مطالعات اجتماعی هفتم با جواب

جواب فعالیت صفحه ۳۴ مطالعات هفتم

صفحه ۳۴ مطالعات هفتم

جواب فعالیت صفحه ۳۴ مطالعات هفتم پاسخ به صفحه ۳۴ کتاب درسی سوالات درس به درس مطالعات اجتماعی هفتم گام به گام مطالعات هفتم را در سایت منوجان میتوانید مشاهده کنید در این پست صفحه ۳۴ مطالعات با پاسخ در قسمت زیر برای شما قرار داده شده است.

جواب فعالیت صفحه ۳۴ مطالعات هفتم

جواب سوالات درس هفتم مطالعات اجتماعی هفتم صفحه ۳۴ جواب فعالیت دوره اول متوسطه دبیرستان را میتوانید با پاسخ در قسمت زیر مشاهده کنید.
۲- به نظر شما کدام یک از عوامل تولید مهم‌ترند؟ چرا؟ مهم‌ترین عامل تولید، تربیت نیروی انسانی مشخص است چون اگر نیروی انسانی وجود نداشت مشاغل و فعالیت‌های اقتصادی به وجود نمی‌آمد.
۳- به نظر شما اگر بخواهیم تولید امروز را با گذشته مقایسه کنیم کدام عوامل تولید بیشتر تغییر کرده‌اند؟ یک مثال بزنید. سرمایه، ابزارها و ماشین آلات در گذشته بسیار ساده بودند و بخش کوچکی از کارهای انسان را انجام می‌دادند در حالی که امروزه ماشین آلات جدید، پیچیده شده‌اند و بسیاری از کارهای انسان را انجام می‌دهند.
۴- کاربرگۀ شمارۀ (٢) را در کلاس کامل کنید.
پاسخ این سوال را در نظرات برای ما ارسال کنید.

کشور ما تلاش می‌کند هم تولیدات خود را افزایش دهد و هم با پیشرفت در علم و فناوری کیفیت تولیدات را بهتر کند تا از نظر اقتصادی وابسته به کشورهای خارجی نباشیم. در این باره در کلاس گفت‌وگو کنید. به نظر شما از چه راه‌هایی می‌توانیم به تولید ملی کمک کنیم؟ چگونه می‌توانیم از تولید کنندگان کشورمان حمایت کنیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *