacO و Linux کار می کند
 • نسخه ها را از Android 4.1 تا 8.0 اجرا کنید

6. Android Studio

بهترین شبیه ساز اندروید

Studio آندروید است توسعه یکپارچه (IDE) محیط زیست از خود گوگل و ملاقات نیازهای خاص از توسعه دهندگان. این برنامه عمدتا همراه با یکسری ابزار و پلاگین است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا برنامه های خود را بسازند و آزمایش کنند.

Android Studio شبیه ساز داخلی دارد اما در مقایسه با Genymotion از ویژگی های کمتری برخوردار است. شبیه ساز بدون شک برای استفاده عمومی و انجام بازی های سنگین است. راه اندازی Android Studio دشوار است اما در عین حال بسیاری از توسعه دهندگان آن را ترجیح می دهند.

چرا از Android Studio استفاده کنیم؟

 • شبیه ساز رسمی Google
 • به روزرسانی های منظم

7. GameLoop

بهترین شبیه ساز اندروید

GameLoop که قبلاً با نام Tencent Gaming Buddy شناخته می شد ، یک شبیه ساز اندروید برای دو بازیکن است. در واقع ، ایده خوبی است که Tencent آن را شبیه ساز رسمی بازی های خود ، از جمله Call of Duty: Mobile و PUBG Mobile بنامد. البته این بازی از بازی های دیگری غیر از Tencent بهره می برد ، اگرچه مجموعه آن به اندازه ممکن نیست.

شبیه ساز به خوبی بارگیری و نصب شده است و بازی هایی که آزمایش کردیم خوب اجرا می شوند. این برای آزمایش بهره وری یا توسعه خوب نیست. با این حال ، اگر در کنار برخی از عناوین با بازی های FPS برای دستگاه های تلفن همراه مشکلی دارید ، این در واقع یک شبیه ساز بازی نسبتاً مناسب و معقول است و دارای انتخاب خوبی از عناوین جدیدتر است. علاوه بر این ، کنترل و عملکرد صفحه کلید بسیار خوب است.

چرا باید از GameLoop استفاده کرد؟

 • تجربه سیستم عامل Android
 • مدیر پرونده جدید
 • مناسب برای کاربردهای بهره وری

اینها برخی از بهترین شبیه سازهای اندروید است که می توانید در ویندوز 10 اجرا کنید. قبل از نصب هر یک از شبیه سازهای فوق ، توجه به این نکته مهم است که این شبیه سازها کاملاً بدون اشکال نیستند و ممکن است گاه به گاه به تأخیر بیفتند. همچنین عملکرد این شبیه سازها به مشخصات رایانه شما بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *